PDA

View Full Version : Приятелка-предателка..



xdennyx
11-10-2010, 21:32
Значи от тази година бях в ново даскало,нови хора и така.Супер много се притеснявах дали ще си намеря приятели.Първите дни-УЖАС.Смисъл говорих си с хората,ама колкото повече ги опознавам,толкова повече ги избягвам.Не са мой тип.Едно момиче в моя клас ме попита дали може да седне до мен.Точно като в 1-ви клас.Станахме неразделни от някаде 18-19 септември до миналата седмица..Тогава се случи лошото.Опознах я много бързо и супер много се сближихме.Всеки ден излизахме,учихме заедно,споделяхме си.Миналата седмица се разболях и не ходих две седмици на училище(голям грип,голямо нещо ;д).В понеделник(този) ,когато отидох, веднага тръгнах да я прегръщам,и се зарадвах,защото не я бях виждала от 2 седмици,а тя изплю само някакво "Охо,Дени..." Аз не обърнах внимание естествено и и казах да отидем до стола,при което тя ми вика "ходи си сама не ми се идва".Супер много се изненадах на държанието и,но пак се направих,че не ми пука..В класната стая,тя се е преместила до едно друго момиче.Отидох и я питах,защо се е преместила,а тя ми вика,че и било тъпо 2 седмици и затва било.Ай добре пак минава ама вече..Постоянно си говори с това момиче.Не ме отразява.Званецът бие и двете скачат и отиват навън.Излязох,нямаше ги.Питах я,защо не ме изчака,а тя се направи,че не ме чува.В часа се обърнах да видя какво прави и видях,че се смееха и се забавляваха и се сетих точно за нас двете,през септември..Пишат си бележки,в голямото междучасие не ме викна,а отиде с нея..Супер тъжно ми е..Много трудно се доверявам,а с нея толкова си допаднахме..Не мога да я разбреа.Опитвам се да поговоря с нея,но другото момиче постоянно и казва нещо и почват да се кикотят и не ме отразяват..Ако може някакви съвети.Искам да оправя нещата.Никога не съм се сближавала толкова бързо с момиче..А може би не трябваше да го правя,а да я опозная..

SmilezZz
11-11-2010, 05:44
За месец-два не се става най-добра приятелка...
Това е истината..Станали сте близки,но явно не си успяла
да я опознаеш добре..
- Опитай се отново да поговориш с нея,но се съмнявам
нещо да се промени..
- Ако не стане нищо,намери си други приятели..Не е задължително
да са от твоя клас (:

NoLoveBitch
11-11-2010, 08:41
За два месеца ,неможе да станеш най-добра приятелка с нея.
Както се каза по-горе,не си я опознала добре.Може другото момиче да и е наговорило нещо... Издебни момент,в който не са заедно и я попитай защо се държи така с теб. Ако не стане,тя не е единствения човек в училището. :-o

sToyAncHo
11-11-2010, 08:47
Горе главата. Поговорете, ако не иска намери си друга приятелка [:

ecstazy
11-11-2010, 08:51
Авторката не е споменала, че са най-добри приятелки. Сближили са се много и са си допаднали. И аз много бързо се сближих с едно момиче и накрая се скарахме и на мен още ми е кофти. Т'ва не значи че сме били най-добри приятелки.. Не е толкова лесно да си намери друга приятелка.. Авторке, разбирам те напълно и знам как се чустваш в такива моменти. Единствения начин е да говориш с нея.. Щом сте си допаднали, значи си струва.. Не е въпроса до опознаването.. минали са 2 месеца от началото на годината, просто когато си отсъствала тя не е имала друг избор, освен да седне до някой друг, щото не е приятно да си седиш сам ;дд.. и тогава те са се сближили.Не е въпроса до това, че не я познаваш добре.