PDA

View Full Version : как да си направим прическа



uliito
11-13-2010, 19:33
искам да си направя някаква прическа която да не отнема много време и да не е много трудна. Косата ми е малко под раменете но е на пластове.Ако може прическата да не е за накъдряне!
Мерси предвьрително!

LipSy
11-13-2010, 22:30
- Само да ти кажа, че се пише предвАрително!

Ами можеш да си хванеш един от горните пластове и да го вържеш на опашка. Това на мен ми харесва стига разбира се да ти отива! Можеш да си вържеш цялата коса на опашка и да си оставиш най-горният пласт да виси (тоест да не е вързан) и го изправи с пресата (ще се получи добре). Също можеш и да си сложиш диадема и да си топираш малко косата и да я напръскаш с лак, за да седи по-дълго време. За друго не се сещам, което да е лесно и да не отнема много време! 8-)

ledenakrasota
11-14-2010, 09:03
С фиби можеш да си хванеш на 2 кичура предната част на косата и да я прикрепиш на зад,за да ти отваря лицето.Много е женствено.
Можеш и да си вържеш косата на топка и да извадиш разни кичури като фиксираш с лак да не шават много 8-)
Вземи една щипка и си хвани косата на кок,като краищата ти да са нагоре,така че да си ги подредиш както искаш.
Не знам дали ме разбра,но това се сещам. :)

ledenakrasota
11-14-2010, 09:05
http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg примерно.Виж и другите.Нещо подобно :)