PDA

View Full Version : За или против купуването на медицински бележки ?



DREAM95
11-10-2010, 19:17
За или против купуването на медицински бележки ? и тяхното употрябяване ?

rns92
11-11-2010, 06:53
Едно време имах бизнес с тия бележки и доста се продаваха. Сега не съм в течение с нещата, но мисля, че в моето училище вече не са много популярни.

SmilezZz
11-11-2010, 06:57
Аз лично съм ПРОТИВ..

DaNGeRousLy
11-11-2010, 07:12
Аз лично съм ЗА .. :oops:

sasha_90
11-11-2010, 10:03
Аз пък съм против тези бележки.И изобщо против всякакъв вид измама/измами.Не знам какво ми има,но имам чувството,че съм някакво рядко същество.Всички обичат и правят еди-какви си неща,аз естествено съм против тях.Например за всичко свързано с измама.Не ми е кеф да мамя.Относно бележките:какъв е смисъла да ги взимам.Ходих си на училище,колкото и да не исках.Когато бях болна,ми трябваха бележки,но ми ги даваше личния лекар.

DREAM95
11-11-2010, 12:32
на мене пък ми е приятно като си служа с измамама и ,като знам ,че се измъквам от правилата които трябва да ''спазвам'' . Така че ...
Предимствата са много ; че не ти се ходи на даскало и си я купуваш за няколко дена или за ден , като бягаш от часове това е начинат да си извиняваш отсъстивия примерно имаш за седмица 7 за по ден в който си си тръгвал преждевремено :-D купуваш я пишеш си я и я предаваш на класният ти ръководител :wink: така всички остават доволни .
Не са хич скъпи на цена левче в зависимост от продавача :D може и повече но стандартно са по толкова :) от друга страна схемата е ясна в България номерата винаги минават ! Продавачите хората които ги подпечатват и разнасят из училищата печелят солидно :o то от спечелините пари било за джобни и по-важни неща които не може да се осъществят без пари .Аз лично съм ЗА , и за тези които продават и за тези които купуват . 8)

Paramour
11-11-2010, 17:57
ЗА! На мене ми писна да ходя на даскало и да нося хапчета за глава, за гърло и по 13970342 пакета кърпички, защото съм хванала някакъв грип. Ако лекарката ми беше нормална щеше да ми каже "остани си вкъщи.", ама тя "Щом нямаш температура, отивай на училище" просто ми писна.. и по не-знам-си-колко пъти трябва да ходя до там за допълнителни бележки. Абе тъпотия.. :?

chereshkata52
11-11-2010, 18:22
на мене пък ми е приятно като си служа с измамама и ,като знам ,че се измъквам от правилата които трябва да ''спазвам'' . Така че ...
Предимствата са много ; че не ти се ходи на даскало и си я купуваш за няколко дена или за ден , като бягаш от часове това е начинат да си извиняваш отсъстивия примерно имаш за седмица 7 за по ден в който си си тръгвал преждевремено :-D купуваш я пишеш си я и я предаваш на класният ти ръководител :wink: така всички остават доволни .
Не са хич скъпи на цена левче в зависимост от продавача :D може и повече но стандартно са по толкова :) от друга страна схемата е ясна в България номерата винаги минават ! Продавачите хората които ги подпечатват и разнасят из училищата печелят солидно :o то от спечелините пари било за джобни и по-важни неща които не може да се осъществят без пари .Аз лично съм ЗА , и за тези които продават и за тези които купуват . 8)

+ 1 8) :)

ameli
11-11-2010, 18:59
Против.. а в нашето училище искат подпис от личен лекар, училищен и родител :?

tnp123
11-12-2010, 11:34
Да, хайде всички да си купуваме бележки и изобщо да не ходим на училище...

DREAM95
11-12-2010, 16:31
Да, хайде всички да си купуваме бележки и изобщо да не ходим на училище...Ха :-D Както всяко нещо било то за добро или зло,всичко си има някаква мярка. :wink:

elenka3
11-22-2010, 16:31
За ...

dob4y
11-27-2010, 19:22
против

fcukz
11-27-2010, 20:53
ХА... Като сте "ЗА" си висете по кафетата и след някоя друга годинка чистете улиците на града ви и бъдете утайката на обществото.

ozy12
07-06-2011, 21:12
Продавам мед. бележки 0,75 ст. на брой, който го интересува на ЛС !

LambOfGod
07-06-2011, 22:07
Продавам мед. бележки 0,75 ст. на брой, който го интересува на ЛС !

Moже ли да видим/видя какво представляват (на снимка примерно) или поне да опишеш дали имат печат, от лекар, зъболекар, мед. сестра или ЕТ са и т.н.?

ArrowsOfDeath
07-06-2011, 22:34
:(