PDA

View Full Version : Как да я забравя?



Cbr1912
11-11-2010, 20:15
Здравеите.Всичко се случи преди около месец и нещо.Запознах се с 1 момиче съвсем случаино на улицата.Тя ми поиска запалка аз и дадох и се заговорихме.След това отидохме до 1 магазин за да купи подарък на неина фр за рд.Накрая когато се разделихме тя ме прегърна и ми каза приятно ми беше че се запознахме.Докато се пребера летях в нвбесата и мислих някви глупости.Когато се прибрах и и видях феисбука разбрах че си има приятел.След което ми стама мн гадно.По скаип ми писа че искала да се видим ама така и не стана.От месец не съм и писал,не съм я виждал,но немога да спра да мисля за нея.И ощте по гадно ми е че когато се запознахме тя ме заговори тя ми иска скаип и тн...Какво е искала незнам.

PullMeCloser
11-11-2010, 21:33
Ама в какви филми се вкарвате сами...
Нали осъзнаваш,че между вас нищо не е имало? 8-)

tuzaro
11-11-2010, 21:58
пиши и майна да пиете кафе с райбер

valdesbg
11-12-2010, 07:08
Искала е запалка, малоумнико.... кво друго?

Иначе е имала свободно време и е искала да си го уплътни някак.

DREAM95
11-12-2010, 08:50
Ама в какви филми се вкарвате сами...
Нали осъзнаваш,че между вас нищо не е имало? 8-)

Niakoitam
11-12-2010, 09:55
Искала е запалка, малоумнико.... кво друго?

Иначе е имала свободно време и е искала да си го уплътни някак.

Може и да е така, но може и да не е.

Всъщност има момичета, които много се кефят на обсъжданата вече от нас отворена връзка та знае ли човек...
А всъщност от Facebook действително може да си набавиш информация кой свободен кой зает и т.н, но трябва да имаш предвид че може да не е много вярна. Даже и на някой да пише "Необвързан" това не начи че не се зарибява вече с друг и е въпрос на часове или дни да тръгнат. Може и да е останало от преди, а може и да не е. Аз имам една съученичка на чиито профил пише "Необвързана", а тя е толкова обвързана че просто няма накъде вече 3-4 години и не би зарязала гаджето си заради някой друг.Също имам и една приятелка, която си смени "необвързана" на "обвързана" три месеца след сгаджосването и. Има и такива, които им пише че са необвързани и след един месец гледаш пише примерно че са сгодени или женени и то напълно сериозно.

sasha_90
11-12-2010, 10:36
Искала е запалка, малоумнико.... кво друго?

Иначе е имала свободно време и е искала да си го уплътни някак.
И аз мисля същото.

RoSKo0o0
11-12-2010, 14:43
:lol: :lol: :lol:

Infection
11-12-2010, 14:47
Искала е запалка, малоумнико.... кво друго?

Иначе е имала свободно време и е искала да си го уплътни някак.
И аз мисля същото. Точно така

DREAM95
11-12-2010, 16:38
[quote=valdesbg]Искала е запалка, малоумнико.... кво друго?

Иначе е имала свободно време и е искала да си го уплътни някак.
И аз мисля същото. Точно така
Да така е ...

xxcherry
11-13-2010, 13:31
Просто е създала едно ново приятелство. Защо непременно трябва да те харесва ?