PDA

View Full Version : За отслабването



FuckingFreak
11-11-2010, 17:22
ДА ЗНАМ, че има още 541343 такива теми. Нямам намерение да ровя в търсачката тема по тема, страница по страница, за да намеря това което евентуално ме интересува. Значи, аз НЕ съм дебела, 157 см на 44 кг. Не се чуствам добре в тялото си! Особено бедрата ми не са дебели, но не са стегнати и не изглежда естетично. Разбрах, че това може би се дължи на на процентите на мазнини в тялото ми. Имам електронен кантар, последния път като стъпнах натиснах някакво копче да ми измерва мазнините и то показа 8,5%. Попринцип не се ли въвежда височината (мисля,че е така) а аз нищо не въведох, явно преди мен някой си е играл и това го е запомнило. Та някой ако разбира - това много или малко е? И как да намаля тези проценти, ако са много? От близо 3 седмици съм на диета и правя някакви упражнения от нета за стягане на бедра и дупе + 1 път в седмицата едно филмче на Били някой си за Тае бо. Знам, че до утре темата ми ще бъде на 254 страница, но всеки с проблемите си. Просто споделям моя и очаквам разбиране от ваша страна. Мерси \/

FlowerPower
11-11-2010, 18:11
доколкото знам нормата за мазнини е до 20%, т.е. ти си СУПЕР. Сигурна ли си, че нещо не си внушаваш? Ако не- спортувай си всеки ден или през ден и ще си бомба.

FuckingFreak
11-11-2010, 18:18
Не, бедрата ми са меки на пипане и искам да сваля поне 3 см от тях или поне да стегна. Иначе имам чуството, че като тичам имам някакви сланини и те мърдат наляво надясно направо ужас 8-) и ми става някакво гадно..

Edit: Супер направо перфектно.... Изчислих си индекса на телесната мазнина и попадам в графа 'нормално'. Трябва да сваля около 4 кг мазнина от тялото си за да стана 'идеално'. Съжалявам, че ще се повторя,но : може ли да ми дадете някоя изпитана диета от вас, гледах много в интернет, 2 от тях не ми дадоха отръжение, в момента съм на нисковъглехидратна диета. Ужасно е, защото много лесно качвам, а свалянето е почти непосилно. Шибан метаболизъм....

Всъщност, да не ми е 8,5 обърках се. Почти тройно отгоре е :x ;d

anonymous708973
11-11-2010, 18:30
Не може да ти е 8.5%. Културистите едва стигат такива нива.
Нещо си се объркала. 15-16-17 и така до 25 е нормата.

FuckingFreak
11-11-2010, 18:53
miminko, надъхваш ме супер много да упражня мазохизъм в/у себе си 8-) Ти за 10 дни горе/долу колко килограма свали, чета тука че се сваляли 7-8 килограма.

- Мислех си така 5 минути гледайки поста -

от утре почвам 8-)

Fx1
11-11-2010, 19:09
Недей да започваш диета, трябва ти само спорт. Няма да се стегнеш с отслабване! Спортувайки, ще гориш мазнини и ще правиш мускули, с една диета ще свалиш много малко мазнини, много мускули и не само няма да се стегнеш, точно обратното.

Това за нормална диета, тия неща 8 кила за 10 дни, дето си ги мислиш, са идиотия.