PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете ми, спешноо!!!



AniBG
11-12-2010, 16:03
Здравейте! Имам един сериозен проблем и незнам как да постъпя! Моля ви, ако някой е изпадал в подобна ситуация или знае решението на проблема, да ми го каже! Благодаря предварително! Та ето го и проблемът ми:
От няколко седмици някой ми пише на мейла, че ми е някакъв таен обожател и такива глупости! В последствие това се разразна в скандал, като това лице започна да ме изнудва за разни неща иначе щял да напише ужасни неща във входа ми, да се качва до нас, да ме преследва...! Сега започна да ме обижда и да ми казва, че ако не направя нещата, които ми е казал, ще ми направи много гадни неща, които ще помня цял живот! Казах му да ме остави намира, но той продължава! Незнам какво да направя, а проблемът е сериозен! Съжалявам, ако не съм го обяснила правилно! Моля ви се, наистина, не си измислям, наистина съм на тръни откакто започна това! А колкото до нещата, които иска да правя - иска да целувам момчета, които мразя, да им звъня и да им казвам, че ги харесвам... :cry: Моля ви, ако някой е изпадал в подобен проблем, да ми помогне и моля - без обидни и ненужни коментари! :(

LeDa
11-12-2010, 16:36
Представи си, че всъщност интернет обожателят ти е едно от момчетата, които те кара да целунеш ? Нищо няма да ти прави, някой дечко е, който очевидно знае, че си наивна /не в лошия смисъл/ и ще му повярваш на простотиите.

AniBG
11-12-2010, 16:39
Мерси за отговора, LeDa! Но една моя приятелка също е замесена - смисъл, и на нея ѝ прави същите неща като на мен - изнудва я с други изисквания! А към мъжката част - вие бихте ли направили това, което се заканва да направи този, ако вие бяхте на негово място! Той вече ми говори и на "тъпа к****" и ми казва, че ще пише неща за с***с във входа ми и няма да ме остави намира! :( :(

gofeto917
11-12-2010, 16:55
Това е подсъдимо, можеш спокойно да кажеш на полицията, една приятелка, навремето я бяха тероризирали по телефона съученички, можеш да измислиш нещо и да го спипаш кой е, и тогава лошо му се пише, много е възможно да ти е от класа, ама набараш ли го разкажи му играта, защото такива неща не трябва да останат безнаказани.

Rashugun
11-12-2010, 17:12
Изобщо не прави глупостите които те кара да правиш, това е жалко. Игнорирай го, спри да му отговаряш, така ще развалиш играта му. Пък т'ва със заплахите са глупости според мен.

AniBG
11-12-2010, 17:22
Ами знам го номера с игнорирането, но като го игнорирам той ми пише, че ако не му отговоря се облича и идва до нас! :x

MuTuTyYy
11-12-2010, 17:24
Кажи му, че си подала жалба в полицията и ще видиш как бързо ще престане. Така както ми го обесняваш значи е някакъв тъпак, може и да върже :-x ... Не се притеснявай, нареди го едно хубаво, кажи че си пуснала жалба и да се спасява :-P

gofeto917
11-12-2010, 17:30
кажи му да идва, и отпред да го чака баща ти и да видим, дали пак ще дойде :Д

AniBG
11-12-2010, 17:35
Мерси на всички за бързите отговори! Проблвах това с полицията и не ми е писал вече от 10 минути :D Слава богу, оправих се засега! КЛЮЧ! :)