PDA

View Full Version : Моля Ви, прочетете!!!



ebasitupoto
11-12-2010, 16:43
Здр на всички аз съм на 14г. и искам да ви питам, има ли начин да сънувам всяка вечер? Няма значение какво, просто много обичам да сънувам (най-вече кошмари, никфа идея защо) и каквито и да е др. сънища, пробвах като си мисля за разни неща малко преди да заспя, но не действа :x Моля ви, ако знаете някакъв начин да споделите. :-D

ImmortalSportFreak
11-12-2010, 16:57
Аз всяка или почти всяка вечер сънувам.Това може би се дължи на разнообразния ми живот-учене,приятели,спорт и т.н. Сънят е свързан с живота,който живееш-неговите предизвикателства... Чети книги,ако искаш да сънуваш кошмари гледай страшни филми(ама истински филми на ужасите);живей разнообразно. 8-)

SmilezZz
11-12-2010, 18:20
Надали има такъв начин,с който да сънуваш
всяка вечел някакъв сън..
- Прочети някоя криминална книга,която наистина
ще ти хареса и ще мислиш за нея,след това има
вероятност да сънуваш нещо..
- Или преди лягане си помисли за нещо..
Независимо какво..
Не ти гарантирам,че ще има ефект,но при мен понякога
има..

ebasitupoto
11-13-2010, 16:36
Мс за отговорите :grin: Ще пробвам с филма довечера :grin:

bonbon4e_to
11-13-2010, 17:06
За пръв път се натъквам на човек,който харесва да сънува кошмари.Де да можеше да се разменим...

ri41
11-13-2010, 19:50
аз веднъж такъв кошмар сънувах, че като се събудих сърцето ми щеше да изскочи, да не говорим каква уплаха, почувствах се сякаш умирам, за мое щастие сънувам рядко и то само неща и хора за които си мисля постоянно :oops:

ImmortalSportFreak
11-13-2010, 20:51
Като стана дума за сънища се сетих да споделя,че ми се е случвало да се събуждам смеейки се. :lol: :lol: :lol: Смешен сън,започвам да се смея насън и явно наистина се смея.. събуждам се и продължавам да се смея. :razz: Веднъж като спахме с майка ми като наближава края на съня ми ..и аз тъкмо се събуждам и тя ми каза че в началото е чула да дишам някво странно,след тва хихикане и послее.. големия смях и тя се смя заедно с мене.. :lol: :lol: :lol: :lol: На някой друг случвало ли се е? Много е готино! :lol: До колкото помня някъде 3 пъти ми се е случвало това,но може и повече да са. :D