PDA

View Full Version : Котрактубекс за белези от акне?



sa6opi4a
11-10-2010, 22:13
Правя цяла тема за това мазило, понеже не е да кажеш евтино (14лв за няква дребна пастичка) и ме интересува хората, които са го ползвали за белезите от акне, какво мислят за него? Имало ли е ефект, малък, голям, никакъв и най-важното, колко време сте го ползвали.... Понеже се говори, че трябва да се ползва над 2 месеца, за да има ефект. Аз лични за първи ден го ползвам и ме сърби кожата от него. Мисля да го карам засега с него (да подобрявам, предотвратявам пявата на нови) и по-натам да си направя химически пилинг. Не знам какво стана с кожата ми на лицето, но след всяко петно или пъпка, вече ми се появява дупчица. Не са дълбоки, малки са, но се виждат като се загледаш. Не знам какво ми липсва... витамини ли, к'во... Започнах и да пия много вода от скоро, понеже съм чул, че си е добре за кожата.

divacheee
11-11-2010, 04:57
Добре де човече .. поразрови се малко в тоя форум... Има мн теми за белези :-x Вече се чуствам тъпо да пиша във всяка тема едно и също :D

Контратубекс не помага !!

LipSy
11-11-2010, 13:57
Контратубекс, Гарниер... не знам защо толкова ги хвалят! На мен тищо не ми помогна. Просто белезите се заличават сами!

koni
11-11-2010, 19:03
С контратубекс не става. При мен стана с билков пилинг, но си е цифра :?

kiki1991
11-11-2010, 20:07
контратубекс ..изопщо не помага поне на мен,кожата почна да ме сърби и изглеждаше още по зле на ваншен вид

radeberger
11-11-2010, 20:53
За акнето бих ти препоръчал "акне БП 5". Поне за мен това е най-работещото от всичките подобни мазила. Иначе това по лицето ти може да са черни точки, в следствие от неистискани пъпки. Махай ги.

koni
11-12-2010, 20:37
Да разграничим двата проблема - за акне ти препоръчвам серията на RYOR, но сигурно има и други продукти на други фирми.
Чак след като си овладяла положението с акнето си струва да се захващаш с премахването на белезите. Тук едва ли ще минеш без пилинг, но зависи от състоянието ти какъв.

APIRAXXX
12-13-2010, 15:48
Правя цяла тема за това мазило, понеже не е да кажеш евтино (14лв за няква дребна пастичка) и ме интересува хората, които са го ползвали за белезите от акне, какво мислят за него? Имало ли е ефект, малък, голям, никакъв и най-важното, колко време сте го ползвали.... Понеже се говори, че трябва да се ползва над 2 месеца, за да има ефект. Аз лични за първи ден го ползвам и ме сърби кожата от него. Мисля да го карам засега с него (да подобрявам, предотвратявам пявата на нови) и по-натам да си направя химически пилинг. Не знам какво стана с кожата ми на лицето, но след всяко петно или пъпка, вече ми се появява дупчица. Не са дълбоки, малки са, но се виждат като се загледаш. Не знам какво ми липсва... витамини ли, к'во... Започнах и да пия много вода от скоро, понеже съм чул, че си е добре за кожата.

аз съм го ползвала за белег от шиене ми го препоръчаха и ми го заличи до колкото можа де все пак е белег