PDA

View Full Version : Проблем с Avast



Fantomche
11-12-2010, 16:06
Имам малък проблем с антивирусната система и ще съм много благодарна ако някои ми помогне.Бяха ми инсталирали при предишното ми прейнсталиране антивирусната аващ....наскоро почнаха да ми излизат съобщения да я упгреидна и когато почнех да я упгреидвам ми казваше че трябва да изтрия страрата .Все отлагах и токущо свърших тази работа обаче... тук идва проблема.Отдоло в полето ми излиза че съм неподсигурена и когато отворя програмата ми излиза сушотто и ми показва бутон Fix когато го натискам нищо не става даже на следващите менута отстрани като наитисна за сканирането немога да избирам .. бихте ли ми помогнали :С
http://prikachi.com/images/77/2660077l.jpg

koko95
11-12-2010, 16:37
Сложи от замунда аваст най-новата про.Има код до 2012 и няма те притеснява така.

Lancer
11-12-2010, 17:17
Или друг вариант махни Avast-а и сложи Avira, има я безплатна в официалния сайта на Avira.

Tempest
11-12-2010, 18:15
Или друг вариант махни Avast-а и сложи Avira, има я безплатна в официалния сайта на Avira.

или друг вариант - деинсталирай Аваст и слагай Кашперски :)

anonymous704272
11-13-2010, 09:14
Третия вариант е стой си без антивирусна :-o

Tempest
11-13-2010, 09:26
Третия вариант е стой си без антивирусна :-o

windows без антивирусна е бомба със закъснител... ти, надявам се, се е*аваш :)

loveinBrasil
11-13-2010, 09:45
Третия вариант е стой си без антивирусна :-o

windows без антивирусна е бомба със закъснител... ти, надявам се, се е*аваш :)

от година и половина да не кажа две съм без антивирусна и всичко си му е наред.. никакви зацикляния ала бала ;)... вчера за първи път от както съм си махнала антивир. реших да си инсталирам аваста ей тъй за профилактика малко :P .... проверих си изцяло компа и му нямаше нищо...само дето от както си я инталирах паметта ми от там 7-8 гб отиде на 1 гб ;]... веднага я махнах и се отказах вече да се занимавам...карам си само с firewall-a....пък и много са хората които дори и не са помирисвали антивир. по простата причина че антивир. програми са много "надеждни"... но всеки със мнението си.... :)..

Fantomche
11-13-2010, 12:06
Благодаря а помоща. то се оправи ..учудващо ..напоследък компа ми нешо много спича и мисля да мина на друга антивирусна.Преди някиолко години бях на Кашперски това е единствената програма която да ми е харесвала толкова много.. но после трябваше да се купува и около година нямаше ключове и се отказах да търся а щом сега са излзели сиг ще се върна към нея .А относно компютъра без антивирусна.Била съм година и половина 2 без и ми беше страхотен.Една вечер реших да инсталирам антивирусна и компа ми просто умря при рестарта след това от него комп не стана..само това ще кажа :Д

loveinBrasil
11-13-2010, 13:10
А относно компютъра без антивирусна.Била съм година и половина 2 без и ми беше страхотен.Една вечер реших да инсталирам антивирусна и компа ми просто умря при рестарта след това от него комп не стана..само това ще кажа :Д

аз винаги съм вярвала,че най-големите буболечки са антивирусните :)

GregoryHouse
11-13-2010, 17:24
Благодаря а помоща. то се оправи ..учудващо ..напоследък компа ми нешо много спича и мисля да мина на друга антивирусна.Преди някиолко години бях на Кашперски това е единствената програма която да ми е харесвала толкова много.. но после трябваше да се купува и около година нямаше ключове и се отказах да търся а щом сега са излзели сиг ще се върна към нея .А относно компютъра без антивирусна.Била съм година и половина 2 без и ми беше страхотен.Една вечер реших да инсталирам антивирусна и компа ми просто умря при рестарта след това от него комп не стана..само това ще кажа :Д

И знаеш ли защо е умрял? Заради всичките вируси които си лепнал/а... 1 седмица сърфиране из нета, без да теглите нищо ви гарантира минимум 1 вирус. Да сте чували за нещо като "Атакуващ Сайт"? Стига с несериозните изказвания...

koko95
11-13-2010, 19:32
Благодаря а помоща. то се оправи ..учудващо ..напоследък компа ми нешо много спича и мисля да мина на друга антивирусна.Преди някиолко години бях на Кашперски това е единствената програма която да ми е харесвала толкова много.. но после трябваше да се купува и около година нямаше ключове и се отказах да търся а щом сега са излзели сиг ще се върна към нея .А относно компютъра без антивирусна.Била съм година и половина 2 без и ми беше страхотен.Една вечер реших да инсталирам антивирусна и компа ми просто умря при рестарта след това от него комп не стана..само това ще кажа :Д

И знаеш ли защо е умрял? Заради всичките вируси които си лепнал/а... 1 седмица сърфиране из нета, без да теглите нищо ви гарантира минимум 1 вирус. Да сте чували за нещо като "Атакуващ Сайт"? Стига с несериозните изказвания...

Слагай най-новата касперску с 2048 дена лиценз и вирус няма да ти влезе.Заповядай http://zamunda.net/details.php?id=238913&hit=1