PDA

View Full Version : .....



nillz
11-13-2010, 15:25
..

chemist9009
11-13-2010, 15:41
Ако надуфките са от типа кифли,вафли,кроасани и такива от "модната тенденция" почни да се държиш като тях и ще видиш как ще се сприятелиш.....

sToyAncHo
11-13-2010, 15:46
Ауеееее... :( ДЕ*А и темата ....... :shock:

NoLoveBitch
11-13-2010, 15:49
:? :shock: искаш да станеш кифла или там както ги наричат?! wtf.... няма ли други хора от тва училище :D пробвай с другите 8-)

nillz
11-13-2010, 16:13
..

SHEsaREBELxxx
11-13-2010, 16:19
К'во кът са известни, гледай на теб да ти е приятно с тях и да имате общи теми за разговор.

nillz
11-13-2010, 16:25
..

BaffaLsc
11-13-2010, 16:31
Ако бях на твое място щях да си стоя при селяните.. :)

SHEsaREBELxxx
11-13-2010, 16:32
Може да не ги кефиш...или знаят, че преди си била със "селяните" :lol:

WaterLilly
11-13-2010, 16:52
Интересно и селяните защо те търпят.

Greennight
11-13-2010, 16:54
Ти си най-голямата селянка тука.

Spikeey
11-13-2010, 17:33
Значи нормалните хора са селяни?

vagarious
11-13-2010, 17:38
Интересно и селяните защо те търпят.

Мда, наистина !? :-o
Момиче, проблема явно си е в теб.Щом 1-2 пъти сте си говорили и са ти се сторили "готини и забавни", но после те отблъскват - как така не знаеш защо !?
Логично е.Стига си разделяла хората на селяни, граждани, кифли, мифли, известни и неизвестни.Бахти.. :-o

danibebi
11-13-2010, 20:00
Та, откога всички които са от село са селянии? :-o Не разбрахте ли, бе хора.. не е важно откъде си, а какъв си.. ;)
ПП: Движи се повече с "готините" .. ;]]

YSMF
11-13-2010, 20:21
Мила гражданко, започни да се обличаш като тях, да се държиш като тях, смейте се над селяните заедно и те ще те приемат в престижните си редици.

Не се притеснявай, едва ли ще липсваш на селяните. :lol:

П.П Познавам един от "великата престижна най-най столица", които говори на "Ари ма", така, че явно селяните не са само по селата.

xKiFlA
11-13-2010, 21:25
И мен от селяни ми е писнало :D

добре че в нашия клас поне всички момичета сме от града..:D

просто не разговарай с тях отиди при другите и готово .. :-)

0Scorpion0
11-13-2010, 21:34
И мен от селяни ми е писнало :D

добре че в нашия клас поне всички момичета сме от града..:D

просто не разговарай с тях отиди при другите и готово .. :-)

и на мен от кифли ми е писнало ама не се оплаквам

chemist9009
11-13-2010, 21:39
И мен от селяни ми е писнало :D

добре че в нашия клас поне всички момичета сме от града..:D

просто не разговарай с тях отиди при другите и готово .. :-)

и на мен от кифли ми е писнало ама не се оплаквам

xKiFlA
11-13-2010, 21:43
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното и загубено селце дето нямаше търпение да напуснеш че забрайх? :razz: :razz: ужас

chemist9009
11-13-2010, 21:44
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното селце че забрайх? :razz: :razz: ужас

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: с кифли не разговарям марш във фурната :razz: :razz: :razz:

слушкай си сръбската чалга и бегай ще като гледам пак си подпийнала :lol: :lol: :lol:
Първо не е забутано и никога не е било село!!!
8) 8) 8)
Пък и не ме интересува дали си го забравила или не :lol: :lol: :lol:
Живея си в София....ти си живуркай в провинцията!

Tempest
11-13-2010, 21:52
Еми с кое да почна.. от 2 години съм в различно училище с различни хора,, напълно непознати..На първия учебен ден се запознах с едно момиче която е била от моя квартал..с нея сядахме в началото но беше доста скучна и се сприятелих с едно друго момиче..да ама проблема е че е от село и понякога доста ме дразни..Доста детско се държи :?
В класа си имаме и надуфки естествено :D .. но не мога да се сприятеля с тях..не си говорим често..иначе ако си говорихме щяхме да намерим обща тема..да говорим нооо нещо не става.. :(

И все пак бих искала да съм сред надуфките не сред селяни :D
Някакви идеи да се сприятеля с тях? :booooomb: :-)

ти си некво сбъркано същество... кво си мислиш, че надувките мноо зряло се държат ли? Има един от село в моя клас.. той е колкото сичките останали при база на сравнение интелект, само че умножено по 3.. само против селото няма да говориш.. лихав такъв..

иди си прави косата на гъз, устните на гъз и лицето на гъз като цяло... иди си изкарвай с кифльоците приятно, жалко обаче... много жалко, че искаш да се впишеш в по-голямата група... а не в по-стойностната..

xKiFlA
11-13-2010, 21:53
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното селце че забрайх? :razz: :razz: ужас

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: с кифли не разговарям марш във фурната :razz: :razz: :razz:

слушкай си сръбската чалга и бегай ще като гледам пак си подпийнала :lol: :lol: :lol:

едно нищо пред мен и то Селянин не може да ми казва кво да прая изчезвай ми от главата :razz:
сръбска чалга ще ми пише тва дето и той слуша и му седи на скайпа песни :razz: :razz: :razz:
айде изчезвай

chemist9009
11-13-2010, 21:54
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното селце че забрайх? :razz: :razz: ужас

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: с кифли не разговарям марш във фурната :razz: :razz: :razz:

слушкай си сръбската чалга и бегай ще като гледам пак си подпийнала :lol: :lol: :lol:

едно нищо пред мен и то Селянин не може да ми казва кво да прая изчезвай ми от главата :razz:
сръбска чалга ще ми пише тва дето и той слуша и му седи на скайпа песни :razz: :razz: :razz:
айде изчезвай


Аз не слушам стари югославски песни и не ми стои сръбска чалга на скайпа :lol: :lol: :lol:
С теб имаме едно общо нещо: И двамата имаме афинитет към женския пол 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

xKiFlA
11-13-2010, 21:59
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното селце че забрайх? :razz: :razz: ужас

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: с кифли не разговарям марш във фурната :razz: :razz: :razz:

слушкай си сръбската чалга и бегай ще като гледам пак си подпийнала :lol: :lol: :lol:

едно нищо пред мен и то Селянин не може да ми казва кво да прая изчезвай ми от главата :razz:
сръбска чалга ще ми пише тва дето и той слуша и му седи на скайпа песни :razz: :razz: :razz:
айде изчезвай


Аз не слушам стари югославски песни и не ми стои сръбска чалга на скайпа :lol: :lol: :lol:
С теб имаме едно общо нещо: И двамата имаме афинитет към женския пол 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

слушаш щото ти пращах а после се явяваха на скайпа ти Razz Razz отгоре на всичкото и лъже..типично за селянин като теб

и тва че харесвам момичета НЕ ти влиза в работата

chemist9009
11-13-2010, 22:00
и кво пратила си ми две песни :lol: :lol: :lol: пък и тогава не бях аз :D :D :D :razz: :razz: :razz:
Аз така и не разбрах ква ти беше целта да ми пишеш(май беше че харесваш химия,аа да то се вижда от подписа и аватара дето ти ги пратих) :lol: :lol:
пък и не ме интересува не те познавам!

xKiFlA
11-14-2010, 03:54
и кво пратила си ми две песни :lol: :lol: :lol: пък и тогава не бях аз :D :D :D :razz: :razz: :razz:
Аз така и не разбрах ква ти беше целта да ми пишеш(май беше че харесваш химия,аа да то се вижда от подписа и аватара дето ти ги пратих) :lol: :lol:
пък и не ме интересува не те познавам!
Всъщност тогава беше ти...сега не си ти.
А целта беше измама :razz: не само ти ме излъга
Така или иначе щях да го призная ама нямаеше да е по тоя начин като сега.
Беше ми да си взема изпитите ,и сега съм приета и ще уча там където искам...и то химия!
Няма нужда да ти казвам че и за годините те излъгах. мн ясно че не съм на 13 :razz:

awerw
11-14-2010, 07:24
Селяни, граждани няма разлика дали си от село или от град. Колкото имаш в главата такъв си, а ти явно си селянка.

chemist9009
11-14-2010, 07:31
и кво пратила си ми две песни :lol: :lol: :lol: пък и тогава не бях аз :D :D :D :razz: :razz: :razz:
Аз така и не разбрах ква ти беше целта да ми пишеш(май беше че харесваш химия,аа да то се вижда от подписа и аватара дето ти ги пратих) :lol: :lol:
пък и не ме интересува не те познавам!
Всъщност тогава беше ти...сега не си ти.
А целта беше измама :razz: не само ти ме излъга
Така или иначе щях да го призная ама нямаеше да е по тоя начин като сега.
Беше ми да си взема изпитите ,и сега съм приета и ще уча там където искам...и то химия!
Няма нужда да ти казвам че и за годините те излъгах. мн ясно че не съм на 13 :razz:

Мен пък мн ме ебе на колко си?!?! знам че си вчерашна пикла т'ва ми стига :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и не ми пука кво учиш!!! :lol: :lol: :lol: чувствам се "измамен" :D :D :D :D Твоите коментари предизвикват "душевен оргазъм" нали сме "под нивото" ти :razz: :razz: :razz: :razz: и Селянин ще викаш на баба си

bloodyred
11-14-2010, 08:03
Ми и аз съм на мнение, че ти си много по-голяма селянка от момичетата, които са от село .. пхаха, и като си израстнала в град гордееш ли се?? Нещо постигнала ли си в живота си, нещо направили ли са ти *селяните*, че да говориш така? Ба*ти хората с извинение .. и от кифлите си по-долу като ти чета глупостите .. ;]

Cybershot
11-14-2010, 08:09
Мухахахахахаахха, щом някой не е от София и е селянин така ли? Че то 80% от населението на София са долни селяни, дето са изпълзяли от селата и си мислят, че като са отишли в София вече не са селяни. Манталитета им е останал един и същ.

fUcKsMiLe
11-14-2010, 08:38
ОМГ .. по тази логика и аз трябва да съм селянка, защото живея в малък град .. ае бегай от тука .. :?
К'во сте се заразделяли на селяни и граждани всички сме еднакви .. :lol: Само IQ-то е различно .. ;) :D

Spikeey
11-14-2010, 08:50
шшт селяните да МЪЛЧАТ!
.най вече тоя над мене вчера отишъл в София и вече е голяма работа :razz: :razz: а кое ти беше забутаното и загубено селце дето нямаше търпение да напуснеш че забрайх? :razz: :razz: ужас
Tи си от Плевен.
оставям те сама да се досетиш колко си тъпа.

WaterLilly
11-14-2010, 08:54
Spikeey, не прави напразни опити. Сама няма да се досети ЕВЪР.

nillz
11-14-2010, 08:59
xKiFlA ... Благодаря ти че ме разбра..Един единствен човек в сайта който да ме разбира..


И все пак да дообясня.. Не съм против селяните..не че с тях не ми е приятно..просто мислят доста детско и движенията им са доста детски..


Иначе нямам НИЩО против селяните..просто не съм успяла да се изкажа :)

Spikeey
11-14-2010, 09:04
Детско? Имаш предвид нормално? Бе вие сте деца бе, поведението ТРЯБВА да ви е "детинско".

WaterLilly
11-14-2010, 09:05
Не се обяснявай! Не стига, че си по-голяма селянка от тях и се буташ при кифляците (като дори там те отхвърлят), а сега почваш и с приказки, че си нямаш нищо против "селяните".

Нарича се лицемерие. Хората са се държали добре с теб и толкова великодушно са ти изтраяли неприятната особа, а ти сега искаш да ги зарежеш за "готините". Най-малкото малко благодарност можеше да проявиш.

bloodyred
11-14-2010, 09:26
xKiFlA ... Благодаря ти че ме разбра..Един единствен човек в сайта който да ме разбира..


И все пак да дообясня.. Не съм против селяните..не че с тях не ми е приятно..просто мислят доста детско и движенията им са доста детски..


Иначе нямам НИЩО против селяните..просто не съм успяла да се изкажа :)
Движенията им са детски ахахахахахах .. това, че ти познаваш двама човека от село и се държат детски според теб, каквото и да значи това, ПЪРВО, не значи, че всички хора, които живеят на село са такива, ВТОРО, ти за много голяма ли се имаш? Апф .. детското мислене сигурно означава, че не искат да пушат? Мнооого лоша работа, много.