PDA

View Full Version : Пъпчици по кожата на пениса



monky
11-10-2010, 17:51
Здравейте!Явно ви е писнало от тъпи въпроси,но има нещо което ме притеснява.От както се помня имам едни много малки бели пъпчици по кожата която покрива главичката.Не са в основата а към върха точно в края на кожата.Виждат се като не е забелен.Четох някъде,че били мастни образувания,но това се отнася за пъпчиците на самата главичка,а не тези на кожата?Като на групички са отдоло има малко,от горе,и от едната страна.Въпросите са ми:какво да правя?Трябва ли да се притеснявам за нещо?Има ли някаква опастност?Могат ли да се премахнат?

DREAM95
11-10-2010, 18:37
ако след щателно измиване не се премахват , желатаелно е да потърсиш лекакрска помощ ... :(

ZastoZatoKyrac
11-13-2010, 22:16
чувал съм, че в такива ситуации обилното намазване на главата на пениса с оцет и сол убива всякакви инфекции :) надявам се да ти помогне!

monky
11-20-2010, 10:24
Мерси много момчета.Не споменах,че хигиената ми е на ниво.Но аз не се вглеждам много в тези пъпчици.Не ми пречат,не са се разрастнали.Не болят,не сърбят.Просто ги пренебрегвам.Мерси още веднъж за отговорите!

futbolita
12-16-2010, 12:34
Секс правиш ли ? Ако правиш предпазваш ли се ? Има много обяснения за тези пъпчици...1 от тях са гъбички , самоче ги изключвам тъй като те сърбят...Отиди на лекар най-добре.