PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ!!!



343243problem
11-13-2010, 21:28
Ами значи от даскалото ми има едно момче което много харесвам.Та намерих му фейсбука добавих го та зех че му писах че го харесвам. Ама той естествено иска да се опознаем ... ъм .. не знам какво да му пиша!!! Питах го каква музика слуша и за някакви филми и т.н...но просто темите се изчерпват не знам как да направя продължителен разговор . Знам какво ще кажете че темата ми е много тъпа или че съм прибързала ЗНАМ! Но ви моля само да ми дадете примери за какво може да говоря с него.. да, знам че ще кажете че е тъпо.. но искам да ме помисли за готин човек.. какво да му кажа..
моля ви не отговаряйте с тъпи отговори аз осъзнавам грешките си моля ви само да ми дадете теми за разговор. ПЛСССС

radeberger
11-13-2010, 22:53
Или в началото сте по резервирани и двамата и за това не намирате тема за разговор. Или не си пасвате.

Fr3shxgirl
11-14-2010, 13:54
Ами разпитай какви неща харесва той. Вземи да слушаш неговата музика. НЕ ИЗЛИЗАЙ с хора, който той МРАЗИ. Просто опитай да бъдеш неговия тип. Ако е по голям от 12г значи трябва да си по-палава. Смисъл не само "Здр, как си? К п?" Базикайте се, говорете за общи неща... :D Ще видиш, че ще стане.