PDA

View Full Version : Да обидиш любим човек ;(



MuTuTyYy
11-12-2010, 12:00
Малко е дългичко... но това е най-късия вариант. Преди 1 месец се скарах с единственото момиче, което съм обичал... запознахме се когато бях 9-ти клас, сега сме 12-ти. Бяхме приятели 4-5 месеца и след това тръгнахме... естествено след като бяхме толкова дълго приятели беше доста тегаво, но както и да е. Нещата си бяха нормални... много се карахме, и двамата сме инати и като цяло с по-специални характери (мнение на приятели)... Аз съм много избухлив и .... обидих я не 1-2 пъти ами 5-6. Не знам как успявах, но всеки път се сдобрявахме и... се държахме все едно нищо не се е случило (е, първия път ми прости трудно)... Тя ми е казвала, че ако не избухвам така... ще е супер хубаво, но не го решавам аз. Паля се, но наистина я обичам и всеки път и обеснявам, че ако съм я обидил или ако съм се ядосал, не е защото я мразя, а защото я обичкам, просто съм ревнив понякога или мразя когато не споделя за някои проблеми и аз се филмирам... абе ужасно гадно се държа с нея когато си вкарам някой филм. Последния път я накарах да избира между това да ми отговори на един въпрос и това да бъдем заедно, но тя май също реши да ме "изпита" и нещата се объркаха... обидих я за пореден път (нямам оправдание, знам че съм тъпак, не е нужно да ми го казвате)... Тя не ме е обидила нито един път, поне не директно... познаваме се отлично, усещам я, че има чувства към мен... От 1 месец ме игнорира напълно... Поканих я да се видим... не поиска, помолих я за 1 месец тест период... не иска. Помолих я да си останем приятели, а не да се подминаваме така... освен това няма да имам право да ревнувам и ще сме в добри отношения.. пак отказа и аз мисля, че причината е в това, че опитахме 2-3 пъти да си бъдем само приятели, но като се видим 2-3 пъти и... :oops: ... Затова ме игнорира така... не знам какво да направя... имайте в предвид, че не мога да се свързвам с нея по телефона, блокирала ме е в скайп, не ми се ходи до тях, за да не обяснявам на баща и нищо. Единствено мога е да я пречакам на път за училище (опитах 2 пъти... подмина си ме, не ми стиска да я задържа :(, не искам да бъда груб на живо)... А и всичките обиди са били виртуални, смисъл на живо я обидих само 1 път и... до днес съжаляваме и двамата... Последния път се представих за друг в скайп и тя ме позна след 20 мин. чат... още от началото знаеше кой съм, аз го знаех и написах едно нещо, което само аз пиша и тя ми каза "добър опит, чао" и ме блокира... след 10 мин и поисках ново пълномощно и тя ми изля всичко, което я мъчи... НО този път просто нямам нито един коз, освен това, което и казах за обидите. Наистина съм готов да и бъда приятел без да очаквам нищо, но и на познати не е навита. Кажете ми как бих могъл да оправя нещата (само ако знаете, знам че аз съм си виновен, моля ви... не коментирайте грешките ми защото, никой не знае по-добре от мен какво загубих). Благодаря предварително на всички... за почти 3 години няма как да кажа всичко, мисля че най-накрая дойде края, дори и да има чувства още, скоро няма да е така... А... скоро и двамата имаме РД... Давам ви тази информация за да измислите нещо вместо мен, понеже ще ми гръмне главата... Момичето е страхотно, с характер и много мила и хубава и... абе не знам как ми прощаваше толкова пъти, чувствам се сякаш съм най-големия измамник... А... и още нещо... тя обеща да не ме игнорира, а аз да не я обиждам. И двамата нарушихме обещанията си... Когато се опитам в скайп по някой или чрез пълномощни (колко ниско паднах :( обичкам я) да и обясня нещо и... усещам когато и докосна сърчицето... тя излиза от скайп... Когато и кажа.... "Ако ти досаждам или ме мразиш... моля те кажи ми за да не те тормозя"... тя не ми казва нищо. Няма начин да не ги чете (100% сигурен)... Не знам, сякаш иска нещо да направя, но мисля, че ако направя нещо романтично (знам какво обича ест.) ще се сдобрим, но не мисля, че ще е добре за нея, затова мисля, че да сме приятели е единственото възможно нещо, просто трябва да я накарам да ми прости, без да използвам чувствата и като мой коз. (ако съм пропуснал нещо важно да кажа, питайте ме)
Кажете ми... как е възможно това, дайте ми някакви идеи и не ме упреквайте, моля :(

incompletee
11-12-2010, 12:09
Хубаво е поне,че осъзнаваш грешките си..

MuTuTyYy
11-12-2010, 12:45
Ама дали си има друг си ... не ме интересува, тя е свободно момиче, просто искам да сме приятели... поне това. Тя не е казвала, че не ме харесва такъв какъвто съм, казвала ми е за обидите и за ревността само, попринцип сме еднотипни характери и мисля, че си допадаме и бяхме симпатична двойка, просто не мога да се поправя... за ревността... ок може би, но за избухването не мога. Тя ми каза "ако искаш да има пак игнори и да се подминаваме, ок прави се", след което я обидих и може би за това е толкова кофти положението, но трябва да го оправя. Нека си има друг, не ме бърка, но да не ме мрази... Помогнете защото ми е много скъпа :cry: Имам чувството,че не мога да бъда с друго момиче, преди да поговоря с нея... преди да ми прости.

Justify
11-12-2010, 12:59
Оф земи спри с тия чатове,скайпове и прочие.Бъди МЪЖ и отиди в тях,не забравяй да купиш хубав букет :mrgreen:

Успех! :)

Linns
11-12-2010, 13:25
Дай и време, не и досаждай - така само ще влошиш нещата ..
Ако те обича, тя сама ще те потърси когато е готова ..

sasha_90
11-12-2010, 13:50
Струва ми се,че прекаляваш с преследването,така да го нарека.Остави я намира.Нека помисли какво иска.Въпреки че щом е толкова категорична и те отбягва,е защото иска да прекрати всякакъв контакт с теб.Уважи решението й.

MuTuTyYy
11-12-2010, 15:08
Оф земи спри с тия чатове,скайпове и прочие.Бъди МЪЖ и отиди в тях,не забравяй да купиш хубав букет :mrgreen:

Успех! :)

Много ми приличаш на един познат... Габриел..., не ти знам името, но ти май не си разбрал. Аз съм си мъж. Не искам повече да съм с нея човече, няма смисъл явно. Просто това момиче ме подлудява, въпреки че много я обичам.

А иначе нали казах.... дадох и шанс да ми каже, че и досаждам и то 5-6 пъти, но не го прави, сякаш чака нещо конкретно да направя... Знам как да тръгна с нея отново, но не знам как да и кажа "нека останем приятели" след като не сме никви :)... а знам, че така няма да има ревност и от там и може да не се ядосвам толкова много и няма да ме мрази... това ме притеснява.
Просто не знам как да я накарам да ми прости, без да използвам чувствата и като коз... :(

MuTuTyYy
11-12-2010, 15:14
Дай и време, не и досаждай - така само ще влошиш нещата ..
Ако те обича, тя сама ще те потърси когато е готова ..

Да, мерси за съвета, но... ако направя така и ме потърси за да сме заедно (тя не би направила така, тя не може изведнъж... ще поиска да сме приятели и чак тогава... може би)... просто ще съм в супер неудобна ситуация, нито ще мога да приема, нито да откажа... ще мине месец и пак ще съсипя всичко...
Все едно се опитвам да ви обесня теорията на относителността... някак си е невъзможно, но не искам да е така... опитвам се да измисля начин да не протакам нещата..., не знам. Ако и досаждам щеше да ми каже, познавам я... просто не знам какво още очаква от мен, което да не съм пробвал... нямам си и на идея защо прави така...

RoSKo0o0
11-12-2010, 15:18
Не е хубаво да обидим любимия човек. Жените може да ги обиждаме обаче (шегувам се)... преди аз много съм обиждал, но в последната година ме насолиха яко, а аз гледах да си мълча и не е особено приятно. Извадих си поука, дано да си си извадил и ти. Успех ;) Ако те обича, ще се върне при теб, ако не - печелиш. Ако те обича и не се върне - пак печелиш, защото това ще значи, че е хипер тъпа :lol:

LovEsIckk
11-12-2010, 15:26
Само не и досаждай , така ще те игнорира още повече. Има два варианта - или да е обидена доста от цялата ситуация и малките скандали, или да не е сигурна вече в чувствата си към теб. Отдръпни се малко от нея, остави я няколко дни и виж дали ще направи нещо. Ако те обича както преди,колкото и горда да е,ще направи първата крачка.

MuTuTyYy
11-12-2010, 15:30
Не е хубаво да обидим любимия човек. Жените може да ги обиждаме обаче (шегувам се)... преди аз много съм обиждал, но в последната година ме насолиха яко, а аз гледах да си мълча и не е особено приятно. Извадих си поука, дано да си си извадил и ти. Успех ;) Ако те обича, ще се върне при теб, ако не - печелиш. Ако те обича и не се върне - пак печелиш, защото това ще значи, че е хипер тъпа :lol:

Да, финала беше добър, разбирам каква поука си си взел :lol:

Бедна ви е фантазията под какво напрежение съм, не искам да се връща при мен... не мога да искам толкова много. Аз я предупредих и знам, че пак ще се случи, просто искам да ми прости, но не знам как да я накарам без (майко как взех да се повтарям, дано някой прочете най-накрая) да използвам чувствата и като мой коз! ... Просто не мога без нея... без дори да поговоря с нея... опитах с друго момиче, но ... не спирам да мисля за нея. :oops: Нека ми е приятелка, може би така ще ми е по-лесно да я забравя (по-безболезнено, все пак печеля добър приятел, а иначе не печеля нищо).

LovEsIckk
11-12-2010, 15:41
Напротив,няма да ти е по-лесно да я забравиш ако ти бъде приятелка. Ще бъде по-трудно. Нима би ти било приятно да слушаш всеки ден за забивките и с други момчета, за това колко е по-добре без теб и т.н. докато ти се измъчваш ?

MuTuTyYy
11-12-2010, 15:49
Напротив,няма да ти е по-лесно да я забравиш ако ти бъде приятелка. Ще бъде по-трудно. Нима би ти било приятно да слушаш всеки ден за забивките и с други момчета, за това колко е по-добре без теб и т.н. докато ти се измъчваш ?


Не е такъв човек. :) Ами ако продължава да ми е като сега... гузно и на сухо... нито ми е приятелка, нито ми е гадже пък е прекрасен човек?... Не би ми говорила за нейните "забивки" :) Тя е страхотен човек... не го казвам защото имам специални чувства към нея, наистина е така. Би била отлична приятелка, но никога не успяваме да останем просто приятели, затова май не иска...
Всеки път едно и също - сдобряваме се, ставаме приятели, започваме по-често да се виждаме, тръгваме пак и си обещаваме куп неща, някой нарушава обещание, караме се жестоко и всичко това от начало... ако стигнем до приятелите и после си останем такива, би било добре. :)
Просто искам да не се подминаваме... да знам как е винаги когато се сетя за нея... да не се притеснявам за нея и... Дано не прекалявам, наистина ми е много скъпа.

PoRcHeTaTa1
11-12-2010, 18:19
Много ми е позната историята... но вината е изцяло твоя такаче си я понеси ;)

MuTuTyYy
11-12-2010, 18:30
Много ми е позната историята... но вината е изцяло твоя такаче си я понеси ;)

Не питам в кой е вината, това ми е ясно. Цял ден чакам някой да се впрегне да помогне (знам, че пописах доста :-D ) ... не са ми нужни такива отговори. Ако никой не се сеща за идея, да не пише, а тези които се решат да прочетат всичко и да помогнат - МНОГО БЛАГОДАРЯ :)