PDA

View Full Version : Материали за макет??



minionka
11-13-2010, 15:13
Някой има ли представа от какви материали се правят макети и по какъв начин?? Знам как трябва да изглежда макет, но не знам с какво да го направя. Трябва да е нещо здраво.. че ще пътува до Германия и не трябва да е от кадастрон, или подобно.

minionka
11-13-2010, 20:22
Никой ли не може да ми помогне..наистина е много важно, а в гугъл има само общи неща!!

SladkaZagadka
11-13-2010, 20:46
Какъв макет по-точно?

minionka
11-13-2010, 21:08
Еми попринцип трябва да е на тема "Златен век на Българската култура" ! И си мислех нещо за църква от тогава и някаква типина за тогава къща..

SladkaZagadka
11-13-2010, 21:21
Характерно е , че са се строяли храмове и въобще културата тогава разцъфтява . Помня, че като го учих имаше някакви снимки на църкви, покрити с злато ... Ако искаш пробвай : На някои бонбони станиолът им е такъв, използвай го ..

minionka
11-14-2010, 10:13
Характерно е , че са се строяли храмове и въобще културата тогава разцъфтява . Помня, че като го учих имаше някакви снимки на църкви, покрити с злато ... Ако искаш пробвай : На някои бонбони станиолът им е такъв, използвай го ..

Мерси, но със станиола мисля след като го направя да го покрия.. иначе основата да я направя преди това от нещо здраво.

SladkaZagadka
11-14-2010, 12:12
Не е същото, но преди време имаше проекти на тема "Слънчева Система" и много хора бяха направили с моделин или пък с глина, която след обработката е оставена няколко дена на изсъхне ...

minionka
11-14-2010, 12:30
Не е същото, но преди време имаше проекти на тема "Слънчева Система" и много хора бяха направили с моделин или пък с глина, която след обработката е оставена няколко дена на изсъхне ...

Ахам, мерси мноого!! А имаш ли представа .. върху какво по точно да я направя църквата.. смисал.. картон, пластмаса??

SladkaZagadka
11-14-2010, 13:22
Амии ти спомена, че трябва да е върху нещо издържливо , заради пътуването в Германия . Пластмасата е вариант, но едва ли ще се получи добре . Може да пробваш да залепиш няколко картона един върху друг, за да стане твърда повърхност и след това да започнеш :)

minionka
11-14-2010, 21:52
Амии ти спомена, че трябва да е върху нещо издържливо , заради пътуването в Германия . Пластмасата е вариант, но едва ли ще се получи добре . Може да пробваш да залепиш няколко картона един върху друг, за да стане твърда повърхност и след това да започнеш :)

ОккК .. Мерсии суперр много!!! :grin: :grin: