PDA

View Full Version : Желание за секс....



alex_91
11-10-2010, 17:01
Здравейте,искам да споделя едно свое терзание :D Имам приятел от около две години,всичко си е наред,така,така.....той ми беше първият,правим си секс доста редовно,въпросът ми е,нормално ми е да искам да опитам с някого другиго,просто от любопитство,само сексуално желание към други хора...

GreenFairy
11-10-2010, 17:12
Мисля че е нормално, но не е хубаво... 8-) Иначе аз съм сънувала, че го правя с други, но никога не бих изневерила на приятеля ми. Това, че мислиш за други не е кой знае какво, но по-добре недей да спиш с други освен ако не искаш да приключиш връзката си.

DREAM95
11-10-2010, 17:18
ами , можеш да пробваш но тайно от твоят :-D

jimei
11-10-2010, 17:24
Нееее бре мацка, не ги слушай тия съфорумци драги! Те ти го казват шот и те искат да го направят ма не мислят за последиците! :П

"Нидей уа"

rali4ka1
11-10-2010, 17:26
Да,нормално е.

DREAM95
11-10-2010, 17:33
Нееее бре мацка, не ги слушай тия съфорумци драги! Те ти го казват шот и те искат да го направят ма не мислят за последиците! :П

"Нидей уа" :razz:

alex_91
11-10-2010, 17:36
Мисля че е нормално, но не е хубаво... 8-) Иначе аз съм сънувала, че го правя с други, но никога не бих изневерила на приятеля ми. Това, че мислиш за други не е кой знае какво, но по-добре недей да спиш с други освен ако не искаш да приключиш връзката си.

Да и сънищата с други са немалко.А иначе хората нали казват "Всеки ден-боб,боб,но има нужда и от леща от време на време"....
Чувала съм много мнения относно изневярата,а аз ще споделя моето-Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някой от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш твоето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D )

GossipGirl89
11-10-2010, 17:37
На всеки му се случва понякога да си мисли за други и е нормално стига да не стане навик... В смисъл такъв да не стане така че дори когато правиш секс с приятелят ти постоянно да си мислиш за някой друг - тогава става гадно спрямо него (приятелят). Но най-добре недей да правиш глупости и да изневеряваш ако държиш на гаджето ти и го обичаш. Ако ти е омръзнал и вече не искаш да си с него тогава се разделете и прави каквото поискаш :)

DREAM95
11-10-2010, 17:39
Мисля че е нормално, но не е хубаво... 8-) Иначе аз съм сънувала, че го правя с други, но никога не бих изневерила на приятеля ми. Това, че мислиш за други не е кой знае какво, но по-добре недей да спиш с други освен ако не искаш да приключиш връзката си.

Да и сънищата с други са немалко.А иначе хората нали казват "Всеки ден-боб,боб,но има нужда и от леща от време на време"....
Чувала съм много мнения относно изневярата,а аз ще споделя моето-Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някой от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш твоето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D ) :-({|= чукнете се за здраве ... :smt006

jimei
11-10-2010, 17:39
На всеки му се случва понякога да си мисли за други и е нормално стига да не стане навик... В смисъл такъв да не стане така че дори когато правиш секс с приятелят ти постоянно да си мислиш за някой друг - тогава става гадно спрямо него (приятелят). Но най-добре недей да правиш глупости и да изневеряваш ако държиш на гаджето ти и го обичаш. Ако ти е омръзнал и вече не искаш да си с него тогава се разделете и прави каквото поискаш :)

Хей, хей, Госипгърл

юр подпис мейкс ми хърл...

alex_91
11-10-2010, 18:04
На всеки му се случва понякога да си мисли за други и е нормално стига да не стане навик... В смисъл такъв да не стане така че дори когато правиш секс с приятелят ти постоянно да си мислиш за някой друг - тогава става гадно спрямо него (приятелят). Но най-добре недей да правиш глупости и да изневеряваш ако държиш на гаджето ти и го обичаш. Ако ти е омръзнал и вече не искаш да си с него тогава се разделете и прави каквото поискаш :)

Погледни предния ми коментар :)

GossipGirl89
11-10-2010, 19:41
Погледни предния ми коментар :)

Прочетох го отдавна, но просто тук става дума за различни мнения и разбирания :) За теб изневярата не е проблем и смяташ че е нещо полезно, както и това да криеш и лъжеш партньора си за правилно, но за мен не. Но за мен не :) Специално за изневерите съм безкомпромисна - никога не бих простила, както и не бих изневерила - ако имам проблем с въпросния човек сядаме, говорим, късаме и после си правя каквото знам :)

bybz
11-11-2010, 09:29
:shock:

dPa3HuTeJl
11-11-2010, 09:54
AHYahxyahxyAHyaHXAYHXAYXHayhxA Добре бееее :razz: :razz: Физическата изневяра не е лоша,тя не нещо полезно! :lol: Ти нормална ли си ?? О.о Аз ако разбера примерно че приятелката ми го прави с друг ше му извадя червата през гЪза , нормално било,полезно било,ходи се прегледай ,на твоя приятел му съчувствам!

thefreak
11-11-2010, 10:03
Да и сънищата с други са немалко.А иначе хората нали казват "Всеки ден-боб,боб,но има нужда и от леща от време на време"....
Чувала съм много мнения относно изневярата,а аз ще споделя моето-Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някои от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш своето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D )

Много странно мнение имаш за момиче дето пита за това нещо..? Мен ми се вижда по скоро, че вече си изневерила, ся само търсим начин как да се оправдаем пред съвеста си.

sapphirr
11-11-2010, 11:49
с две-годишна връзка,направо си е било време за такива размисли.щом ти е първия и сте толква време заедно ,зна4и си успяла само да помиришеш бурканчето с меда......що не си дадете почивка 1-2 месеца,после връзката ще ви е като нова, нещото което най-много убива едни взаимноотношения е еднообразието....ако не знаеш обаче как да го направиш (тва с почивката и да останете заедно)- не го прави!

art
11-11-2010, 12:54
Ами по принцип мисля, че е нормално.И моя приятел ми е първия и от време на време и на мен ми става интересно обаче си правим страхотен секс и стигам до извода, че няма смисъл да пробвам с друг, че да не ме разочарова :-D Той ми е казвал, че ако искам да пробва с друго момче няа проблем само да съм му била кажела, но аз не смятам да пробвам с друго момче, а и да реша няма да му кажа. :oops:

alex_91
11-11-2010, 13:53
Да и сънищата с други са немалко.А иначе хората нали казват "Всеки ден-боб,боб,но има нужда и от леща от време на време"....
Чувала съм много мнения относно изневярата,а аз ще споделя моето-Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някои от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш своето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D )

Много странно мнение имаш за момиче дето пита за това нещо..? Мен ми се вижда по скоро, че вече си изневерила, ся само търсим начин как да се оправдаем пред съвеста си.

0-0-0,не,доста далеко си от истината.Ако го бях направила нямаше да изпитвам такова любопитство към секс с някого другиго

thefreak
11-11-2010, 14:24
Да и сънищата с други са немалко.А иначе хората нали казват "Всеки ден-боб,боб,но има нужда и от леща от време на време"....
Чувала съм много мнения относно изневярата,а аз ще споделя моето-Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някои от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш своето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D )

Много странно мнение имаш за момиче дето пита за това нещо..? Мен ми се вижда по скоро, че вече си изневерила, ся само търсим начин как да се оправдаем пред съвеста си.

0-0-0,не,доста далеко си от истината.Ако го бях направила нямаше да изпитвам такова любопитство към секс с някого другиго

А това? -> Няма нищо лошо,ако тя е само физическа,дори в някои от случаите се оказва полезна,защото сравняваш и оценяваш своето( с уточнението,че половинка не трябва да разбира :D )

Тогава това са глупости дето си ги написала, как може да имаш мнение по този въпрос като не си изневерявала?
Така да си ги съчиняваш всеки може.

Linns
11-11-2010, 19:10
Нормално е, и би трябвало.. защото някой ден, ако останете заедно, ще е по-лошо ..

NomNomNom
11-11-2010, 19:19
Разбира се, че е нормално. Щом искаш , значи е . И ще е нормално да опиташ .

radeberger
11-11-2010, 21:11
Нормално е да си мислиш понякога. Но според мен не трябва да го правиш ако наистина държиш на човека до теб. В случай, че ти е омръзнал просто скъсайте и си прави секс с когото искаш.

kremen4eto
11-12-2010, 07:09
Ако му намекнеш за тройка и се съгласи, поне няма да е измама.

Аз не подкрепям изневерите и не знам дали е нормално, понеже 2 години връзка съм нямала. Засега мисля, че не е редно да си с някого, да го обичаш, а да искаш друг. Не си го представям ... :)

boobooboo
11-12-2010, 07:42
вземи се нае*и със цяла рота войници и тогава ще ти мине желанието :-D

Princessani
11-12-2010, 09:22
Здравейте,искам да споделя едно свое терзание :D Имам приятел от около две години,всичко си е наред,така,така.....той ми беше първият,правим си секс доста редовно,въпросът ми е,нормално ми е да искам да опитам с някого другиго,просто от любопитство,само сексуално желание към други хора... Всеки рано или късно иска нещо различно .Въпрос на принципи е дали ще си го позволиш .

TEMANLI
11-12-2010, 12:22
Гледай ся ,аз имам приятелка от 2 години и са разбираме мноого добре и всичко е наред от сякаде обаче,мноо ми са шибат другите жени ве.И ако ми падне нещо ,което да си заслужава няма начин просто да не и забия боргията.Незнам , туй си е нормално според мен не сме се женили (е се пак тайно нали са сещаш)