PDA

View Full Version : Кошмари



r0r0
11-13-2010, 07:13
От около месец и половиина - 2 сънувам постоянно кошмари... нямам представа на какво се дължи но наистина си е доста мъчително... още от сутринта ми се разваля цялото настроение и още куп други глупости... ако имате някаква представа как да се оттърва от постоянните кошмари... нека сподели. :( :( :( :( [/b]

darkPaladin
11-13-2010, 07:26
пий една кофа вода преди лягане така ще ставаш по-често и няма да имаш време да сънуваш


все още няма хапченце за кошмари

r0r0
11-13-2010, 08:02
то ясно че няма хапченце против кошмари но все пак на нещо се дължи това... не е нормално в продалжение на толкова много време всяка нощ да сънувам кошмари...

darkPaladin
11-13-2010, 08:43
сънищата са дейност на мозъка човек през 95% от съня но помни само 2% от сънищата си за кратко време


да нормално е

L0ST
11-13-2010, 10:33
E aз от година и повече нито един хубав сън не съм имал. Еми сега, каквото е, такова.. Ще свикнеш

StolenBliss
11-13-2010, 12:29
Абе гледах нещо на Fringe ама аз не мога да го пробвам, щот не съм имала редовни кошмари или поне не ги помна :-o Та преди да си легнеш, като си в леглото, сложи ръка на главата си и си повтори няколко пъти 'Не сънувай тази нощ'. Може и да стане щот така един вид опитваш да си настроиш мозъка да не сънува.А настройката на самия човек прави чудеса. Пробвай го ако искаш :)

ImmortalSportFreak
11-13-2010, 17:18
... още от сутринта ми се разваля цялото настроение и още куп други глупости... :( :( :( :( [/b]
Махни проблема който ти разваля настроението и "купа глупости" и няма да сънуваш кошмари.

Ssummerjam
11-13-2010, 17:45
пий една кофа вода преди лягане така ще ставаш по-често и няма да имаш време да сънуваш


все още няма хапченце за кошмари Не е задължително да става. :lol: Иначе съм съгласна с ImmportalSportFreak.

StolenBliss
11-13-2010, 20:31
... още от сутринта ми се разваля цялото настроение и още куп други глупости... :( :( :( :( [/b]
Махни проблема който ти разваля настроението и "купа глупости" и няма да сънуваш кошмари.

Според мен авторката има в предвид, че кошмарите са причината да и се разваля настроението от сутринта, нали авторке ?

r0r0
11-15-2010, 10:05
... още от сутринта ми се разваля цялото настроение и още куп други глупости... :( :( :( :( [/b]
Махни проблема който ти разваля настроението и "купа глупости" и няма да сънуваш кошмари.

Според мен авторката има в предвид, че кошмарите са причината да и се разваля настроението от сутринта, нали авторке ?

мда точно така :} .. а иначе щом мислите че всеки път като заспива човек е нормално да сънува кошмари и трябва да свиква с това.. Ок :lol: :lol:

Red21
11-15-2010, 12:22
И аз съм така развалят ми тъпото настроение :-x

SwEeTMuFFiN
11-16-2010, 13:15
така сега ще ти кажа нещо. ама преди да прочетеш си пусни забавна музика да не се филмираш и да ти предизвикам още кошмари. после искам да пишеш отзиви. преди година сънувах че един мъж идва и оставя най-различни неща за предопреждение. знам че не е страшни ни в кошмара е така. и казах на майка. тя ми каза да се изправя срещу кошмара. на следващата нощ пак го сънувах че беше на терасата и искаше да ме убие. аз се правих че не ме е страх. той ме нападна а аз му счупих главата с една китара. уплаших се. ама като се събудих много хубаво се чувствах. незнам дали знаеш ама ти контролираш съня си. тои е само в подсъзнанието ти. аз местих мебелии летях. ти спри в съня си защото този дето те напада нищо не може да ти направи. и болката която имаш в съня ти казваш кога да доиде. мен като ме хвърлиха от терасата (е на съня) аз падах падах и си казах аз вече 5 пъти да съм паднала и тогава се усетих че трябва да падна (и тогава усетих че съм паднала). дано ти помогна.
ПОМНИ: ТИ КОНТРОЛИРАШ СЪНЯ СИ !!! БЪДИ СИЛНА!!!

marin4itu
11-19-2010, 17:44
Аз веднъж като сънувам, че една жена-дух иска да ме вземе със себе си, много се уплаших, обаче знаех, че сънувам и започнах да си повтарям "Събуди се!" и накрая се събудих.

Мисля, че сънуваш постоянно кошмари, защото нещо много те тревожи и през деня може тези неща да ги потискаш в съзнанието си, обаче подсъзнанието ти изкарва тази тревога на сън.

Sobieski23
11-21-2010, 16:44
Хейййй :] Това е първото ми Post-ване в сайта :)
Относно проблемът ти : И аз имах такъв проблем ... :( От малък имам страх от кукли :( Сънувах , че гигантски (около 50 м. високи ) Барбита искаха да ме убият , а отгоре на това имаха резачки :o
Преодоляване на проблемът :
1.Набий проблемът си ( Аз "направих една кукла на сол " :lol: )
2.Спи с оръжие [Тогава използвах Полицейска палка ( Бащата е кука :lol: ) ]
3.Пробвай номера с TV-то
Е надявам се да съм помогнал Greetz : Sobieski23

xKiFlA
11-21-2010, 22:06
аз поснтоянно сънувам кошмари :cry: и съм свикнала толкова че не пи прави впечатление и не обръщам внимание.
понякога са ми интересни но понякога нее :cry:

sasaa
12-18-2010, 18:57
преди лягане хапни нещо сладко може нощно време да ти пада захарта пробвай сподели дали еимало ефект

gummybear
12-20-2010, 10:52
Ммм това е нормално... спокойно ! Това е подсъзнателна дейност.Пий и по една чаша вода преди лягане ,успокоява :)
Относно сладко преди лягане... казвам НЕ ! ОТ сладкото не може да се спи :o