PDA

View Full Version : Упражнения?



xdennyx
11-10-2010, 16:53
Искам да ви помоля да ми кажете някакви упражнения за стягане на дупето и корема.За корема казват,че се правят коремни преси,ама аз не искам,защото искам да имам хубав корем,а не да изглеждам нацепена..

Greennight
11-10-2010, 17:12
Няма да изглеждаш "нацепена" от коремните преси...по темата тичане,скачане на въже,клякания+коремни преси.

bilqnavod
11-10-2010, 17:33
Не знам за упражнения, но аз се занимавам с йога. Много ме кефи, отпуска ме и ме тонизира... :)

xdennyx
11-10-2010, 18:43
Ми не знам с такова впечатление останах от коремните преси,понеже бях гледала някакви снимки на Бритни Спиърс.Пишеше,че е правила по 1000 коремни преси дневно и коремът и не изглеждаше много добре.

Greennight
11-11-2010, 17:25
1000 коремни :razz: Със сигурност не е правила,а и коремните преси не са за отслабване,а за СТЯГАНЕ,демек ако имаш сланини няма да стане само с коремни преси,трябва и тичане и диета...Ако искаш да ти кажа какво точно да правиш и диети и всичко кажи 8)

katericArofl
11-11-2010, 17:56
http://vbox7.com/play:220a892c тва за корема + д6ше 200 коремни примерно на ден е перфектно..

Greennight
11-11-2010, 18:47
Вие наред ли сте бе...като не разбирате не се изказвайте неподготвени....Ако прави по 200 коремни на ден ефектът ще е нулев,защото мускулите нямат време да се възстановят,единственото,к оето ще сепечелиш е жестока мускулна треска... Упражненията от клипа са хубави,но ги прави максимук 3 пъти седмично.

katericArofl
11-11-2010, 19:30
Вие наред ли сте бе...като не разбирате не се изказвайте неподготвени.

Айде да не се изказваш ти, защото имам личен опит в тази област, а не цитирам това, което съм чула от тук от там :-P
Момичето не иска да прави плочки, че да и трябва кой зане какво натоварване, а 200 преси въобще не водят до мускулна треска, освен ако не си в ужасна физическа форма.. аз лично лятото правех по минимум 500 коремни на ден + още мн мн мн упражнения за около месец и имаше ефект. :-P

SmilezZz
11-12-2010, 07:18
За стягане на дупето - Слизане и изкачване на стълби 8-)
За корема - Коремни преси,бягане,скачане и т.н.

ri41
11-12-2010, 11:21
250/300 преси на ден, месец месец и половина и си бомба 8)

thinkgreen
11-12-2010, 12:17
Не знам за упражнения, но аз се занимавам с йога. Много ме кефи, отпуска ме и ме тонизира... :)

+++
Аз също се занимавам с йога и наистина много отпуска и тонизиране , но някой пози са наистина трудни и оказват влияние и върху фигурата , корема , дупето и бедрата много се стягат , разбира се ефектът е бавен , защото не е интензивна кардио дейност . Има и специална йога за отслабване, ако се интересуваш потърси допълнителна информация .
Иначе стандартни и ефективни упражнения : навеждания с прави и събрани крака , например изсипваш 100 кибритени клечки и на всяко навеждане по една клечка , от личен опит ти казвам че има ефект след 3-4 месец , когато вече ти е навик да го правиш :D , коремни преси , лицеви опори , скачане на въже , изкачване на стълби , писане с крака във въздуха надявам се да се сещаш , че аз от обяснението нищо не бих разбрала , обръч и тн .

Greennight
11-19-2010, 08:08
Вие наред ли сте бе...като не разбирате не се изказвайте неподготвени.

Айде да не се изказваш ти, защото имам личен опит в тази област, а не цитирам това, което съм чула от тук от там :-P
Момичето не иска да прави плочки, че да и трябва кой зане какво натоварване, а 200 преси въобще не водят до мускулна треска, освен ако не си в ужасна физическа форма.. аз лично лятото правех по минимум 500 коремни на ден + още мн мн мн упражнения за около месец и имаше ефект. :-P 100% си представям и как ги правиш :razz: сигурно на леглото с 5 възглавници под кръста :lol: 1000000% съм сигурен,че 500 коремни хубави,на твърда повърхност с ръцете зад врата няма да направиш....Аз съм в отлична физическа форма и съм МОМЧЕ и рекорда ми е 300 коремни.....като след това имах мускулна треска 4 дни.....Тая година момичетата от нашият клас правиха...и най-добрият резултат е 80 коремни...така че не се прави на супермен :P