PDA

View Full Version : най богатите женки в холивуд са:



thoronaro
11-11-2010, 23:13
Списание Форбс е публикувало списък с жените в холивуд който са направили най много пари през последната година.Топ 9 са:
1.Опра Уинфри -315 милиона(бахти за една година това е ненормално :shock: )
2.Бионсе -87 милиона
3.Бритни Спиърс -64 милиона
4.Лейди Гага -62 милиона
5 Мадона -58 милиона
6 Сандра Бълок -56 милиона
7 Елън Дадженаръс (май е някаква водеща) -55 милиона
8 Майли Сайръс -48 милиона
9 Тейлър Суйфт -45 милиона
Ако всякоя от тия ми даде по един милион въобще няма да усетят разликата.Ама ако сме сериозни как могат да изкарват такива суми на година.Един обикновен човек може да живее 3 живота с толкова милиони.Лол тия кучки сигурно живеят бахти живота :P .

Daveyjones
11-12-2010, 18:20
Списание Форбс е публикувало списък с жените в холивуд който са направили най много пари през последната година.Топ 9 са:
1.Опра Уинфри -315 милиона(бахти за една година това е ненормално :shock: )
2.Бионсе -87 милиона
3.Бритни Спиърс -64 милиона
4.Лейди Гага -62 милиона
5 Мадона -58 милиона
6 Сандра Бълок -56 милиона
7 Елън Дадженаръс (май е някаква водеща) -55 милиона
8 Майли Сайръс -48 милиона
9 Тейлър Суйфт -45 милиона
Ако всякоя от тия ми даде по един милион въобще няма да усетят разликата.Ама ако сме сериозни как могат да изкарват такива суми на година.Един обикновен човек може да живее 3 живота с толкова милиони.Лол тия кучки сигурно живеят бахти живота :P .

Тия "ЖЕНКИ" и "КУЧКИ" са много по - преуспели от майка ти,която явно не е кучка.Така че си запази зависливите коментари неграмотно животно такова..Със здраве.

thoronaro
11-13-2010, 01:28
Списание Форбс е публикувало списък с жените в холивуд който са направили най много пари през последната година.Топ 9 са:
1.Опра Уинфри -315 милиона(бахти за една година това е ненормално :shock: )
2.Бионсе -87 милиона
3.Бритни Спиърс -64 милиона
4.Лейди Гага -62 милиона
5 Мадона -58 милиона
6 Сандра Бълок -56 милиона
7 Елън Дадженаръс (май е някаква водеща) -55 милиона
8 Майли Сайръс -48 милиона
9 Тейлър Суйфт -45 милиона
Ако всякоя от тия ми даде по един милион въобще няма да усетят разликата.Ама ако сме сериозни как могат да изкарват такива суми на година.Един обикновен човек може да живее 3 живота с толкова милиони.Лол тия кучки сигурно живеят бахти живота :P .

Тия "ЖЕНКИ" и "КУЧКИ" са много по - преуспели от майка ти,която явно не е кучка.Така че си запази зависливите коментари неграмотно животно такова..Със здраве.Не го написах в такъв смисъл,по скоро в забавен,но явно си хлапенце и ще ти простя.Със здраве.Друг път обаче няма да съм толкова милостив :-x :-P