PDA

View Full Version : гадно ми е..



TeenProblemNet
11-10-2010, 17:56
Има едно момче и то ме помоли да питам едно другo момиче, дали тя го xаресва.Питаx я и тя ми каза, че отгoворът е не, но да му кажа да. Той като ме пита какво е станало аз му казаx истината, защото ми се струваше, че ако му кажа да, той ще има само едни напразни надежди..Момичето си има приятел, а през часовете с тва момче си пишат бележки от рода на ,,обичам те,,. Не мога да я разбера. Аз не съм човек, който обича да гледа как другите страдат. Сега ми е много гузно, защото казаx истината, а не както тя ми беше заръчала, понеже сега той е съсипан..Как трябваше да постъпя?Мога ли да оправя някак нещата?

Infection
11-10-2010, 17:59
:D Според мен си постъпила правилно!!!

ameli
11-10-2010, 18:10
Ох, лапешки истории 8-)
Правилно си постъпил/а по принцип, но нормалните хора отиват и питат директно, а не като развален телефон.. :D

TeenProblemNet
11-10-2010, 18:45
И аз така му казаx, ама той..

GossipGirl89
11-10-2010, 18:48
Постъпила си правилно като си му казала истината. Всеки нормален и разумен човек би направил същото. Понякога се чудя как може да съществуват такива хора като тази твойта приятелка... Има си гадже обаче иска да баламосва и другото момче :? Самочувствието ли си вдига, кво прави... Чудно ми е само колко безсърдечен трябва да си, че умешлено да караш някой да страда и на всичкото отгоре да се наслаждаваш на страданието му...

sasha_90
11-11-2010, 10:21
Няма нужда да се поправяш.Постъпила си правилно.А на тази фукла един ден ще й се връща тъпкано.Защото хем си има приятел,хем иска да омотае и това момче.Добре,че си била ти.Иначе тая щеше да го разиграва,кой знае колко още.

SmilezZz
11-11-2010, 17:16
Постъпила си правилно..
Много по-гадно щеше да се чувстваш,
когато той очакваше да има връзка с
тази твоя "приятелка"...
По-добре е на момчето сега да му е
гадно,отколкото да ходи след гъза на
момиче,която ще играе с чувствата му..

MyAll
11-11-2010, 17:18
:D Според мен си постъпила правилно!!!

webmast3rche
11-11-2010, 21:37
:D Според мен си постъпила правилно!!!

StolenBliss
11-11-2010, 22:50
Ох, лапешки истории 8-)
Правилно си постъпил/а по принцип, но нормалните хора отиват и питат директно, а не като развален телефон.. :D

+1

Мила, няма какво да ти е гадно. Сега го боли, но той е щял да разбере рано или късно, а дотогава може би е щял да хлътне още поече и тогава става цифра по-гадно. А оная кво не можеш да я разбереш ? Аз оттук усещам мириса на курве. Не се занимавай и с нея, явно не ти подхожда за приятелка ;)

meganet
11-12-2010, 07:36
Кажи му да си пусне Eminem-25 to life