PDA

View Full Version : Влюбен !



Barcalevski
11-12-2010, 17:51
Здравейте ! Имам проблем. На 14 години съм уча в 36 СОУ Максим горки и преди няколко дни се влюбих в едно момиче от пръв поглед, а с всеки изминал ден все - повече. Тя е 9 клас една нисичка с черна коса, уникално красива и изглежда много свястна. Доста често се срещаме по коридорите като първият път ми се усмихна, а след това всеки път щом се засечем и тя и аз се споглеждаме и забиваме поглед долу в земята. Струва ми се, че или поне ми се иска да не съм и безразличен, но проблема е,че не спирам да мисля за нея ,а дори незнам как се казва. Почти никой не я знае, защото е доста скромна ...Много съмрежлива е, също колкото мен в началото. Няма си гадже поне от училището 100 процента и след часове веднага си тръгва. Все се опитвам да направя контакт с нея и поне да опитам нещо, но видя ли я всичко забравям и се вкаменявам.Искам да направя някакъв контакт, но незнам . Нека момичета и момчета да споделят мнения от собствен опит .Много ще съм ви благодарен.Луд съм по нея направо !! :oops:

Ssummerjam
11-12-2010, 17:58
Щом ти е чаааак толкова трудно да я заговориш на живо, пробвай във фейса. Не е най-добрия вариант, но е за предпочитане пред нищо. :)

sasha_90
11-12-2010, 18:17
Колко теми ще пускаш с едно и също съдържание?

BlackCross
11-12-2010, 18:59
Ем земи я покани на кафе... почерпи я или пък ако не пие кафе и е с автобус чакаш с нея и я заговаряш и УЖ си чакаш приятеля. ;) Действай докато можеш.

Championa112
11-12-2010, 19:10
sasha_90 извинявам се. Оказа се ,че съм имал и друг рег в сайта и стана една обърквация. Някой от модераторите ако иска да премахне една от 2те теми..