PDA

View Full Version : Започвам от утре..ще ОТСЛАБНА.. :)) Да се надяваме.. :D



myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 16:40
Ох..от къде да почна.. :)
Ми на 15 години съм, висока 165-167 някъде..ама съм 59 килограма :-o
Гледам тука почти всяка вечер влизам в сайта да почета нещо много се надъхвам викам си "Край! Почвам! Ще правя всеки ден коремни преси" Да ама след 2 дена вече ми е писнало пък и мнооооооооооооого обичам да ям сладко :oops:
Всъщност с краката си нямам проблем даже много си харесвам дупето :D ама имам корем и паласки :shock:
Мисля утре да излизам да бягам в сградата на едно училище близо до вкъщи, ако стана по-рано :D Проблема е че през седмицата съм на училище и съм 2 ра смяна и започваме в 12:45 рано е за 2ра смяна...
Пък и аз не мога тей трябва някой да ме надъхва.. туй направи онуй направи много помага ама не мога да си намеря такъв човек :D

Тааа въпроса е .. всъщност няма въпрос.. Просто искам някой да ми каже няколко упражнения за корем и паласки, а и мислим със сестра ми като минем 2ра смяна да ходим на фитнес понеже тя е абитуриентка пък аз просто искам да изглеждам хубаво че имам проблем с момчетата повечето не ме харесват заради тялото и късата ми коса :X


Някакви предложения? :P

А и ако знаете някакви по ефикасни начини за по-бърз растеж на косата ... Тя си беше доста дълга под бюста някъде..абее дълга история ... една проста фризьорка ме подстрига супер късо под ушите ми беше косата :( и почнах да използвам бадемово масло + хининова вода..естествено давам си и почивки..ноо нещата не вървят искам до 1 година косата ми пак да е под бюста някъде пак :D


Идейки да проблемите ми? :D

FuckingFreak
11-12-2010, 17:21
Със сигурност с коремните преси ще постигнеш, не това което ти си мислиш. Мъжете го правят за трупане на мускулна маса, защо ние жените тогава го правим за отслабване? Само ще си стегнеш корема и най - много от прекомерно правене да си развалиш талията или по - скоро няма да я имаш вече. А както казваш, ако наистина нямаш проблем с дупето и краката, защо да не те харесват момчетата? А какво имаш предвид под "къса коса"? Не смятам, че всички момчета харесват например САМО момичета с дълги коси до кръста или с обръснати глави. Поне според мен харесват, но не и само това да искат. Ако наистина притежаваш красота едно момче би я намерило в теб с или без корем и паласки. Ако някой наистина те обича,трябва да се примири с недостатъците ти, нали така? А друг е въпроса ако ти не се чустваш добре в собственото си тяло... Аз пък съм точно обратното - структурата ми е точно като на майка ми - нагоре нямам проблем, но особено бедрата ;xxx Успех все пак! :-)

myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 17:35
Хех да..но и аз не се харесвам вече така :( най добрата ми приятелка е толкова слаба пък аз ... ;хх

а някой друг иска ли да ми каже нещо някакво упражнение за отслабване
Мерси все пак :-)

SladkaZagadka
11-12-2010, 17:51
Купи си фитнес топка и прави пилатес :)

PoRcHeTaTa1
11-12-2010, 18:05
Тааа въпроса е .. всъщност няма въпрос..

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Спри да ядеш сладко .... :?

myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 18:43
Купи си фитнес топка и прави пилатес :)

Емии.. аз имам вкъщи пътека обаче не е такава каквито са по фитнес залите ами все едно се качваш по някакъв стръмен път.. :D

пък с тази топка няма къде да тренирам вкъщи прекалено препълнено е :booooomb:

zarety
11-12-2010, 18:54
аз също имам коремче което искам да махна искаш ли да почнем да спазваме някакъв режим че никой немога да си намеря :D

myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 19:01
аз също имам коремче което искам да махна искаш ли да почнем да спазваме някакъв режим че никой немога да си намеря :D

хаха.. да може да се наговорим и по едно и също време да тренираме а ако единия не е направил някое упражнение да се караме :D :D :D

а от кой град беше :D

MissMurderr
11-12-2010, 19:02
и аз съм така.Според мен с диета и кардио 3 пъти в седмицата ще стане работата :smt006

myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 19:08
и аз съм така.Според мен с диета и кардио 3 пъти в седмицата ще стане работата :smt006


кардио ? :o :oops:

zarety
11-12-2010, 19:10
от софия съм може освен да спортуваме да почнем и 90дневната диета или някакъм друг полезен хранителен режим и в тази тема да даваме отчет :P :)

cherrygloss
11-12-2010, 19:13
Оо и аз съм същата работа.. аз съм 166 см, само че 55 кила , имам малко да сваля в бедрата, дупето и коремчето ( както при повечето момичета, това са проблемните места) , но и аз не мога да откажа сладкото, просто не става.Не знам какво ще правя 8-)

myLiiPsLiikeSugar
11-12-2010, 19:19
от софия съм може освен да спортуваме да почнем и 90дневната диета или някакъм друг полезен хранителен режим :-D и в тази тема да даваме отчет :P

еми аз вече казах .. нямам време за спортуване .. сутрин ставам кафе, закуска.. уча малко :D след това се гримирвам и се обличам (снимам се) :D и то часа е станало 12 трябва да тръгвам за училище .... пък вечер прибирам се към 19:30 ,, ям , къпя се и после малко на компютъра, телевизия и така общо взето ми минава деня

пък 90 дневната диета не ми харесва..прекалено дълги са дните..особено като става въпрос за 90 денааа :? може някое друго упражнение да направя и да се ограничавам обаче това училище ми разваля плановете.. В училище има само някакви мазни закуски или други неща като солети (които са супер вредни и супер вкусни) или Маретти и някакви такива...


таа тва е положението.. :D

aguilera
11-12-2010, 19:57
Eми, потърси клипчета или някакви статии с упражниния за muffin top или love handles.

PinkMojo
11-12-2010, 20:09
http://dieti.rozali.com/kalanetika/p184.html
Ей тея упражнения са доста добри, можеш да ги правиш на 2 части сутрин и вечер, докато гледаш телевизия, няма да ти отнеме повече от 10-15 минути. Успех!!! :)

ri41
11-12-2010, 20:24
за корема трябва и ограничения, диета, не става само с упражнения

FlowerPower
11-12-2010, 20:24
Купи си фитнес топка и прави пилатес :)

Емии.. аз имам вкъщи пътека обаче не е такава каквито са по фитнес залите ами все едно се качваш по някакъв стръмен път.. :D

пък с тази топка няма къде да тренирам вкъщи прекалено препълнено е :booooomb:


Оооо, за каква паътека става дума? Заинтригува ме! Какво представлява? :)

Pattett0
11-12-2010, 21:50
Ami chesnoo kazano az bihh ti kazalla da pochnesh edna tochkowa dieta :) .. Lqtoto na 2010 sestra mi beshe 65 kg i reshi 4e trqbwa da gi swali kolkoto se moJe po b1rzo .. Opitwa wsqkakwi dieta no nishto ne se poluchawashe vsqka sutrin stawashe rano za da ticha ii chesno kazano pak pochti nsh ne postigna s izkluchenie che krakata i bqhaa hiper stegnati :shock: .. Sled towa wuw internet nameri '' Tochkowata Dieta '' i q zapochna .. qdeshe vsichko no se ogranichavashe .. :) .. Sega e 52 kg :-o .. ii taka dee .. az ti predlaGam da zapochnesh tochkowa dieta i da karash roileri :D zashtoto mislqq 4e e po dobre ot kolkoto da tichash krakata ti pak stawat mnogo stegnati a i e priqtno :-P .. :) Nadqwam se che sm ti pomoGnala nqkak :) ..

myLiiPsLiikeSugar
11-13-2010, 13:38
http://dieti.rozali.com/kalanetika/p184.html
Ей тея упражнения са доста добри, можеш да ги правиш на 2 части сутрин и вечер, докато гледаш телевизия, няма да ти отнеме повече от 10-15 минути. Успех!!! :)


Мерси много..упражненията ми допадат :D Ама сякаш ще ми е нужно около 30-40 минути :( няма значение..само да има ефект :)

myLiiPsLiikeSugar
11-13-2010, 13:40
за корема трябва и ограничения, диета, не става само с упражнения

Еми аз започнах да се ограничавам..Днеска например не съм яла сладко (може би защото няма вкъщи! :D ) А иначе ми предложиха да ядем дюнери и пак отказах !! тва е напредък за мен :D

myLiiPsLiikeSugar
11-13-2010, 13:42
Купи си фитнес топка и прави пилатес :)

Емии.. аз имам вкъщи пътека обаче не е такава каквито са по фитнес залите ами все едно се качваш по някакъв стръмен път.. :D

пък с тази топка няма къде да тренирам вкъщи прекалено препълнено е :booooomb:


Оооо, за каква паътека става дума? Заинтригува ме! Какво представлява? :)

Преди години си го бяхме поръчали със сестра ми, тя отслабна а мен ме мързи :oops: Нещо такова е => http://www.tenisbg.com/index.php?m=320&lang=1&category=128&pc=127&dom=1866&prodid=58&col=1&srch=%C1%FF%E3%E0%F9%E0%20%EF%FA%F2%E5%EA%E0&pn=TOP%20SPORT%20TS%205506%20B%20%C1%FF%E3%E0%F9%E 0%20%EF%FA%F2%E5%EA%E0
се едно се изкачвам по някой байър :D

myLiiPsLiikeSugar
11-13-2010, 13:47
Ami chesnoo kazano az bihh ti kazalla da pochnesh edna tochkowa dieta :) .. Lqtoto na 2010 sestra mi beshe 65 kg i reshi 4e trqbwa da gi swali kolkoto se moJe po b1rzo .. Opitwa wsqkakwi dieta no nishto ne se poluchawashe vsqka sutrin stawashe rano za da ticha ii chesno kazano pak pochti nsh ne postigna s izkluchenie che krakata i bqhaa hiper stegnati :shock: .. Sled towa wuw internet nameri '' Tochkowata Dieta '' i q zapochna .. qdeshe vsichko no se ogranichavashe .. :) .. Sega e 52 kg :-o .. ii taka dee .. az ti predlaGam da zapochnesh tochkowa dieta i da karash roileri :D zashtoto mislqq 4e e po dobre ot kolkoto da tichash krakata ti pak stawat mnogo stegnati a i e priqtno :-P .. :) Nadqwam se che sm ti pomoGnala nqkak :) ..

за тая точкова диета съм чувала..но не ми допада..да броя точки,, някак странно ми звучи :-D
А тея ройлери :( не мога..страх ме е :D Пък и аз обичам да тичам, например когато имаме физкултура и е хубаво времето излизам в междучасието тичам малко :D

Infinity
11-13-2010, 14:06
Защо ми се струва , че само си търсиш някакви оправдания ?
Нали знаеш , че стига желание да имаш и време ще намериш и сили. :)
Добронамерено ти го казвам , защото казваш , че имаш такава пътека вкъщи , но пък не можеш да тренираш на нея , защото е препълнено във вас ? Поне аз така разбрах от постовете ти , извини ме , ако греша.
Както и да е , разполагш с такъв добър уред и за стягане и за отслабване.. какво чакаш , както казах стига да имаш силно желание и време ще си намериш. :)
За храната вече ти казаха - трябва да я ограничиш , няма как.
Говорим за вредните неща , разбира се.
Сладко , пържено , мазно , прекалено соленото също е вредно.
За дюнерите пък завинаги забрави. 8-)

myLiiPsLiikeSugar
11-13-2010, 14:13
Защо ми се струва , че само си търсиш някакви оправдания ?
Нали знаеш , че стига желание да имаш и време ще намериш и сили. :)
Добронамерено ти го казвам , защото казваш , че имаш такава пътека вкъщи , но пък не можеш да тренираш на нея , защото е препълнено във вас ? Поне аз така разбрах от постовете ти , извини ме , ако греша.
Както и да е , разполагш с такъв добър уред и за стягане и за отслабване.. какво чакаш , както казах стига да имаш силно желание и време ще си намериш. :)
За храната вече ти казаха - трябва да я ограничиш , няма как.
Говорим за вредните неща , разбира се.
Сладко , пържено , мазно , прекалено соленото също е вредно.
За дюнерите пък завинаги забрави. 8-)


Грешно си ме разбрала..качвам се на пътеката ВЪРВЯ и след 2 минути вече съм се уморила..не е такава каквито са по фитнес залите..с собствените си сили трябва да буташ тва чудо :( ... и е доста стегнато пък не знам как да го оправя.. :-x