PDA

View Full Version : Променил ли се е или грешката е в мен?



umorena
11-12-2010, 17:55
Защо се държи така?Знам ,че ме обича.И аз го обичам,но той сякаш не иска да прекарва колкото се може повече време с мен.Заедно сме от сумати време,но все когато сме излезли и мине известно време,абсолютно винаги той предлага да си тръгваме.Винаги той.И мен ми става много гадно,като го казва.Грижи се за мен,но сякаш нещо липсва.Преди беше ужасно романтичен,подаряваше ми цветя,глезеше ме.А сега сякаш тази романтична натура е заспала зимен сън :( Не разбирам досадна ли му станах ?-съмнявам се.Инат съм си по принцип.И да говоря с него,ми се струва че всичко се оправя за момента и после пак си идва същия проблем.Объркано ми е.Дали аз взимам нещата прекалено навътре и се сърдя за глупости или в него наистина нещо се е променило?
Моля Ви,бъдете реалисти.Няма да се разсърдя,като ми кажете истината.Приемам критики.Благодаря!

sasha_90
11-12-2010, 18:19
Любовта не се доказва с цветя и глезене.

umorena
11-12-2010, 18:26
Любовта не се доказва с цветя и глезене.

Хм... виж..
Заедно сме от почти 4 години.Мислиш ли ,че до този момент не съм разбрала какво е любов??
Много добре разграничавам романтиката и глезенето от любовта.Просто споменах,че напоследък това липсва.С нищо не ми помагаш.. :-o

BlackCross
11-12-2010, 19:03
Разделете се за 1 седмица някаде не казвам да скъсате просто не се виждайте около 1 седмица и пак ще се върне романтиката. ;)

SuperBadSuperFresh
11-12-2010, 19:16
Разделете се за 1 седмица някаде не казвам да скъсате просто не се виждайте около 1 седмица и пак ще се върне романтиката. ;)

Добра идея.Казвай му че си имаш работа цяла седмица,ако видиш че не страда особено от факта че не се виждате няма смисъл да си губиш времето.

mArMaLaDkA
11-12-2010, 20:25
Как можем да знаем дали се е променил, при положение, че той не е наше гадже, не ние прекарваме по едно 2+ часа на ден с него и не ние го познаваме отпреди тези 4 години? Ебати и въпросите малоумни, ебати.

Може да мрази да виси по заведения дълго време, може да му е студено навън, може да му е скучно с теб, може да си има проблеми или работа, виждаш ли колко много неща могат да са? А ти даже не искаш да поговориш с него и да разбереш какво му има, а предпочиташ да пускаш глупави теми в глупави форуми, вместо да обсъдиш случващото се с човека, който би трябвало да ти е по-близък от шепа непознати и който би трябвало да си опознала като петте си пръста на ръката за тия 4 години...