PDA

View Full Version : Спешно помогнете!!! (само за момичета)



preska102
11-11-2010, 15:00
Здравейте! Проблемът ми е че съм на 13 и нямам никакъв бюст (знам какво ще кажете). Имам но е мн малък дори го няма. Само набъбнало зърно. :oops: Момчетата не ме харесват можеби заради това. Всички момичета в класа ми имат но аз не! Моля помогнете !
П.П. пия бирена мая :(

darkPaladin
11-11-2010, 15:09
при всеки е различно не се бой явно още не си навлязла в пубертета

preska102
11-11-2010, 15:12
не мисля така. Знам че е въпрос не ген но от повече от 1 година съм в пубертета. :(

preska102
11-11-2010, 16:21
моля помогнетее!

Accelerator
11-11-2010, 17:30
Лично мен бюста ме интересува най-малко в едно момиче, даже ги предпочитам по-малки, но това няма значение... според мен след 1-2год. ще са ти като на всяко др. момиче... ако не бозата винаги е вариант : Айнщайн дава отговора - Е=mc2, и тъй като скоростта на светлината във вакуум С е константа отговорът е един - енергията става на маса - разбирай - цици :lol: Така, че винаги можеш да си купиш малко боза :lol: :lol:

SwEeTMuFFiN
11-12-2010, 12:47
Лично мен бюста ме интересува най-малко в едно момиче, даже ги предпочитам по-малки, но това няма значение... според мен след 1-2год. ще са ти като на всяко др. момиче... ако не бозата винаги е вариант : Айнщайн дава отговора - Е=mc2, и тъй като скоростта на светлината във вакуум С е константа отговорът е един - енергията става на маса - разбирай - цици :lol: Така, че винаги можеш да си купиш малко боза :lol: :lol:

еми за бирената мая и аз пиех ама не помага. и аз имам малък биуст но може би е малко по голям от твоя. и аз съм на 13. а бозата увеличава кърмата при бремените а нз дали помага при циците може да пробвам. има един масаж прави го по 2 мин на ден. тои е от мишницата към главата и надолу към пъпа, с кръгови движения. нз дали помага ама пробваи. и разбирам че се комплексираш от другите в класа ти, ама сигурна ли си че те не си слагат подплънки. има една от нашия клас дето няма нищо. и си слага сутирн и подплънки или хартия (идиока е попринцип) и тя понеже не знае каде са циците и си го сложила горе направо на врата. много ме дразни тая. :D

darkPaladin
11-12-2010, 12:49
не мисля така. Знам че е въпрос не ген но от повече от 1 година съм в пубертета. :(

но до каква степен?

кажи ръста и теглото

Accelerator
11-12-2010, 13:16
МнениеПуснато на: Пет Ное 12, 2010 3:47 pm Заглавие:

Лично мен бюста ме интересува най-малко в едно момиче, даже ги предпочитам по-малки, но това няма значение... според мен след 1-2год. ще са ти като на всяко др. момиче... ако не бозата винаги е вариант : Айнщайн дава отговора - Е=mc2, и тъй като скоростта на светлината във вакуум С е константа отговорът е един - енергията става на маса - разбирай - цици Laughing Така, че винаги можеш да си купиш малко боза Laughing Laughing

еми за бирената мая и аз пиех ама не помага. и аз имам малък биуст но може би е малко по голям от твоя. и аз съм на 13. а бозата увеличава кърмата при бремените а нз дали помага при циците може да пробвам. има един масаж прави го по 2 мин на ден. тои е от мишницата към главата и надолу към пъпа, с кръгови движения. нз дали помага ама пробваи. и разбирам че се комплексираш от другите в класа ти, ама сигурна ли си че те не си слагат подплънки. има една от нашия клас дето няма нищо. и си слага сутирн и подплънки или хартия (идиока е попринцип) и тя понеже не знае каде са циците и си го сложила горе направо на врата. много ме дразни тая. Very Happy




Пак казвам , аз съм момче и циците почти не ме интересуват :lol: :lol:

TheBeliever
11-12-2010, 15:56
Пак казвам , аз съм момче и циците почти не ме интересуват :lol: :lol:

И защо си мислиш, че твоите предпочитания са от значение?


Към авторката - няма от какво да се притесняваш. Няма нищо лошо или срамно в малкия бюст. Пък и всеки се развива различно. И аз като теб на 13 нямах почти никакви гърди, но на 16 вече изпълвах чашка С. Успокой се и не се комплексирай за подобни глупости.

ImmortalSportFreak
11-12-2010, 16:30
Лично мен бюста ме интересува най-малко в едно момиче, даже ги предпочитам по-малки, но това няма значение... според мен след 1-2год. ще са ти като на всяко др. момиче... ако не бозата винаги е вариант : Айнщайн дава отговора - Е=mc2, и тъй като скоростта на светлината във вакуум С е константа отговорът е един - енергията става на маса - разбирай - цици :lol: Така, че винаги можеш да си купиш малко боза :lol: :lol:

еми за бирената мая и аз пиех ама не помага. и аз имам малък биуст но може би е малко по голям от твоя. и аз съм на 13. а бозата увеличава кърмата при бремените а нз дали помага при циците може да пробвам. има един масаж прави го по 2 мин на ден. тои е от мишницата към главата и надолу към пъпа, с кръгови движения. нз дали помага ама пробваи. и разбирам че се комплексираш от другите в класа ти, ама сигурна ли си че те не си слагат подплънки. има една от нашия клас дето няма нищо. и си слага сутирн и подплънки или хартия (идиока е попринцип) и тя понеже не знае каде са циците и си го сложила горе направо на врата. много ме дразни тая. :D
Accelerator,ти доста научно се изказа. :lol:
SwEeTMuFFiN,тази от класа ти е била много,мноого зле.. 8-)

preska102,не се притеснявай за глупости,на всичко му идва времето.Наслаждавай се на живота и детството си,ще дойде и на момчетата времето... По-нататък ще се развиеш,споко.

Accelerator
11-12-2010, 20:36
И защо си мислиш, че твоите предпочитания са от значение?

Аххх моя грешка, не се изказах ясно. Имах предвид че ЛИЧНО мен не ме интересуват (лично мое мнение), но щом иска по голям г/д и споделих какво може да направи. :lol: . Моя грешка... :)

Accelerator,ти доста научно се изказа.

Е, все пак да знае за какво става въпрос... това го четох в 1 списание, но по-важно е, че съм го запомнил :lol: 8)

preska102
11-12-2010, 22:17
Благодаря ви много! Ще пробвам. :)

xKiFlA
11-12-2010, 23:00
Не се притеснявай..от тва не зависи дали ще те харесват. Важно е като цяло да те харесват на вид щом става въпрос.
На мен например са ми малко по големи от нормалното :oops: и ме харесват мн но не е заради тва мисля..а като цяло външния вид :-)

StolenBliss
11-12-2010, 23:45
^ :lol:

preska102
11-13-2010, 11:53
е някои ме харесват, но по-харесвани са тези големите гърди :D иначе благодаря!