PDA

View Full Version : Имам гадже от месец и не свиквам



tikismikis
11-10-2010, 15:05
Здравеите аз си имам гадже от 1 месец почти и му казах че 6е ми трябва 1 , 2 седмици да свикна оба4е не свиквам ии тои се оплаква на наи добрия си приятел че нне сме като гаджета . Дайте ми съвети какво да правя . Сори за тъпия въпрос

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

DREAM95
11-10-2010, 15:11
кажи му ,че нямате нищо общо никакви общи интереси и го зарежи няма смисъл за нататъка :? ако ще е така...

Paramour
11-10-2010, 15:45
Кажи на най-добрия му приятел, че не свикваш и че искаш да скъсате. Той ще каже на гаджето ти и готово. 8-)

п.п. Това да си неграмотен не е хубаво ;x

fcukz
11-10-2010, 15:50
Кажи на най-добрия му приятел, че не свикваш и че искаш да скъсате. Той ще каже на гаджето ти и готово. 8-)

п.п. Това да си неграмотен не е хубаво ;x
По-добре си му го кажи в очите, а не зад гърба да му говориш искам да скъсаме и т.н. Излизате веднъж казваш му искам да говорим и си му го казваш ...

cowz
11-12-2010, 09:08
Всички отговарят никой не я пита какво иска тя.
Ти искаш ли въобще да си с него или не? :(

sasha_90
11-12-2010, 13:25
Имаш гадже,но не свикваш с тази мисъл.Следователно,сигурна ли си,че искаш да си с него.Или не си готова още за връзка?

Stotii
11-12-2010, 21:09
от начина по който го казва тя си личи, че тя иска да е с него обаче май не е готова за връзка все още (или поне аз така го разбирам) ,,, обмисли добре,, само ти си знаеш какво ти е в главата и какво искаш,,

zloffy
11-26-2010, 15:10
ами ти очевидно искаш да си с него, но щом не свикваш вече повече от седмица/2 .. може би не изпитваш нищо към него , защото колкото и да беше притеснена все щеше да свикнеш ако го обичаше достатъчно много. :)

futbolita
12-16-2010, 12:21
Според мен проблема е в него че явно не я е предразположил добре и тя се срамува все още ... И тъй като той я притиска тя започва да се плаши...А не трябва :) Ако искаш да си с него просто му обясни че за всичко си има време и остави всичко да си върви по течението .

MedSestrata
12-17-2010, 00:31
Когато искаш да си с някой, не свикваш с него, не си задаваш даже въпроса кога ще свикна, а просто знаеш от смаото начало
1 Това не е човека за теб, няма смисъл да се мъчиш и тормозиш

SmilezZz
12-17-2010, 06:28
Щом не си успяла за един месец да свикнеш с
това - или нямаш никакви чувства към него,а само
временно привличане,или не си готова все още за
някаква връзка..
- Помисли добре и решавай какво ще правиш...
И ако решиш да скъсаш него,му обясни точно това..
Защото след време може да е доста по-трудно,и за
двама ви..