PDA

View Full Version : Просто аз..



optfree
11-13-2010, 16:53
....

AniBG
11-13-2010, 17:09
Предполагам във вашия клас са се уформили различни групи хора - всички с различни интереси! Насочи се към някоя, в която хората са с еднакви или близки до твоите разбирания и интереси и полека-лека започни да се приобщаваш към тяхната обстановка!! Например, в някое междучасие ги видиш да се хилят и говорят заедн, да правят нещо, което и на теб ти доставя удоволствие - иди при тях, питайги какво правят, как са и постепенно започни да навлизаш в нещата и разговора им! Ще видиш, че ще си намерите обща тема, ако си достатъчно общителен! :wink: Ако хората имат достатъчно сиво вещество в главата си, ще се забележат, че се интересуваш от това да си им приятел! :wink:

AniBG
11-13-2010, 17:11
..Колкото до приятелката - ще си намериш, като започнеш да излизаш в група!!

ЕДИТ: само не разбрах защо темата е пусната в раздел "Любов"!?? :-o

optfree
11-13-2010, 17:13
в училище общувам с всички без проблем.. и то с всички.. просто извън него.. нямам абсолютно никакви приятели :X

Колкото до другия въпрос защо е тук темата? Ами не знам.. тя е хем за тук,хем за училище и приятели.. няма значение

AniBG
11-13-2010, 17:23
Ами щом си имаш комания в у-ще не разбирам защо някой път не се разберете да излезете някъде пвече хора - и момичета, и момчета!??

optfree
11-13-2010, 17:47
абе ще се оправи работата .. просто ми стана тъпо тая вечер и тъйй.. може да заключвате темата... модераторите :)