PDA

View Full Version : Момчетата луди ли са..



wasy
11-10-2010, 17:47
Здравейте! Искам да ви споделя нещо, от което направо се възмутих.. не знам как може. Днес присъствах на разговора на едни момчета от друга компания съвсем неволно.. та те обсъждаха какво мислят за девствените момичета и искат ли такава. Знаете ли.. казаха,че не искат такива момичета, а предпочитат някакви отракани,които на 3-4 ден да им пуснат.. след това единия каза "Еми защо ми е такава в днешно време и без това не се срещат,вместо да си губя времето в търсене ще си хвана някоя отракана мацка" ... и още куп такива неща,които не знам поне мен ме възмущават! Как е възможно.. до скоро четох една статия,че мъжете предпочитат девствено и чисто момиче пред е такива отракани.. че е рядкост-рядкост е, но май ще си остане в миналото.. Днешните "мъже" наистина не знаят какво означават такива важни неща ...

130995
11-10-2010, 17:50
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)

Spikeey
11-10-2010, 18:22
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)
Aко съм от останалите 10, ще напусна темата без да се правя на идиот :D

arizona
11-10-2010, 18:27
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)
Aко съм от останалите 10, ще напусна темата без да се правя на идиот :D
:lol: :razz: :razz: еми такива сте си :D

vitorio94
11-10-2010, 18:30
Мхм , смятам , че и аз сам от станалите 10 % :-P .

Spikeey
11-10-2010, 18:32
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)
Aко съм от останалите 10, ще напусна темата без да се правя на идиот :D
:lol: :razz: :razz: еми такива са някой, ти не си :-) :D
Добре няма да се правя на идиот :oops:

MaTSava
11-10-2010, 18:35
Аз искам Цепачеее :grin: :grin: :grin:

ThunderStyle
11-10-2010, 18:35
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)


Това че 90% са такива, остават онези 10% на които се надявате нали така? :) Аз също съм момче, но няма да хвана да подкрепям глупаците от нашия пол а просто ще дам мнение по въпроса... :) Та тези момчета търсят отракана която да им пусне на 3-4ти ден.. така само при факта че говорят за целта си а тя е именно секса... можеш да се сетиш що за хора са... Човек който търси първо секса в една връзка, то той ще стъпи в такава връзка именно заради удоволствието... което е тъпо, защото се губи смисъла на тази връзка... щом е само до секса да ходят на околовръстното или да бъдат с някоя "приятели с привилегий" :D
Това което си чела за мъжете че предпочитали недокоснати досега момичета е много правилно! Не, ние не искаме да сме първите... а единствените! :) Или поне тези 10% за които говорим и към които гордо искам да кажа че спадам :-P

MilanowPz
11-10-2010, 18:36
Ем и аз съм от тези 10 % дето не търсят момичето само за ебане :) :oops:

Infection
11-10-2010, 18:36
НЕ вси4ки са такива и мислят само за това!!!

xKiFlA
11-10-2010, 18:39
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?

130995
11-10-2010, 18:41
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?защо по дяволите слагаш всички под общ знаменател?!

ThunderStyle
11-10-2010, 18:42
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?|

Ти май си лезби 8-)

P.S

Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

Описанието ти... 8-)

chemist9009
11-10-2010, 18:44
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?|

Ти май си лезби 8-)

P.S

Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

Описанието ти... 8-)

Кифлата е фейк и лезби! :lol: :lol:

xKiFlA
11-10-2010, 18:49
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?|

Ти май си лезби 8-)

P.S

Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

Описанието ти... 8-)

и такава да съм ..кво

всички сте боклуци а с такива Не пиша
чао

flyingmonkey
11-10-2010, 19:09
Смешковци, като почнете да се рекламирате направо си умирам от смях. Малко са момчетата, които биха се хванали с девствено момиче, освен ако нямат сериозни намерния.

radybt
11-10-2010, 19:23
Между мъже и мъже има разлика, ако ме разбираш!

DREAM95
11-10-2010, 19:25
Мхм , смятам , че и аз сам от станалите 10 % :-P . :)

TVDQueen
11-10-2010, 19:28
Ем зависи от момчето.Може да има като тези от тази компания, но има и момчета, които .. абе не са боклуци :D И ъъъ ако търси някоя само за едното е**** то е много ясно, че ще си хване някоя отракана.

soul1199
11-10-2010, 20:44
да бе и аз съм присъствала на такива разговори,абе цялата работа е че не им се занимава

frozendeath
11-11-2010, 00:03
Наречи го мъж и не го обиждай повече. :D

xKiFlA
11-11-2010, 01:25
Наречи го мъж и не го обиждай повече. :D

тва е :D

Spikeey
11-11-2010, 04:46
Наречи го мъж и не го обиждай повече. :D
Спецялно и за тези говеда, дето са толко тъпи, че и говорят такива глупости пред нея, да съгласен съм

sasha_90
11-11-2010, 09:19
Тези от компанията,не са всички мъже.Така че не ги слагай под общ знаменател.Как може да кажете,че всички мъже са еди-какви си,при положение,че познавате 10?

Niakoitam
11-11-2010, 09:47
Я xKiFlA пак решила да се прави на интересна и да отваря очите на жените и момичетата как момчетата и мъжете за нищо не стрували. :D
Това вече твърде започна да се повтаря и стана малко безинтересно и малко жалко. :-D
А иначе да, не всички мъже са такива и да, има и такива, пък даже има и такива, които просто се правят на интересни пред приятелите си за да не ги помислят за балъци. :)

FuckedUp
11-11-2010, 12:47
Момчетата НЕ струват за мен
не за нещо не ги харесвам :D
тва което си чула е нормално мислене няма кво да ти прави впечатление да се ядосваш за глупости :?|

Ти май си лезби 8-)

P.S

Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

Описанието ти... 8-)

и такава да съм ..кво

всички сте боклуци а с такива Не пиша
чао Чисто чао си ти...под сякаква критика.

s73li70
11-11-2010, 13:02
А иначе да, не всички мъже са такива и да, има и такива, пък даже има и такива, които просто се правят на интересни пред приятелите си за да не ги помислят за балъци.
.. Според зависи от приятелите.. защото познавам точно такива момчета, които вътрешно са мили и добре.. но за да се направят на голямата работа се държат съвсем друго яче.. Вс има на тоя свят.. не се отчайвай :D пр тр да го намериш...

DNJ
11-11-2010, 15:56
А защо приемаш всичко, което чуваш за чиста монета? Някои момченца си говорят прото ей така, за да са интересни (уж). А пък даже и да го мислят - какво? Всеки е свободен да разсъждава както си иска. Аз лично съм на 23 от женски пол и ако става въпрос само за секс и аз бих предпочела този, който има повече опит. А иначе като не ти харесва този начин на мислене - смени средата, просто е.

LambOfGod
11-11-2010, 16:07
Едно момче има един лаф - "Да еба девствено момиче? Аз черна работа не върша..."

Мразя тъпите мъже... :?

deadshadow13
11-11-2010, 16:14
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)

чакай бе а вие какви сте? Все същата порода тъпи жени 99% от вас са пълни к****и някой от вас още на 13 решават да си разтворат краката и като представител на мъжете а не като останали те путио***ци който вобще не са защити ли мъжете аз пък ще кажа че поколението 95 96 момичета и момчета са много разглезени било то от страна на ''угаждане'' или от страна на секса.ПРимер момичетата от това поколение го правят много малки от друга пък страна момчетата на 12 -13 годишна възраст вече пропушват почват да ходат на купони само и само да се присламчат към някоя ''Групичка''.Но стига за това а по темата:

Не всички сме такива просто тези момчета са обсебени от темата за секс незнам кое нормално момче на тази възраст имам предвид 15-18г. изка Отракано или по точно Начу***но момиче първият път винаги се помни от страна на момичето такаче по голяма гордост няма за нас мъжете.Но от друга страна ние говорим в компаний различни неща от това което мислим само и само да сме интересни такаче не всичко което говорим е истина.

anonymous708973
11-11-2010, 16:55
На мен ми е интересно на девствените на челото ли им пише: "Внимавай, девствена!", че момчетата да не се "занимават". В смисъл, още от началото да знаят?

Впрочем, ако трябва да съм честна, и аз бих избрала човек с повече опит. Независимо от какъв пол съм. Нещата се случиха така, че приятелят ми нямаше почти никакъв, но това няма абсолютно никакво значение в случая.

Така че за пореден път ще кажа: Забравете общите знаменатели! Не всички момчета са луди/идиоти/плейбои/скапаняци, не всички момичета са курви/зубъри/манипулаторки/грозни!

Linns
11-11-2010, 17:31
Оф, винаги гледате лошо да кажете..
Ми честно казано аз пък не мисля, че девствените момичета са кой знае какво.. брей, брей.. голямата работа дали е девствена или не..
Разбира се, че момчетата ще предпочитат по - "отракани" момичета, все пак са момчетата.. и сега ще кажете, че секса не е важен, бла бла бла.. което само ще покаже колко сте задръстени.. Секса е важен ! И не може да искате от едно момче което вече е правило секс да не иска приятелка с която да го прави.. Винаги момчетата са ви виновни, еди какви си били .. Всяко момче може да е сериозно ако иска, ако момичето си заслужава.. А тя ако не струва, със или без секс няма да го задържи..

Shiz0
11-12-2010, 14:07
Не са 'луди', просто им се прави хубав секс.
А не половин година да чакат да станат 'специални' за нея за да стане 'първия'.. след това първият секс..който е изключително незадоволителен за него, а за нея болезнен и 'несекс' общо взето. И така следващите няколко пъти.
Изключение правят .. романтиците, нърдовете, влюбчивите.
Мъжете са такива.

awerw
11-12-2010, 14:44
Те са искали такава други пък искат друга :( мн сте зле

MuTuTyYy
11-12-2010, 16:10
винаги съм го казвала...90% са идиоти (или която и друга обидна дума да е...)

Повечето от момчетата из компанийка говорят така. И аз съм говорил такива неща, но всяко сериозно момче иска чисто момиче, което да си е само негово и да си я обича. Мисля, че в действителност сме 50 на 50, а не 90% идиоти и 10% оптимисти... И аз мога да кажа, че 90% от момичетата са почалгарени (както каза един сафорумец) или просто поставят секса на първо място...
Има една по-специална ралзика между мъж и лапе. Мъжа поставя жената на 1-во място :). Тези, които си чула не им давам 11 клас дори (мисля си за 8 клас, но да не преувеличавам). Ако греша ме напсувай на ЛС :)
Всички сме казвали подобни неща, аз и до днес ги казвам, но в компанийка и не ги мисля.

Иначе е вярно, че секса е важен и никой не би чакал да намери такова момиче... но ако ни питате какво предпочитаме... 50% ще отговорят, че искат девствено (нито е лигла, и почти никога тъпа, стига да не е задръстена) момиче.

Arterranes
11-12-2010, 16:25
В една група има един-двама лидери. Каквото кажат те, другите подкрепят. Ако лидера е казал такова нещо, значи и другите ще го подкрепят дори и да не мислят това. Аз лично, не бих се захванал с момиче, което би ми пуснало в 1-вата седмица. Ако си харесам момиче.. ако се запознаем и тя тръгне да ми лапа на 1-вия ден не само, че ще я зарежа ами и няколко шамара ще си отнесе. Има и хора, които не могат да се влюбят и искат само секс, ако такъв е лидера на съответната група, значи можеш да си сигурна, че и останалите от групата са такива.
Добър начин да провериш, доколко един човек може да се влюбва е да му вземеш телефона и да видиш колко пъти е говорил с майка си. Ако са повече от 1 път на седмица да кажем или нещо от тоя сорт, значи този човек може истински да се влюби. Защото загрижеността на една майка учи децата й на любов.. Абсолютно всяко чувство в човек е научено, то не идва от вътре е така..

fenastz
11-13-2010, 20:50
Ти девствена ли си 8-)

bootyboy
11-13-2010, 21:06
по-голямата част от момчетата в България са си пасмина..винаги съм гледал да бъда колкото се може по-далеч от тях, не ми трябват такива за приятели ни за нищо общо с тях, не знам защо момичета ги допускате до себе си.......!!

Di
11-13-2010, 21:22
пишлемета?

аз не съм такъв,лол

vIKToriYa
11-14-2010, 09:45
Здравейте! Искам да ви споделя нещо, от което направо се възмутих.. не знам как може. Днес присъствах на разговора на едни момчета от друга компания съвсем неволно.. та те обсъждаха какво мислят за девствените момичета и искат ли такава. Знаете ли.. казаха,че не искат такива момичета, а предпочитат някакви отракани,които на 3-4 ден да им пуснат.. след това единия каза "Еми защо ми е такава в днешно време и без това не се срещат,вместо да си губя времето в търсене ще си хвана някоя отракана мацка" ... и още куп такива неща,които не знам поне мен ме възмущават! Как е възможно.. до скоро четох една статия,че мъжете предпочитат девствено и чисто момиче пред е такива отракани.. че е рядкост-рядкост е, но май ще си остане в миналото.. Днешните "мъже" наистина не знаят какво означават такива важни неща ...

хаха ами ако са били момчета на 14-16 нормално :D :D :D :D

Emppu90
11-14-2010, 10:22
Все пак това е днешния "мъж" ... Търси само секс. :)

Pa3yMeH
11-14-2010, 11:50
Eми ко да направим ние, че тези от твоя клас са задръстени ?