PDA

View Full Version : Търся песен с подобен текст



angel000
11-11-2010, 20:09
Можете ли да ми кажете песен няма значение българска или чужда в която да се пее как двама души се обичат , но никой не казва на дргуия и по този начин изпускат голяма любов. Или нещо в тая насока.

mimenceto91
11-11-2010, 20:39
Да! И аз искам да попитам за една песен, за която ми казаха. Започвала с нещо си от рода "Хей сладурано,ела да те повозя малко на колелото!" или нещо такова. Не знам точно,но ми звучи познато и ми стана любопитно коя ли може да е тази песен,ако има изобщо такава. Благодаря предварително. :) :) :)

vaniliika
11-13-2010, 07:43
Можете ли да ми кажете песен няма значение българска или чужда в която да се пее как двама души се обичат , но никой не казва на дргуия и по този начин изпускат голяма любов. Или нещо в тая насока.

Jordin Sparks-next to you :-o

angel000
11-13-2010, 11:52
Можете ли да ми кажете песен няма значение българска или чужда в която да се пее как двама души се обичат , но никой не казва на дргуия и по този начин изпускат голяма любов. Или нещо в тая насока.

Jordin Sparks-next to you :-o

Абсолютно такава песен търсех. Супер благодаря много :-)

LadyDi
11-13-2010, 16:43
http://vbox7.com/play:ae9dda14

vaniliika
11-13-2010, 17:18
Можете ли да ми кажете песен няма значение българска или чужда в която да се пее как двама души се обичат , но никой не казва на дргуия и по този начин изпускат голяма любов. Или нещо в тая насока.

Jordin Sparks-next to you :-o

Абсолютно такава песен търсех. Супер благодаря много :-)

моля.. :)