PDA

View Full Version : Лорис и Гарниер



MegiBoOm
11-13-2010, 08:16
Здравйте! Такам...взех си ето този шампоан на Лорис и този балсам на Гарнниер (които ще покажа по долу). Та понеже още не съм ги ползвала искам да попитам какво мислите за тези два продукта? :)

http://plamboy.com/images/Lorys-shampoo-zmia.jpghttp://prikachi.com/images/8/2662008s.jpg

Minerva
11-13-2010, 08:58
Този шaмпоан не ми харесва - най-малкото опитват да го продават с лъжа. Някой преди него да е чувал за змийско "олио" и че то е полезно за косата? И да има такова на опаковката си пише, че всъщност то не присъства в състава му, а само ефектът му е такъв. Като му видиш етикета освен един куп силикони отзад нищо няма да има.
Серията на Garnier не е чак толкова лоша.

slynchoo
11-13-2010, 09:29
Амии шампоана не съм го ползвала,ама и не мисля да го пробвам.Маската на Лорис е прекалено прехвалена,не е кой знае какво според мен.
На Гарниер балсама е хубав,точно този не съм ползвала,но съм ползвала други и съм оставала доволна!

LipSy
11-13-2010, 09:47
Ако ме караш да избирам между Лорис и Гарниер 100% съм за Гарниер! :)

SummerSmile
11-13-2010, 10:41
Маските на Лорис са невероятни! Преди се бях изрусила, косата ми беше адски зле...суха като слама. Е боядисах си се отново в черно и почнах да ползвам маската на Лорис и още от първото измиване се видя разликата. Най-после можеш да премина с пръсти през косата си без да си ги заплета. Косата ми стана много по-мека, с блясък и много по-жива и красива. :)

rosencetooo
11-13-2010, 12:54
Косата ми беше много суха , и си взех този шампоан и маската и смея да кажа , че съм много доволна :) Изхабих 2 опаковки от шампоана и сега си взех хининов.. ;]]

billytalent
11-13-2010, 13:16
На Гарниер продуктите като цяло не са лоши.
Шампоана на Лорис не съм го използвала, но от маската със Змийско олио не съм доволна изобщо, прекалено прехвалена е.
Тази с шоколад и кератин е много по-добра.

j_adore2
11-13-2010, 14:24
От балсама на Гарниер ми излезе пърхот,според мен продуктите на Гарниер Фруктис са по - добри.А пък за шампоана не мога да ти кажа,използвала съм маската и не е нищо особено :)