PDA

View Full Version : Ето при мен как действаха Хининовата вода и Бадемовото масло



nillz
11-13-2010, 19:41
Емии..исках да пусна едни снимки да покажа, че има ефект но не става защото съм Новак :D до 2-3 дена ще пусна снимката..пък ако ми кажете след колко време ще мога да поствам сайтове ще е перфектно..

Съжалявам ако темата е безсмислена.. :oops: :-)

Goddess
11-13-2010, 20:07
Просто постави линковете без да ги слагаш в img/url таг.

nillz
11-13-2010, 20:09
prikachi . com/images.php?images/464/2664464L.jpg




Мерси :-D

Wwwooow
11-13-2010, 20:18
ехеееееее това за колко време е ???

nillz
11-13-2010, 20:26
за 8 месеца..

StolenBliss
11-13-2010, 20:44
И демек положително ти е подействало ? Исках да вида снимки, то пъ нема :( начаткай ся няколко мнения набързо и пускай по-бързоо :Д

nillz
11-13-2010, 21:01
И демек положително ти е подействало ? Исках да вида снимки, то пъ нема :( начаткай ся няколко мнения набързо и пускай по-бързоо :Д


Начатках доста мнения ама регистрацията ми е от днеска..и сигурно съм направила 5 теми :D :D

Пак ще опитам ..

И пак не стана.. :x

Иначе пуснах с няколко разстояния един линк => prikachi. com/images.php?images/464/2664464L.jpg

rebeccaa
11-13-2010, 21:15
Лелееееееее :shock: :shock: Суперррррр !!

Ама Бадемовото масло и Хининовата вода в няква маска ли се прави или? Ако може с подробности или там как се приготвя.Боже никога не съм си мислела, че ще има такъв ефект :shock:

billytalent
11-13-2010, 21:39
Да.
И при мене от Бадемовото масло има голям ефект, но се иска постояннство.
Аз се мажа от 2 години някъде, с почивки разбира се и косата ми расте доволно. 8-)

NqkfaNikakva21
11-13-2010, 21:57
това даже не е ли малко за 8 месеца ?
косата принципно бързо ли ти расте или ?

girl91
11-13-2010, 22:13
Спред мен е нормално да е пораснала толкова за 8 месеца без хининова вода и бадемово масло...

StolenBliss
11-13-2010, 23:40
Е ма мойта толкова порасна за 3 месеца и да ти кажа съм си слагала само 3-4 пъти хининена вода и то нередовно, ама тя мойта си ми расте бързо :) доста :-o

anonymous708973
11-14-2010, 05:52
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

vIKToriYa
11-14-2010, 08:11
Спред мен е нормално да е пораснала толкова за 8 месеца без хининова вода и бадемово масло...

определено е така ! :)

Minerva
11-14-2010, 08:21
И аз не мисля, че е прекалено много или че тези две неща могат да накарат която и да е коса да расте по-бързо.
Между другото късата прическа ти е много яко направена и ти отива пъти повече!

titinkaa
11-14-2010, 08:35
Само на мен ли не ми се отваря снимката?!Ще помоля някой който я е отворил да ми даде неговия линк за да я видя.

neeDaBosS
11-14-2010, 09:01
Титинка,ето линка www.prikachi.com/images.php?images/464/2664464L.jpg

nillz
11-14-2010, 09:10
Лелееееееее :shock: :shock: Суперррррр !!

Ама Бадемовото масло и Хининовата вода в няква маска ли се прави или? Ако може с подробности или там как се приготвя.Боже никога не съм си мислела, че ще има такъв ефект :shock:


Еми.. За бадемовото масло => Първо си мокриш косата след което слагаш на корените бадемово масло и търкаш с леки движения..После аз си връзвам косата с шалче или някое друго парче плат нещо...Аз стоя така 1-2 часа ти можеш да седиш и повече..след което влизаш да се къпиш :D



За някои е нормално да е пораснала толкова, но моята коса не расте толкова бързо..а така когато я подхранвам расте по 2-3 до 4 см. на месец :)

Надявам се да съм била полезна :-) :-)

titinkaa
11-14-2010, 09:14
Титинка,ето линка www.prikachi.com/images.php?images/464/2664464L.jpg

Мерси.
Оо наистина има голям резултат. :)

ameli
11-14-2010, 09:27
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

Моята расте повече за по-малко време и то без да я мажа с нищо 8-)
п.с. И на мен с къса коса ми харесваш повече..

nillz
11-14-2010, 09:37
Еми..аз не мога да се възприема с къса коса :D

Преди имах доста дълга коса..

Снимка с дълга коса => prikachi. com/images.php?images/786/2665786r.jpg .. Не ми гледайте лицето само, че съм супер смешна :D

titinkaa
11-14-2010, 09:42
Аз пък слагам в тривитаминола бадемово масло и се мажа с тях.А всеки който видя с много пораснала коса и като питам как така е пораснала толкова много,и момичетата ми казват,че не се подстригват,в годината 2 пъти само,и така им расте с 10-12см за 5-6 месеца :shock: Ама на мен ми се струва малко гадно да не се подстригвам половин година,ще заприличам на чучуло в главата,щото мойта е такава,че като порасне за 2 месеца и трябва да ида на фризьор,за да ми се оформи,като ми махне връхчетата,пък камоли ако я оставя 6месеца без подстригване,ще трябва всяка седмица да я изправям,за да се заглажда и да не си личи,че не съм я подстригвала.
Вие как мислите,по въпроса за подстригването на 6 месеца?!

nillz
11-14-2010, 09:48
Аз пък слагам в тривитаминола бадемово масло и се мажа с тях.А всеки който видя с много пораснала коса и като питам как така е пораснала толкова много,и момичетата ми казват,че не се подстригват,в годината 2 пъти само,и така им расте с 10-12см за 5-6 месеца :shock: Ама на мен ми се струва малко гадно да не се подстригвам половин година,ще заприличам на чучуло в главата,щото мойта е такава,че като порасне за 2 месеца и трябва да ида на фризьор,за да ми се оформи,като ми махне връхчетата,пък камоли ако я оставя 6месеца без подстригване,ще трябва всяка седмица да я изправям,за да се заглажда и да не си личи,че не съм я подстригвала.
Вие как мислите,по въпроса за подстригването на 6 месеца?!


Емии..да ти кажа и аз така правя вече..от последното ми подстригване..преди 2 месеца се подстригах и преди няколко седмици отидох на фризьор уж за да ми направи прав бретон тя ми изправи малко чертата :D
Та може и ти по тоя начин..отиваш на фризьор през 2 месеца и да и кажеш само да ти изравни косата..и си готова..и + това косата ми живна след като ми я изравни :D :-)

xSANYAx
11-14-2010, 09:54
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

ДА! Даже доста малко й е порастнала и то за 8 месеца.. имам позната,която за половин година от къса и стана до под кръста,от тривитаминол обаче! Хининовата вода омазнява косата.

nillz
11-14-2010, 09:58
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

ДА! Даже доста малко й е порастнала и то за 8 месеца.. имам позната,която за половин година от къса и стана до под кръста,от тривитаминол обаче! Хининовата вода омазнява косата.


Много се чудя дали да си купя и аз тривитаминол..Доста цитати съм чела за това ЧУДО (така да го нарека) ... Веднъж попитах за това нещо фризьорката си и ми каза, че може наистина да действа..И ми каза да отида в една ветеринарна аптека в квартала и там щели да ми обяснят най любезно как ставал номера..но така или иначе не отидох :D
Ще драсна специално ако отида и си купя и ще цитирам точно какво ми е казала ветеринарката :)

Cucko0
11-14-2010, 10:25
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

и на мен ми се струва малко за 8 месеца

NoLimit
11-14-2010, 10:34
Моята за 3 месеца расте толкова без хининова вода и бадемово масло....

nillz
11-14-2010, 10:39
Извинете, ама само аз ли не виждам кой знае кво? Това дори е малко за 8 месеца.

и на мен ми се струва малко за 8 месеца


Еми съжалявам ... Ако мислите че е безсмислена темата я заключете :)

Все пак.. Ще опитам и с тривитаминол и ще кажа ако има резултат и при мене :-)

nillz
11-14-2010, 10:40
Моята за 3 месеца расте толкова без хининова вода и бадемово масло....


Има хора на които косата им по принцип си растат ултрабързо :D
За съжаление аз не съм от тях.. :shock:

vagarious
11-14-2010, 11:01
Добре де, мажеш си корените само с бадемово масло, така ли !?
И после втриваш хининова вода или !? :-o

И само да вметна - с къса коса си мноого сладка, само, ако бритончето беше по-дългичко.Много повече ми харесваш. :wink: Ти си знаеш, де хихи. :)

Orient
11-14-2010, 11:15
Аз нищо не виждам от снимките :(

nillz
11-14-2010, 11:17
Добре де, мажеш си корените само с бадемово масло, така ли !?
И после втриваш хининова вода или !? :-o

И само да вметна - с къса коса си мноого сладка, само, ако бритончето беше по-дългичко.Много повече ми харесваш. :wink: Ти си знаеш, де хихи. :)

Първо.. Благодаря много за комплимента..в последно време доста ми трябват такива :-)

Иначе..Не не си мажа корените с бадемово масло и после да втривам хининова вода :D

Първо си мокря косата с вода.. ! После си мажа корените с бадемово масло..стоя така 1-2 часа..след това влизам в банята..къпя се..След като се изкъпя и всичко свърши си слагам хининова вода и я втривам.. :)

vagarious
11-14-2010, 11:29
Добре де, мажеш си корените само с бадемово масло, така ли !?
И после втриваш хининова вода или !? :-o

И само да вметна - с къса коса си мноого сладка, само, ако бритончето беше по-дългичко.Много повече ми харесваш. :wink: Ти си знаеш, де хихи. :)

Първо.. Благодаря много за комплимента..в последно време доста ми трябват такива :-)

Иначе..Не не си мажа корените с бадемово масло и после да втривам хининова вода :D

Първо си мокря косата с вода.. ! После си мажа корените с бадемово масло..стоя така 1-2 часа..след това влизам в банята..къпя се..След като се изкъпя и всичко свърши си слагам хининова вода и я втривам.. :)


Мда де, това имах предвид и аз - след къпането да втриваш водата.Както и да е.Разбрахме се. 8-)
Но после не ти ли се омазняват корените !?Каква ти е попринцип косата - суха, мазна, нормална ?! :)

nillz
11-14-2010, 11:31
Добре де, мажеш си корените само с бадемово масло, така ли !?
И после втриваш хининова вода или !? :-o

И само да вметна - с къса коса си мноого сладка, само, ако бритончето беше по-дългичко.Много повече ми харесваш. :wink: Ти си знаеш, де хихи. :)

Първо.. Благодаря много за комплимента..в последно време доста ми трябват такива :-)

Иначе..Не не си мажа корените с бадемово масло и после да втривам хининова вода :D

Първо си мокря косата с вода.. ! После си мажа корените с бадемово масло..стоя така 1-2 часа..след това влизам в банята..къпя се..След като се изкъпя и всичко свърши си слагам хининова вода и я втривам.. :)


Мда де, това имах предвид и аз - след къпането да втриваш водата.Както и да е.Разбрахме се. 8-)
Но после не ти ли се омазняват корените !?Каква ти е попринцип косата - суха, мазна, нормална ?! :)


Нормална си беше по принцип ... Но ако използвам хининова вода или бадемово масло ми се омазнява косата за 1 ден :( :( :(

vagarious
11-14-2010, 11:33
^ Ооо значи няма да го използвам така.Моята си е попринцип с мазни корени, но сухи краища .. това хич не е за мен, тогава.
Мерси все паак. :):)

nillz
11-14-2010, 11:39
^ Ооо значи няма да го използвам така.Моята си е попринцип с мазни корени, но сухи краища .. това хич не е за мен, тогава.
Мерси все паак. :):)


Опитай с тривитаминол..Мисля че не омазнява толкова много косата :)

vagarious
11-14-2010, 11:46
^ Мда, все се каня да потърся първо такава аптека, но все забравям.Не мога да се "преборя" с това, да отида във вет.аптека и да използвам продуктите за животни върху мене си. 8-) 8-)

nillz
11-14-2010, 11:53
^ Мда, все се каня да потърся първо такава аптека, но все забравям.Не мога да се "преборя" с това, да отида във вет.аптека и да използвам продуктите за животни върху мене си. 8-) 8-)


Не забравяй че на животните това се инжектира пък ти ще си правиш маска с тва :razz:

vagarious
11-14-2010, 12:03
Хахах даа. :Д

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-14-2010, 12:07
Явно си доста постоянна :) Но с къса коса си много по-сладка,поне на мен повече ми харесваш,макар че и с дълга ти отива много

nillz
11-14-2010, 12:14
Явно си доста постоянна :) Но с къса коса си много по-сладка,поне на мен повече ми харесваш,макар че и с дълга ти отива много


стига дее :shock: след 3 години имам абитуриентски бал и не искам да съм с къса коса.. :)


Благодаря иначе...много сте любезни в този форум.. :-)

titinkaa
11-14-2010, 13:04
На мен с дълга повече ми харесваш.

MegiBoOm
11-14-2010, 14:03
На мен с дълга повече ми харесваш.

Дам! :)

teenems
11-14-2010, 14:33
не ми се струва нещо УАУ..

nillz
11-14-2010, 15:07
На мен с дълга повече ми харесваш.

Дам! :)



Мерси мерси..И аз повече се харесвам с дълга коса..за това я пускам..ама от коментарите разбирам че е малко за 8 месеца и реших да опитам в тривитаминол :)

neeDaBosS
11-14-2010, 15:42
На мен с дълга повече ми харесваш.

Дам! :)
Да!!!!!!!!

nillz
11-14-2010, 15:54
На мен с дълга повече ми харесваш.

Дам! :)
Да!!!!!!!!

И аз тей викам 8)
Въпроса е как да забързам растежа на косата си.. :?

teenems
11-14-2010, 16:08
Можеш да пробваш и с разни ампули :)

titinkaa
11-14-2010, 16:28
Аз сега изчетох доста неща за Vitaslim Beauty капсули за коса,нокти и кожа,и мисля да си ги купя да ги пия,пък да видим дали ще има ефект.