PDA

View Full Version : Какво иска от мееен???



nikikicknrush
11-11-2010, 19:27
Имам една приятелка която адски много обичам и харесвам но отношенията помещду ни са много странни. Чатим си по скайп почти всеки ден от няколко месеца насам и многократно ми е казвала колко много ме обича и аз също съм и го казвал естествено :) . Имали сме спорове и сдърпвания нали и в такива моменти ми казва колко е привързана към мен и че не иска да ме изгуби. Запознахме се онлайн и пътите които сме излизали заедно се броят на пръсти. Проблемът е там, че тя е другата смяня на даскало и имаме възможност да се виждаме 2 пъти в седмицата без събота и неделя и то за кратко. Въпреки това много пъти съм и предлагал да излеземи тя ми отвръща с "ще се срещам с брат ми/една приятелка/имам много да уча/намах батерия на тела/ не го чух..." Но ако човек види какво си чатим не ще си помисли чи ходим, ами ще е убеден. Мисълта ми е че ми се вижда хипер абсурдно винаги да е заета и това адски ме тревожи..и ме кара да се съмнявам дали иска нещо повече. Веднъж директно я попитах какво изпитва и иска от мен и ми каза че нямало за какво да се тревожа...Не искам да я изгубвам, напротив

Ако сте имали подобни преживявяния или пък не но все пак имате опит моля ви помагайте предложете ми какво да правя :cry:

asasfdf
11-11-2010, 20:09
ами всичко може да означава..
или е срамежлива/има някакви подобни притеснения
или си има друго момче в момента и не може да се виждате,но не иска да те губи
или просто й е приятно да си флиртува,но не те харесва
или те харесва само като другарче и не иска да те губи ако се засрещате
или наистина е заета
или техните не й дават да излиза с момчета
..

nikikicknrush
11-11-2010, 20:42
То варианти колкото штеш но не разбрах кое е по добре.. да продължавам ли да опитвам или да спра да храня надеждите? :(

blo0dc0untess
11-11-2010, 22:02
Ми според мен ти си много привързан към нея и ако я игонираш само ще ти стане още по-гадно ,но все пак ти трябва да си решиш. Все пак пробвай да говориш пак с нея по тая тема :)

valdesbg
11-12-2010, 06:39
Супер злобно те мотае :)

В класацията си на предпоследно място в резервите..... Можеш да правиш каквото си искаш, но полза няма да има. Тя ще продължи да те мотае :)

А да - и тя не изпитва нищо към теб.

Ще е хубаво да си преразгледаш нагласата за момичетата и да се отървеш от шморци-поведението, което имаш към тях. В противен случай ще се разочароваш прекалено много пъти. Разбира се неоснователно.

jumpin
11-12-2010, 07:01
Не съди по думите,а по действията.Върти те на пръста си много яко.Така че внимавай :)

flyingmonkey
11-12-2010, 07:28
Не е задължително да те мотае и т.н. Просто, питай я да излезнете и ако ти се оправдае с нещо тъпо, направи скандал, само тогава ще разбереш какво наистина става..

valdesbg
11-12-2010, 07:46
flyingmonkey уй да е да то набият... ама то акъл.

Толкова повърхностно ли трябва да мислим за всяко нещо? Ако не шава - значи е умряло.

flyingmonkey
11-12-2010, 07:51
flyingmonkey уй да е да то набият... ама то акъл.

Толкова повърхностно ли трябва да мислим за всяко нещо? Ако не шава - значи е умряло.

Ама грам не си интересен, но за сметка на това си ми много смешен, защото си мислиш, че знаеш всичко и разбираш от всичко хахха, направо падам от смях като ти чета постовете, особено като почнеш да се преглагаш във форума, което определено ще ми направи плочки :lol:

Предлагам ти да се скриеш от мишата дупка, от която си излезнал и да не се показваш повече :)

valdesbg
11-12-2010, 07:56
Предлагам ти да те подаря на пича от подписа ти :) Той ще знае какво да прави с теб.

flyingmonkey
11-12-2010, 08:36
Аз пък предлагам да ти подарят това за коледа:

http://s1.directupload.net/images/101112/bxhcyc2f.jpg

Защото гледам ти е трудно, тъкмо ще можеш да се оттървеш от мъките (:

nikikicknrush
11-12-2010, 08:43
стига спам моля ви :(

DREAM95
11-12-2010, 08:46
Аз пък предлагам да ти подарят това за коледа:

http://s1.directupload.net/images/101112/bxhcyc2f.jpg

Защото гледам ти е трудно, тъкмо ще можеш да се оттървеш от мъките (: :lol: Баси филма ... :razz:

nikikicknrush
11-12-2010, 08:52
да се отървеш от шморци-поведението, което имаш към тях.

какво ще рече това? какво да ми е поведението :?

sasha_90
11-12-2010, 10:43
Случвало ми се е да се запознавам с момчета по скайп.В интернет уж всичко е наред,но в действителност не е.Не се заблуждавай.В чата е едно,в реалността коренно различно.Намери си приятели от твоя град и общувайте наживо.По-истинско е.

ivansss
11-12-2010, 12:04
Ами просто и каже,че искаш да излезете и я питай кога може.. ако измисли нещо ... най-вероятно не търси нищо сериозно, а някой с който да се зарибява в скайп.

Linns
11-12-2010, 12:19
Може да я е срам да излиза с теб.. или да се срамува именно от теб..
Друг вариант е да те обича само като приятел, но да не знае как да ти го каже..
Но пък може и наистина да е заета..
Явно ти е показала, че държи на теб, значи не е това причината..

shanell1
11-12-2010, 13:20
Когато сте заедно на живо я питай последно, какво мисли за вашите отношения, иска ли нещата да се променят, как мисли да се развие вашето приятелство :) Сам ще разбереш какво да правиш в зависимост от отговора й, но започне ли да увърта - подобре се откажи, защото при този вариант или не знае какво да прави или не иска да правите нищо :)

Shiz0
11-12-2010, 13:54
И тя не знае какво иска. Но..мисля че, главно и харесва да 'се сваляте' и дотам и стига интереса. Не ти трябва такава мацка ;)

RoSKo0o0
11-12-2010, 14:08
То момиче бре, не мож го разбра 8-) поне човек да беше, уви бе уви

awerw
11-12-2010, 14:41
срамежлива е ? незнам просто предлагай и вече 8-)

ivan_realmadrid
11-12-2010, 19:32
И тя не знае какво иска. Но..мисля че, главно и харесва да 'се сваляте' и дотам и стига интереса. Не ти трябва такава мацка ;)

Да жените незнаят какво искат :) Ако ти откаже 2 3 пъти значи край поговорете

nikikicknrush
11-12-2010, 19:36
Току що я помолих утре да излезем и тя отвърна цитирам : "остави ме моля те не съм в настроение ще стане само по лошо" Това е......това бяха половин година на вятъра всеки ден всяка вечер от която запълнена със свалки, обещания и споделяне......... вече се чудя дали остана поне едно свястно момиче на тоя свят......няма даже и емотиконка която да опише как се чувствам в момента