PDA

View Full Version : Фитовал!!!



titinkaa
11-12-2010, 16:25
Здравейте момичета,да ви питам някой ползвал ли е шампоана за косопад на Фитовал+,защото тея дни много ама много ми капе косата и искам с нещо да я подсиля,четох малко мнения из други форуми,че били доволни,но искам и вас да ви питам.Ако някой е ползвал и е доволен нека изкаже мнението си за шампоана,и евентуално ако сте ползвали балсами или маски,капсули или лосиони за разтеж на косата нека сподели.И г/д ква му е цената?! :)

meriLinka
11-12-2010, 17:24
И мен ме интересува. Много взе да пада нещо..

cherrygloss
11-12-2010, 18:37
Да и на мен от около седмица две косата ми пада адски много. Сигурно е от сезона.
Дано някой знае нещо за този шампоан. :)

Cucko0
11-12-2010, 19:33
аз съм на мнение ,че не върши работа :?

kiki1991
11-12-2010, 19:36
Аз го ползвах миналата зима,наистина има ефект,косата ми след няколко измивания спря да капе..и стана много бляскава,и видимо по жива стоеше.Пробвай дано и при теб подейства

SuperBadSuperFresh
11-12-2010, 19:37
Нормално е,от сезона е.Въпреки това и мен ме дразни,затова използвам прословутия тривитаминол.Никакви възражения нямам.А за шампоана една приятелка каза че го ползва,но не е много доволна.

titinkaa
11-13-2010, 07:24
То на всяка коса според мен различно действа,затова явно някои момичета не са доволни.

Minerva
11-13-2010, 09:04
На мен Фитовалът не ми помогна като имах косопад. Шампоана на Клоран ползвах веднъж като ми падаше повечко косата и се оправи. Майка ми пък и подейства този на Билка. Иначе съм пила капсули на Ducray, но мисля, че са за по-сериозен косопад и са доста по-скъпи от шампоаните.Има едни ампулки на Ревалид - и те са хубави.

kykona
11-13-2010, 13:06
този косопад е сезонен на почти всички момичета им се отразява смяната на сезоните.и аз съм го ползвала има ефект но трябва да се ползва редовно цената е около 7-8лв

titinkaa
11-14-2010, 08:42
Още някой да даде мнение....?!

foreverr
11-14-2010, 11:30
Още някой да даде мнение....?!
Лично аз не съм пробвала този шампоан, но моето мнение, е че докато не го пробваш няма да разбереш дали действа.А и на всеки косата е различна-на едни ще подейства, на други не.Просто опитай и ще видиш :) Ако не подейства пробвай с друг шампоан.Иначе друг съвет-потърси в гугъл домашни маски против косопад и си прави.Те вероятно ще ти помогнат.А маски+шампоан против косопад-сигурно наистина ще има ефект.