PDA

View Full Version : съвет



puppy2
11-13-2010, 10:17
Здравейте!Историята ми следната..
Ходя с едно момиче от 2 години близо(малко по малко)много бяхме щастливи заедно но към петия шестия месец от нашата връзка започнахме много да се ревнуваме,за всякакви простотии…и така вече 2 седмици сме разделени,причина – непрекъсната ревност от моя и от нейна страна..През първата седмица от нашата раздяла беше като един вид инат,кой на кого ще се обади или потърси другия( и двамата сме рогати зодии,инати).Така минава вече 1 седмица,на втората седмица аз не издържах и я потърсих-скайп- телефон.Исках да се съберем отново,но уви тя не искаше,причината беше,че и беше омръзнала тази наша ревност…Нямах друг избор и просто се усамотих и размишлявах върху нещата и разбрах,че ревноста само ще ни разбие връзката,така аз бях решен да започнем на ново,на чисто,без ревност.Предложих и разбира се този вариянт но тя отново не се съгласява,незнам защо?.Може би не е убедена във моята промяна (макар че ревноста не беше само от моя страна,а взаимна ).Незнам какво да правя,до преди 3 дена непрекъснато и писах и звънях да сме отново заедно със различно отношение един към друг,но тя не иска и не иска,даже ми каза,че не ме обичала,но това не го вярвам просто го казва според мене за да спра да я търся.Говорят си с майка ми и т.н и съм сигурен,че ме обича още.Незнам незнам.сега я уставих без да я търся и пиша 2 3 дена и тя сама ме потърси вчера,уш да види кучето (имаме кученце) но не вярвам кучето да е причината за която тя ми се обади,по късно вечерта по скайп си писахме чисто приятелски,после аз и предложих да излезем днес на кафе да разходим кучето и да се видим(като приятели,разбира се че съм намислил нещо :) ) и тя в първия момент ми каза че щяла да излиза с приятели и щяла да ми се обади ако има възможност.Не мога да си обясня,че ще има по важна среща от това да се видим.Но все пак съм сигурен,че тя няма да излиза с никой просто ми го казва да ме пробва дали я ревнувам,аз разбира се не и направих проблем и казах,че няма проблем и да ми звънне когато иска.Но по късно тя ми каза,че не искала да излиза с мен,даже като приятели, защото знаела какво ще стане – щели сме да се саберем отново (това ме навежда на мисълта,че тя има още чувства към мен и ако ме види или ако сме заедно на вънка като приятели просто няма да можем да си устоим,така да се изразя.Така тя не иска да излиза с мен даже като приятели.следвователно и написах,че няма да я търся вече,щом иска да няма никакъв контакт с мен.Дайте си мнението ако може защото наистина вече незнам какво да правя :(

TheBeliever
11-13-2010, 10:36
А може би трябва да обмислиш варианта, че тя наистина не иска вече да е с теб. Може да има все още някакви чувства - привързаност, уважение, даже сексуално привличане, но просто да не иска да продължава тази връзка.

puppy2
11-13-2010, 13:47
дайте още мнения де :(

Crazytu
11-13-2010, 14:16
Може да си мисли, че дори и да се съберете, ще е както преди и ревността отново ще се появи. Имаш два варианта само. Или да я оставиш и да продължиш, или да се опиташ да и докажеш, че си се променил.
Макар че ме съмнява само ревността да е причинала раздялата. Сигурен ли си, че още те обича и има някакви чувства към теб? Може просто вече да не иска да сте заедно.

puppy2
11-13-2010, 14:20
Ами фактът,че казва "не искам да излизаме,защото ще се саберем отново" има още факти който ме карат да си мисля,че ме обича.Но просто не знам как да и докажа промяната ми.

Crazytu
11-13-2010, 14:39
За да можеш да и покажеш промяната, трябва първо да я убедиш да ти даде втори шанс. Пробвай да не я търсиш толкова често, но от време на време и предлагай да излезете или да дойде да види кучето. Само гледай да не станеш прекалено нахален. Ако наистина те обича, все ще се съгласи да се видите и да поговорите.

puppy2
11-13-2010, 14:45
Благодаря ти за бързия отговор.До преди 3 4 дена бях доста нахален но си взех поука и спрях да я търся 3 дни и тя сама ме потърси.след вчерашния разговор с нея не съм я търсил и не смятам,ще и дам малко време за размисъл.Мисля 4е така е най правилно.