PDA

View Full Version : Да го заговоря..?



Energie81
11-10-2010, 19:34
Има едно момче от съседния клас(колкото мен) таа..от доста време се знаеме,но за съжаление само визуално,не се познаваме лично..Хвърляме си чат-пат погледи ,но само това...Понякога погледите му говорят едно,а друг път все едно съм му безразлична или прозрачна..Имам чувството,че е срамежлив или просто не съм му симпатична...Поведението му е странно..винаги,когато ме види от далеч,започва да говори на момчето до него и да се смее,или усмихване..не знам точно какво от двете е,но от една страна мааалко ми се струва подигравателно,но от друга..се замислих,че аз се усмихвам по абсолютно същия начин,когато харесвам някой :D Според вас какво говори поведението му?Да рискувам ли да се запознаем? 8-) За мен няма проблем да отида да го заговоря,ноо миналата година доста злобно ме гледаше..не знам защо,като се има напредвид ,че не се познаваме лично..Може би не съм му симпатична,защото съм пълничка,или айде закръглена така да си го кажа..но въпреки,че нямам тяло на манекенка,и аз си имам обожатели.
Е..според вас, да рискувам ли?Или да оставя нещата както са си и да забравя,че съществува?

DREAM95
11-10-2010, 19:36
действай , пробвай си късмета пък какво стане ... Давай смело ! :)

tuzaro
11-10-2010, 19:38
нищо не губиш като се запознаете майна

NeRoX
11-10-2010, 19:38
Не си хаби времето в писане, а действай! Най-малкото ще ти се разясни картината около намеренията му... :)

Energie81
11-10-2010, 19:49
Да,на същото мнение съм..но едно нещо ме притеснява...Тези странни погледи,които хвърля,може да са странични,но винаги се смее ,когато минавам..дори и да гледа настрани то се знае,че за мене става въпрос..Да не би пък да не съм му симпатична,и когато го заговоря да стане няк'во конфузно...ще е супер неудобно.. :o
Друг път пък гледа някакво супер безразлично..а миналата година с такава злоба ме гледаше,чак ме беше страх да го погледна,защото си мислих,че съм му отвратителна...Абе не намирам нищо отвратително в мен, освен кг..пълна съм..но съм чаровна пък!

sladur4etyYy
11-10-2010, 20:00
Да,на същото мнение съм..но едно нещо ме притеснява...Тези странни погледи,които хвърля,може да са странични,но винаги се смее ,когато минавам..дори и да гледа настрани то се знае,че за мене става въпрос..Да не би пък да не съм му симпатична,и когато го заговоря да стане няк'во конфузно...ще е супер неудобно.. :o
Друг път пък гледа някакво супер безразлично..а миналата година с такава злоба ме гледаше,чак ме беше страх да го погледна,защото си мислих,че съм му отвратителна...Абе не намирам нищо отвратително в мен, освен кг..пълна съм..но съм чаровна пък!

ох, айде стига се обяснява. нас ли убеждаваш или себе си? ако се намираше за толкова чаровна, нямаше да си мислиш, че има възможност да те намира за противна. иди и му кажи нещо най- обикновено, колкото да се запознаете. стига си го мислила толкова.

SmilezZz
11-11-2010, 06:28
Запознай се !!!
Но не бъди чак толкова сигурна,че
те харесва..От един поглед не се
разбира нищо.. (: ...
Недей да се вкарваш в някакви филмове,
за да не съжаляваш после (:

NoLoveBitch
11-11-2010, 08:55
Давай! :grin: Нищо не губиш ^^

sasha_90
11-11-2010, 09:03
Рискувай,пък каквото ще да става. :)

Energie81
11-11-2010, 12:50
Абе май се отказвам..Днеска пак ме изгледа със едно смотано изражение..и пак се смее..Абе яя,няма да се занимавам :-o

DREAM95
11-11-2010, 13:09
Давай! :grin: Нищо не губиш

Infection
11-11-2010, 14:17
Май не ти е много лесно да го заговориш щом толкова бързо се отказваш!!!

kris4eto15
11-11-2010, 18:41
Най-добре ще е да се запознаеш с него лично , но ако те е срам го потърси във файсбук или скайп , запознайте се и така :)

Ice_b0x
11-11-2010, 18:43
Даева на жените ви е по-лесно. Никое момче няма да откаже да се запознае с момиче. Но при обратният вариант жените лесно режат мъжете които се опитват да се запознаят с тях ако не са им симпатични.

xxcherry
11-11-2010, 18:56
Оо,защо се отказваш?

gotinataaaa
11-11-2010, 19:41
Човек действай! Сега е момента! Но все пак не се надявай, че 100% те харесва-това не се разбира само с погледи и усмивки. :-)
Дай му повод да те заговори :-o

CrAzYanDlaZy
11-12-2010, 08:11
Ти си същата като мен. :D
Ама недей, сериозно, не се отказвай. ;)
Нищо не се знае, а тва с хиленето може да го прави само за пред приятелите си знам ли :-o
Така че просто отивай, питай го нещо дори съвсем обикновено и ще разбереш със сигурност какво му е отношението към теб, нищо не губиш. ;)