PDA

View Full Version : Търся филм



artist02
11-11-2010, 09:19
Здр!
Мн искам да намеря един филм, обаче съм го гледала преди мн мн време и не си спомням как се казваше нито кои артисти участваха. Бегло си спомням и сюжета.Ако на някой му звучи познато и се сеща за филма плз пишете или как се казва филма или някой от главните актьори.
до колкото си спомням главната героиня имаше майка болна от алцхаймер и се занимаваше с компютри и мисля че случайно разкри някаква групировка хакери , които крадяха много големи суми чрез интернет, техния символ беше π (знакът на числото пи) и той се появяваше в долния десен ъгъл на екрана на жертвите им.Имаха си и име но не го помня , мисля че започваше с пи....нещо си.Те си спомням че започнаха да я гонят, искаха да я убият, даже и хакнаха досието, та и полицията започна да я търси...както и да е накрая хепи енд - тя ги победи, изчисти си досието и се върна при майка си да се грижи за нея...
Само това си спомням , сори но съм го гледала преди наистина мн време и повече не мога да си спомня.
Ако някой нещо се сеща да пише плз!!!!

TheBeliever
11-12-2010, 15:43
Единственият филм, за който се сещам с подобен сюжет е Мрежата (The Net) със Сандра Бълок.
http://zamunda.net/details.php?id=79832&hit=1