PDA

View Full Version : oburkana..



montaria96
11-12-2010, 16:44
Здравейте аз съм момиче на 14 , казвам се Мони. Моята история е такава :
В 6ти клас започнах да харесвам едно момче , той беше от другия клас , първо само ме гледаше и караше неговите приятели да ме гледат , само ме следеше не сме си говорили , защото и двамата ни е срам или поне така мисля , спомням си как ме ревнуваше от приятелите ми момчета и само си измисляше причини да ги блъска да ги плюе да ги псува, спомням си как обарваше е така пред мен момичета и ем гледаше как ще реагирам.В 7ми клас му признах по скайп че го харесвам .. той нищо не ми каза и пак както винаги по коридорите се правехме първо че не се виждаме ,а после като се разминем и двамата се обръщахме. Нищо не се промени . Признах му 2ри път пак по скайп .. каза ми че не ме харесва и така.. се отказах от него но в последствие че не му обръщах внимание , той започна да говори на приятелката ми как искал да ме изчука колко яка съм била, спомням си как пращаше приятелите си да ми го казват :Д:Д докато той се изчевяваше и така стоеше по далеч . Всеки път като се разминавахме и се изхилквахме и изчевявахме и си навеждахме главите от срам . и двамата мн се дразнехме с цел ревнуване. По едно време той прекали и си хванах гадже .. той мн се издразни само го псуваше но не стига че псуваше него ами и мен.... след лятната ваканция пак имаше погледи подхилквания ,но до там.. :х проблема ми е там че знам че не съм му безразлична ,защото просто го показва но./.. нито ми казва нещно нито нищо само като минем по близо и си свевдаме главите и сме като на тръни .. Какво да направя??? много ви благодаря :**

uFko
11-12-2010, 18:07
Омг, ти по простаци ли си падаш? Незнам, аз ли чета през редовете, или така пише, ама той само псува, обарва, за е*ане говори (7клас) :shock: И ПАК ПО СКАЙПА Кажи му го на живо, и тогава ще разбереш какво е неговото реално мнение...

sasha_90
11-12-2010, 18:12
Вземи,че порастни.Момчето ти казва,че не те харесва.А ти пак се буташ при него.За каква ревност говориш?

kalpazanka
11-13-2010, 07:48
Кирилицата важи и за заглавието.