PDA

View Full Version : фитнес програми и глупости



waller12345
11-10-2010, 17:08
Има ли фитнес маняци?! :D:D

Мисля да започвам много сериозни и здрави тренировки и за това искам някой да ми помага с програми... Искам да си стегна цялото тяло и особено краката, щото ми се струват малко по-големи...

Преди месец-два бях 1.74 и 71-72кг.

Излгеждам доста здрав, нямам нек'ви виснали сланини и глупости, но искам да съм още по-здрав и да се стегна много

Проблема просто ми се струва само в краката, но както казах трябва да се стегна на всякаде... 8-)

Също така и какви неща да ям повечко и какви по-малко, защото преди 1 месец май беше, отидох на фитнес(тогава не бях ходил на фитнес близо 1 година) тренирах около половин час и изведнъж ми стана много лошо, главата ми се въртеше ужасно много, повръщаше ми се, общо взето не ми беше много добре... Аз се чудя това да не би да е от храната, която съм ял преди тренировка или просто, защото отдавна не бях тренирал здраво...

radeberger
11-10-2010, 17:32
www.bb-team.org

DREAM95
11-10-2010, 17:42
www.bb-team.org

everythingisrelative
11-19-2010, 19:16
колко време смяташ да посещавап фитнеса в седмицата и ще взимаш ли някакви добавки ? 8)

Rakshy
11-20-2010, 16:06
И аз почнах като тебе така

Начи по мой наблюдения най-добре е като преди трен ядеш шоколад,но шоколада дава и "-"-си така че - - - 40-50 мин преди да влезеш във фитнеса половин кутийка обикновен лукум и след трен др половина

1-1.30ч преди трен спагети, макарони или нещо от тоя род (най-добре макарони-само сварени с захар :) )

най-добрите дни за посещение са понеделник сряда и петък ;)
за крака - клякане с тежест има и една машина на която не помна името - тя е като клякане само че не трябва да се чудиш как да хванеш лоста

иии общо зето тваа е :)



За световъртежа - на се пресилвай още от първата трен
почни от началото с тичане ала бала :D
после постепенно овеличавай натоварванията

След 1 месец искам пик да вида ко си напраил xD

everythingisrelative
11-20-2010, 17:24
яж ги тия гомна и ще станеш мазна свиня