PDA

View Full Version : И моят любовен проблем



doudou92
11-12-2010, 08:46
Здравейте на всички,

Бих искала и аз да споделя с вас моят проблем,та ако може да получа съвет от ваша страна...
В началото на миналата година забелязах едно момче,което страшно много ми допадна. С течение на времето това 'допадане' премина в 'харесване' а сега година след това мога да кажа че съм влюбена.
Когато минех по коридорите погледите ни винаги се засичаха,а понякога имаше и малки усмивки. ще си кажете - съвсем като децата.. да,може би сте прави,но само да знаете как чаках с нетърпение моментите когато знаех,че 'случайно' ще го засека пред стая номер X .. Веднъж Той ме заговори - не беше нищо особено,кратък разговор от рода на 'здравей,как си' а същият ден ме изчака след училище и ме изпрати до нас. Говорихме си много,даже се бяхме уговорили да отидем на кино.. До тук добре. Прибрах се повече от щастлива в къщи с нетърпение чакаща следващият ден. Но когато на сутринта отидох на училище, там ме посрещна разярено момиче представящо се за неговата приятелка. Аз в началото не повях и понеже тя ми вдигна скандал и отговарях доста дръзко. Час след това Го видях, Той ме повика на страна и ме помоли за извинение и ми обясни,че е по-добре повече да не си говорим.. Няма да ви разказвам колко болно ми стана в този момент... Не след дълго те се разделиха,но понеже моето училище организира стажове ние двамата повече не се засичахме. Но аз не спирах да мисля за него.. Ето тази година отново започнах макар и рядко да се виждаме по коридорите. Погледите отново ги имаше, този път даже и малко по-продължителни.. Чудя се какво да правя, да ида ли да го заговоря или не? Приятели ме съветват да отида и да му напомня директно за уговорката ни за кино,но не искам да изглеждам тъпо в неговите очи,а може би така сте се получи.. Ох, не знам.. Толкова ми се иска най-накрая да го имам..
Моля ви дайте ми съвет какво бихте направили на мое място..

DREAM95
11-12-2010, 08:48
Остави го , губиш си времето...

BaffaLsc
11-12-2010, 10:10
Остави го , губиш си времето...
И как го реши това ?

Защо просто не му пишеш по скайпа.. поразпитай го дали е ' свободен ' да не се окаже накрая ,че пак има гадже.. опознайте се по - добре и излезнете :)

sasha_90
11-12-2010, 10:30
На твое място толкова щях да съм засегната и обидена,че няма да го потърся повече.Как може да се зарибява с мен,а да си има приятелка.Пак ти казвам,някой направи ли ми такъв номер,повече за мен не съществува.Колкото и да го харесвам,не си заслужава.Това е моето мнение,така бих постъпила.Ти каквото искаш прави.

BaffaLsc
11-12-2010, 10:39
На твое място толкова щях да съм засегната и обидена,че няма да го потърся повече.Как може да се зарибява с мен,а да си има приятелка.Пак ти казвам,някой направи ли ми такъв номер,повече за мен не съществува.Колкото и да го харесвам,не си заслужава.Това е моето мнение,така бих постъпила.Ти каквото искаш прави.
Явно той не е харесвал гаджето си.. и аз не знам..

sasha_90
11-12-2010, 10:45
На твое място толкова щях да съм засегната и обидена,че няма да го потърся повече.Как може да се зарибява с мен,а да си има приятелка.Пак ти казвам,някой направи ли ми такъв номер,повече за мен не съществува.Колкото и да го харесвам,не си заслужава.Това е моето мнение,така бих постъпила.Ти каквото искаш прави.
Явно той не е харесвал гаджето си.. и аз не знам..
Не знам,но дори и така да е.Авторката,ако тръгне с него,един ден може да е в положението на бившата му.Аз заради това не се занимавам и нямам доверие на момчета,които се държат,като момчето,за което пише.

Salom
11-12-2010, 11:38
Според мен не трябва да се занимаваш с него. Щом си скарала с гаджето му, може да си имаш и проблеми.

Остави тая работа. (Не, че е много лесно де!!! Поне направи опит) :?