PDA

View Full Version : Лудо Влюбен !



Championa112
11-12-2010, 17:48
Здравейте ! Имам проблем. На 14 години съм уча в 36 СОУ Максим горки и преди няколко дни се влюбих в едно момиче от пръв поглед, а с всеки изминал ден все - повече. Тя е 9 клас една нисичка с черна коса, уникално красива и изглежда много свястна. Доста често се срещаме по коридорите като първият път ми се усмихна, а след това всеки път щом се засечем и тя и аз се споглеждаме и забиваме поглед долу в земята. Струва ми се, че или поне ми се иска да не съм и безразличен, но проблема е,че не спирам да мисля за нея ,а дори незнам как се казва. Почти никой не я знае, защото е доста скромна ...Много съмрежлива е, също колкото мен в началото. Няма си гадже поне от училището 100 процента и след часове веднага си тръгва. Все се опитвам да направя контакт с нея и поне да опитам нещо, но видя ли я всичко забравям и се вкаменявам.Искам да направя някакъв контакт, но незнам . Нека момичета и момчета да споделят мнения от собствен опит .Много ще съм ви благодарен.Луд съм по нея направо !! :oops:

SmilezZz
11-12-2010, 18:03
Отпусни се и отиди при нея през
някое междучасие,да се запознаете..
- Няма от какво да се притесняваш,а
и ако стоиш,и я гледаш - нищо няма да
се промени..Защото нито тя,нито ти ще
направиш първия опит - за запознанството

sasha_90
11-12-2010, 18:08
Следващият път,когато се засечете по коридора,я спри и се запознайте.И вече след като се запознаете и започнете да общувате по-често,я покани да излезете някъде.

mincheto
11-13-2010, 03:30
Както казаха над мен като начало се запознай с нея.

notlike
11-13-2010, 07:13
Не че нещо пич, но доста трудно ще забиеш кака в даскалото. То и аз си пускам закачливи погледи към някои от 11-12 клас или към по-малките в гимназията, но това далеч не значи, че като им се усмихвам дори, значи ги харесвам... :)

FigaroWoW
11-13-2010, 11:11
Дааам! Разбирам те, имал съм подобен проблем - отстрани е лесно, отиваш и се запознаваш, да ама не. Отиваш и какво? Не знаеш нито какво да кажеш, нито дали ще ти се изсмее, кофти е. Най-лесно напиши на една бележка скайпа си или мейла и там помоли да ти пише :) Като я срещнеш и я дай набързо. Една бележка - какво толкова! ;)

DREAM95
11-13-2010, 12:00
Отпусни се и отиди при нея през
някое междучасие,да се запознаете..
- Няма от какво да се притесняваш,а
и ако стоиш,и я гледаш - нищо няма да
се промени..Защото нито тя,нито ти ще
направиш първия опит - за запознанствотоДа,така само с искане някой друг ще те изпревари и после много ще съжеляваш...

boobooboo
11-13-2010, 12:58
следващият път при който я видиш я дръпни
настрани и се запознай с нея.. ако мини
номера й поискай скайпа.. ии от там я
почвай ;дд кафета мафета... разходки
ии т.н.
аз така направих с авера ми :lol:

fenastz
11-13-2010, 20:46
Действай, преди да съм я забил.

Candice
11-13-2010, 20:57
"Любов от пръв поглед" ??? Хаха.. Добре бе.. :D Вземи поговори с нея.. То само с погледи не става! 8-)

Di
11-13-2010, 21:23
направо иди при нея и се запознайте
голямо чудо

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 22:58
Като за начало може да се запознаете поне ;)

nepowtorima
11-14-2010, 09:15
А от къде си сигурен, че тя е срамежлива, и свястна... А ако се запознаете и не ти хареса характера и... Пак ли ще държиш на нея... :-D

Phobiaa
11-14-2010, 13:30
Следващия пък ,когато се видите по коридорите отиди до нея и се представи тя няма да те изяде.Ако толкова те е срам опитай се да й намериш скайпа и си пишете така ще се отпуснете.

NeRoX
11-14-2010, 19:19
Принципно не обичам да обнадеждавам хората, ама пич с каката нямаш голям шанс да ти се получи. Тя е 9 клас, евентуално тепърва се бори да си пробие път в училищната джунгла. Опитва се да е интересна и готина. Нали се сещаш как ще и "падне реномето", ако ходи със зайче. Шансовете са ти минимални и трябва много да изпъкнеш, но имайки предвид, че ти е трудно запознаването, ще ти е труден разговора, допълнително и с това, че си по-малък и резултата няма да е цветущ. Трябва задължително да си интересен, а не скучен. За запознаването и до утре да ти говорим, докато не го почувстваш в себе си няма да го направиш. Можеш да помислиш над следното - "Какво печеля, ако не се запозная?". Отговора е ясен - "Нищо!". По-добре рискувай да се изложиш, но да направиш контакта отколкото да стоиш и да чакаш. Може пък и да те сметне за сладък, знае ли човек...


"Любов от пръв поглед" ??? Хаха.. Добре бе...
Имаш нещо против любовта от пръв поглед ли?

Championa112
11-15-2010, 19:11
Нерокс аз това го знам много добре и за това по каки въобще не се и оглеждам. Но тя е различна. Мисля, че се води една от така да се каже ''смотанячките' за деветокласниците. Защото вече 2 седмици я виждам и винаги прави и се държи по - един и съши начин. Дойде ли в дск веднага в класната стая с нейните 2 - 3 приятелки през междучасията се предвижват до другите стаи за час, през голямото отиват в супермаркета а след даскало веднага фазират... Доста ми прилича на отхвърлена от техния клас, но мен това не ме интересува. Освен това както казах тя изглежда по - малка от мен. Много си прав за това, което каза с печеленето и губенето. Ама днес пак имах най - добрите възможности за запознанство и пак не се усмелих. Просто незнам кво ми става :lol:

NeRoX
11-15-2010, 19:21
Нерокс аз това го знам много добре и за това по каки въобще не се и оглеждам. Но тя е различна. Мисля, че се води една от така да се каже ''смотанячките' за деветокласниците. Защото вече 2 седмици я виждам и винаги прави и се държи по - един и съши начин. Дойде ли в дск веднага в класната стая с нейните 2 - 3 приятелки през междучасията се предвижват до другите стаи за час, през голямото отиват в супермаркета а след даскало веднага фазират... Доста ми прилича на отхвърлена от техния клас, но мен това не ме интересува. Освен това както казах тя изглежда по - малка от мен. Много си прав за това, което каза с печеленето и губенето. Ама днес пак имах най - добрите възможности за запознанство и пак не се усмелих. Просто незнам кво ми става :lol:
Както ти казах и преди това, не е невъзможно, но ще ти е трудно. Ако наистина е от по-смотаните деветокласнички, колкото е добре за теб, толкова е и зле. От една ръка добре, защото летвата и не е поставена високо и ще я впечатлиш лесно. От друга страна "смотаните" винаги им се иска да станат "готините". Някои от тях и до 12 клас не успяват, ама това не им пречи да се опитват. Нали си наблюдавам випуска вече 5 години. Та щом се опитват да станат готините дори и да те хареса не би рискувала да е с теб за да не стане още по смотана. Демек говоря ти теории на вероятностите, следователно го приемай като простотии. :D Тракай утре преди даскало едно уиски и налазвай като си толкова спекан. Ама гледай да не прекаляваш. :D Говори и се едно тя е малката, а ти си големия. То е като при кучетата. Ако не покажеш, че те е страх, няма да те ухапе... :D

ПС: Ама стабилно си й изучил ежедневието, де. Само така! :D

Amateur
11-16-2010, 00:05
АКо имате еднакви часове в смисъл свършвате по 1 и също време говориш с учителя да те пусне по рано изкчакваш я отвън и я попйтаи дали иска да я изпратиш до тях ако живее на близо ако ли не направо я покани на кафе нещо наблизо ако има някое местенце и си полафете нема кфо да се стягаш баце!!!!