PDA

View Full Version : няколко въпросчетаа



raia338
11-12-2010, 11:21
Искам да питам някой дали може да ми даде отговор на следното.Понеже не искам вече да съм с черна коса искам да си я направя по светла кафява например ...Моят естествен цвят е тъмно рус..По принцип черна боя съм слагала някъде около 5-6 пъти.Сега не съм се боядисвала около 2 месеца но боята м ипада само в корените и с няколко пръста е вече моят естествен цвят.Мисля ,че ако я оставя така да пада разликата ще е фрапираща и ще изглежда зле косата,а да не говорим ,че няма да мога да си правя никакви прически с тези жълти корени.Не бих искала да си сасипвам косата с разни обезцветители.Вие как мислите например ако не си слагам черна боя още 2 месеца примерно и после постепенно започна да слагам кафява боя дали ще се получи ? :(

И др решила съм да започна редовно да ходя на фитнес ,но как мислите зимата вече подходящт сезон ли е за фитнеса,защото примерно когато е студено едва ли ще мога да ходя по редовно и тн ..

Cucko0
11-12-2010, 15:13
много ще е грозно ако пак не се боядисваш и оставиш естествения си цвят да израсте ..разликата ще е фрапираща ,а косата ти ще изглежда неподдържана ..нз какво да ти предложа сещам се само за едни балсами които оцветяват косата и държат от 8-10 измивания ,но няма гаранция ,че ще хваната е сигурно ще по прикрият русите корени :)

POLLINA
11-12-2010, 15:23
с каква боя си се боядисвала ?

raia338
11-12-2010, 19:13
с каква боя си се боядисвала ?


с може би (голям буклук), мм бюти която пада само в корените ..

Minerva
11-12-2010, 19:37
И аз направих така като тебе. От февруари не съм я боядисвала с черното и вече много от моята се е показало. Обаче аз я правех с Кастинг и той се измива по-лесно. Но пак си седи - гадно оранжево в дължините. А за тия месеци минах през всякакви цветове. Мен фризьорките ми казаха, че единствено мога да я изсветля с блондор и то ако много пъти повтарям, което е ужасно за косата.

POLLINA
11-12-2010, 23:04
оо.. абсурд да падне
обезцветяване е единственото,което може да ти помогне:)