PDA

View Full Version : Помощ, моля



Lil1kid
11-11-2010, 17:28
:) Здрастии .. Такаам един лееко може би сериозен проблем- наскоро си взех лаптоп и ами мисля, че има вирус - проблемът е че не мога да се ссправя с него, защото когато примерно напиша на латиница в гугъл антивирусна или пък вирус и прозорецът се затваря.( включително и имена на антивирусни) Също онова там флагче за нови съобщения и ъпдейти( сори, не съм се запознала напълно с Уиндоус 7) ми показва, че Уиндоус Секюрити Сентър е изключен, а когато искам да го включа, не ми дава. Така че ... помощ, моля!! :-o

DarkAngelOfHope
11-11-2010, 21:24
а антивирусна имаш ли инсталирана ? ако нямаш пробвай да инсталираш Avira Personal има я в замунда и е безплатна :) след инсталацията ще се update-не и сканирай за вируси ...

GregoryHouse
11-11-2010, 22:18
Ммм Kido...яко...не слагай флашки...ще ги зарази...Няма да успееш и да инсталнеш антивирус. Единствения начин за който се сещам, сваляш харда, закачаш на друг компа и фул скан и бършеш гадината. Другата опция - преинстал на Уина със пълен формат.

Btw Avira gi бърше, ако го хване!

Foreverbg
11-11-2010, 22:21
Най-добрия вариант според мене е формат и нов уиндолс...

taskata
11-14-2010, 14:53
Най-добрия вариант според мене е формат и нов уиндолс...

да прав е...по-добре си го преинсталирай цялостно и после ще си знаеш че всичко си е както трябва ;)