PDA

View Full Version : За Отслабването



xdennyx
11-13-2010, 09:57
Ам така..Много време се каня да започна да остлабвам,ама не с диети,та да отслабна за 2 седмици и после да се появи така наречения йо-йо ефект.Е започнах вече 5 дни.Бягам,клякам,правя коремни преси.Също отказах сладкото и не ми се и яде,което е странно,но всичко е до психиката,защото съм се настройла да отслабвам..Ям плодове много,закусвам с оная зърнената закуска на нестле "Фитнес".По една филия бял хляб на ден.Обаче много взе да ме боли корема..И не е от глад.Мисля,че може да е от това,че до сега ядох много и то какво ли не,а изведнъж реших,че трябва да се храня здравословно..Ам все пак да чуя вашите мнения..

ri41
11-13-2010, 10:27
като свикнеш ще спре да те боли, може и да имаш гастрит, колит знам ли? :-o

LipSy
11-13-2010, 10:28
Ами ти си направила така много рязка промяна - от най-разбични неща за ядене (месо, сладкиши и т.н.) на плодове, зърнени закуски и зеленчуци и по 1 филиика хляб на ден! Може би те боли заради рязката промяна. Обаче недей и да се тъпчеш с мнооого плодове, защото и от тях може да те заболи корема. То добре, че са здравословни, здравословни са, обаче не в прекалено големи количества! Трябвало е да започнеш бавно, бавно да заменяш нормалното ядене с плодове и зеленчуци, а не изведнъж да си кажеш айде аз ще отслабвам и сега са нужни само плодове. Това пък не е много вярно, защото месото и останалите хранителни продукти съдържат тези витамини, които плодовете не съдържат. Имай просто търпепие и яж от всичко, но по-малко и в ограничени количества! Колкото и човек да се тъпче с плодове...всичко става бавно и с търпение! :) :) :) УСПЕХ!!!

PoRcHeTaTa1
11-13-2010, 23:41
Ами докато свикнеш с новият режим на хранене ще е така... :(