PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е ?



Nqmatakuv
11-10-2010, 19:11
Бях на кафе с едни момичета и мои фр и по едно време гледам 1-то стои и ме гледа и мълчи поглеждам на др след 2-3 сек се обръщам пак ме гледа xD и се засмивам и тя след мен.Та интесно ми е случвало ли ви се е да ви гледат така и кво може да значи тва

ПП:Нямам някви деформации и разни такива.

DREAM95
11-10-2010, 19:34
може да означа , че изпитва някакави симпатии към тебе , в повечето случеи зяпането се тълкува така ... :)

sasha_90
11-11-2010, 11:13
Случвало ми се е.В моя случай означаваше,че има симпатии към мен.

Paramour
11-11-2010, 19:00
Случвало ми се е .. продължава да ми се случва и вече ми писна :\

аа в твоя случай: има симпатии към теб, определено :)

Nqmatakuv
11-11-2010, 21:08
Случвало ми се е .. продължава да ми се случва и вече ми писна :\

аа в твоя случай: има симпатии към теб, определено :)

окей ама попринцип зн че като момиче има симпатии пише 1ва по скаип и такива.Апък в тоя случй след като излезнахме и писах 1 път после няколко дена нищо ся си пишем обаче немога да разбера дали ме харесва смисал такъв прави ми се на сърдита някои път апък ми разказва например кво и се е случило (нещо като кво е праивила през деня и някви неща дето са и правили впечатление)като си пишем нали пускам някоя др шекичка ама то не могеш да разбереш от една емотикона дали и е смешно тва е лошото на скаип.И освен тва когато 1 момиче хареса момче което познавам направо дето се казва от километри си личи или поне аз го забелязвам обаче ако става въпрос за мен нямам никва идея.

ПП:дадох ви малко сведения ако можете да ми кажете кво мислите.И попринцип не пиша такива романи :D

SmilezZz
11-12-2010, 07:50
Ех,този скайп ще ви изяде главите..
Не всички момичета пишат по скайп,аз лично
съм против връзките там..Противно ми е,когато
някой мой познат ми предложи в скайп..
Както и да е..
- Явно те харесва..Но ние няма как да ти кажем
100% дали е така..
Ти я познаваш най-добре..Направи й някакви
намеци и тем подобни и ти сам ще разбереш
дали тя има някакви симпатии към теб..