PDA

View Full Version : Майка ми и аз..



doney
11-12-2010, 19:34
Започна да ми харесва да пиша тук и много ми помагат съветите Ви,та моят проблем е с майка ми..ясно е,че ходя на дскло и обаче не съм умната ученичка или "детето чудо",което бях на тате и миналата година имах известни проблеми и затруднение с математиката и да имах двойки ии казах на майка,че ще ги оправя,защото съм упорита..та тази година преди започването на дскло майка ми каза с нейния висок тон и боен дух "само да ми изкараш една двойчица,ще те лиша от пари,тел,комп,телевизор дори ии с нейния бой както винаги (не искам да си мислите,че майка ми е някв психопат да ме бие постоянно..случвало се е и бях малка) ии днес я подготвих,че пак имам такива,но разбира се рано помислих и ги оправих на момента..къде с 6 къде с 4 :D ии просто искам да кажа как се чувствач,че и на мен не ми е лесно,защото съм човек и гледам да си разпределя работата и отделям значително време за ученето,но не мога по 7 часа се да уча,щот на мое място тези,които са на 15 даже и учебници нямат ии искам да си излея моето ии тва с боя и лишенията да изчезнат веднъж завинаги,защото вече не съм малка и ми писна..Благодаря Ви много на тези,които ме посъветват! :) :-)

radeberger
11-12-2010, 20:56
Ще те посъветвам да не изчезваш от вас. Нормално е майка ти да изисква да учиш. Това ти е работата, както и на мен, както и на повечето в този форум. Просто се стреми да не изкарваш 2-ки. За тази оценка тряба да не си отворила учебника изобщо, иначе поне 3 ще имаш. :)

doney
11-13-2010, 15:55
:)

DREAM95
11-13-2010, 19:57
А бе ако не си от ученолюбивите,гледай да е поне 3.

SmilezZz
11-15-2010, 11:36
Поговори с нея...
Кажи й какво не разбираш,ако трябва
ходи и на курсове - но не се отчайвай
и СЕРИОЗНО поговори с майка си ....

doney
11-15-2010, 14:48
ами аз имах частен учител,но беше миналата година..ами разбира се,че трябва да е поне 3,но някви даскали на по 70 години,с профили в фасебоок,пускат контролни,както тая по география с такива места,които и те сиг незнаят къде се намират :D изобщо не се оправдавам с учителите,но си е така..не им се правят ръчни контролни и копират от тук-от там..а до колкото майките на други ученички като мен..на тях им казват само да си оправят оценките,даже не се занимават с биене и думи,които знаят,че не зависят от нас..даа естествено трябва да понасяме грешките си,но мисля,че в моя случей..майка явно си мисли,че ми е лесно..на мен ми харесва да уча..но не правя контролните на даскалите аз..а и до ся щом съм завършвала с 5 за годината,ще се справя,относно оправянето на оценките,но явно майка ми не мисли така...

futbolita
12-16-2010, 13:17
Накарай я да сключите сделка: Без повече наказания за глупости,в замяна на това ти ще учиш (Ама наистина се постарай) Докажи и че ако те остави да поемеш нещата в свои ръце няма да съжалява :)

doney
12-24-2010, 11:49
towa naistina e ymno,za sega sichko e dobre,no shte izpolzwam polzotworno sywetite wi,blagodarq :-) :-)