PDA

View Full Version : Как да си върна естествения цвят на косата



pink94
11-13-2010, 11:06
Здравейте
Преди 2 години си изрусих косата много се харесвам руса само че косата ми изтъня много започна да се къса и я подстригах доста късо сега съм решила да си върна естествения цвят та искам да попитам дали има някакъв начин да ми порасне малко по бързо косата и да ми се върне естествения цвят че не ми се ходи години наред на половина черна на половина руса?

TheBeliever
11-13-2010, 11:13
Има различни продукти, които уж подпомагат растежа на косата, но доколко ще подействат зависи от самата ти коса. Чувала съм добри отзиви за един стимулант на Икаров, но при всеки действа различно.

TheBeliever
11-13-2010, 11:55
Ако естественият ти цвят е черен - боядисай се черна и чакай да израсте . Разликата в сравнение с русия цвят ще е минимална , и няма да бие толкова на око . Преждевременно ползвай стимуланти за по- бърз растеж ;)

Ако боядисе черно, директно върху русото няма да хване както трябва, ще стане грозно и само ще си увреди още повече косата.

StolenBliss
11-13-2010, 12:11
Аз пък съм чувала, че един път боядисаш ли се, повече не можеш да си върнеш баш естествения цвят на косата :-o ще е някъв друг нюанс. Нз дали е вярно :o

TheBeliever
11-13-2010, 12:18
Аз пък съм чувала, че един път боядисаш ли се, повече не можеш да си върнеш баш естествения цвят на косата :-o ще е някъв друг нюанс. Нз дали е вярно :o

Не е вярно. Косата израства с естествения си цвят винаги, независимо колко и с какво я боядисваш.

pink94
11-13-2010, 12:22
Аз пък съм чувала, че един път боядисаш ли се, повече не можеш да си върнеш баш естествения цвят на косата :-o ще е някъв друг нюанс. Нз дали е вярно :o
по принцип няма значение дали ще си е точно моя цвят искам да спра да я боядисвам и да махна по някакъв начин това русо че от заздравяващи маски и грижи по тая изгоряла коса ми се скъси живота :-x :D

Di
11-13-2010, 16:35
израснат ли ти корените си купуваш качествна боя с твоя цвят
слагаш и си готова
косата ти ще расте и няма да има разлика :)

gegata15
11-13-2010, 16:46
черна кана - ефтино, лесно, не вреди

rakiQ
11-13-2010, 23:43
черна кана - ефтино, лесно, не вреди
кана никога! няма махане после