PDA

View Full Version : И това те прави по-висша от другите ли ?



nillz
11-13-2010, 20:56
Познавам едно момиче което са я отворили на 13г. ... ама и тя изобщо не се притеснява..това, че е на 13 и пуши и се е*е не я прави по висша от мен..
Знам и за други момичета от моя град дето са си загубили девствеността на 12-13 годишна възраст. Какво си мислите че правите на толкова ранна възраст? Аз съм на 15 години и все още съм девствена, и не мисля скоро да си губя девствеността .. Все пак това е първия път..след години детето ти ако тръгне да те пита ти на колко години си направи сефтето (като гледам на там отиват нещата) как мислите да му отговаряте на това дете - Еми мене на 10 годинки ма отвори един батко който беше на 12 годинки :-D :razz: ... Просто ще е смешно..
Всяко второ момче иска да спи с тая и оная, но съм сигурна, че ако има дъщеря ще иска да я опази..
Не съм против секса..Просто съм против секса без чувства..Разбирам да сте заедно от повече време да си имате доверие за такова нещо ама да са познавате от 10 дена и вече да водите полов акт :(

Една приятелка е с приятеля си от 2 години, но все още не са го правили..пак казвам - Все пак това е първия път, никога не се забравя... :)



Темата я отворих защото доста съм мислила по тоя въпрос и ми се искаше да споделя с някой..Благодаря ако сте прочели малкия ми роман :))

BiGDoG
11-13-2010, 21:14
е то няма секс без чувства все изпитваш нещо ...

Biskfitka
11-13-2010, 21:15
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x

TheLastAngel
11-13-2010, 21:48
Другите ни обсъждат потоянно ,без значение дали ние ги обсъждаме или не ;)

Аз също имам позната ,която едва ли не се хвалише че е спала с момче за първи път на 13 и то с почти 10 години по-голям. Тя беше щастлива , а аз потресена ...
Според мен няма значение кога ще го направиш ... Важното е да си готова и да разбираш какво вършиш , но дали едно момиче на 13 разбира какво прави ?? Мммм не мисля ...

Justify
11-13-2010, 22:23
И кфо са ,ти си решила да не се чукаш.А нас това кво ни боли? Данеби да искаш да дадеме обет за целомъдрие? :-o :o

mechtaq_za_teb
11-14-2010, 06:06
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :xи никой не може да я спре...

bybz
11-14-2010, 06:34
И кфо са ,ти си решила да не се чукаш.А нас това кво ни боли? Данеби да искаш да дадеме обет за целомъдрие? :-o :o

\:D/

SMoKe_BoY
11-14-2010, 06:43
1во- Не я прави по добра от теб ,да! Ако някое момче я забелязва вместо теб, направи си извода какво търси тои в едно момиче.
2ро- Както казаха по нагоре всеки си носи глава на раменете.
3то- Няма определена възраст която всеки ще се съгласи че е подходяща има само гледни точки.
4то- Един съвет... никога не го прави заради някои друг когато решиш ти тогава :)
Хаиде и не се комплексирай от такива момичета :) Be yourself :)

gogo4o4o
11-14-2010, 08:06
1. Не, не ги прави по-добра от теб.
2. Не, не те прави по-добра от тях.
3. Кажи им го на тях, не на нас, има 100 такива теми, не ни казваш нищо ново, сори.
4. Дори и да им го натякваш 100 години, няма да върнеш времето назад.

radeberger
11-14-2010, 08:13
Не ги прави по-добри. Този въпрос е обсъждан хиляди пъти. Мисля, че темата е приключена.

nillz
11-14-2010, 09:04
Темата беше пусната за да изкажа мнението си по въпроса..Да, знам че няма да седя цял живот девствена все някога ще стане.. Ама едно лапе на 13 години да се хвали че прави секс... :-D Та туй дете все още не знае кога точно му идва тръгнало да прави секс :razz: :razz: :razz:


Благодаря за съветите и коментарите :) :) :) :) :)

MetalZone
11-14-2010, 09:08
Големите умове обсъждат идеи, средните умове обсъждат събития, а малките умове - хората... А ти от кои си ? :-D

bloodyF
11-14-2010, 09:37
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x

съгласна съм... :o

Hayden
11-14-2010, 11:38
емии как да ти кажа то не че и е толкова хубаво щот сигурно през цялото време се е чудила кфо да прай и т.н. просто вече от стремеж да са готини и МОдерни ги прави на малки курвенца и после как да не им каеш така :? но според мен по голямата вина е в тея смотани бавняри дет са по на 20 и отгоре и спът с 13 14 годишни момиченца толкова ли няма 18 + женски абее кфо да говора тя тая тема няма край и ми е жал вече за някои xopa ;x те сами си чупат главите ама тфа ше се разбере по късно от самите тях :) :)

DREAM95
11-14-2010, 11:39
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x :) Ама разбира се...

bebe7o
11-14-2010, 13:47
И ся к'во? Искаш да ти кажем "Йеййййй браво момеееее на 15 и си все още девствена! :grin: Същински пример за подражание!!!" :? Не разбрахте ли, че колкото и да ги обсъждате и колкото и теми да пуснете - ПОЛЗА НЯМА!!! Те продължават да си се ч*кат на по 12-13 и им е през оная работа какво мислиш ти, аз или който и да било друг. Всеки си има глава на раменете и преценя какво, кога, с кого и как да го прави. И да, не я прави нещо повече от теб, но и пускането на тая тема, мнението ти и т.н. не те правят нещо повече от нея. Гледай си собствения живот! :wink:

dream1707
11-14-2010, 14:04
Поредната такава тема .. Хора бе гледайте си вашия живот, какво ви интересува кой на колко си е направил сефтето. Като не искаш не прави секс сега, ако искаш чакай до сватбата, не ме интересува... Аз изгубих девствеността си на 14 пък (не се хваля, тва не е кой знае колко похвално) .. Разбирам момичета които губят девствеността си рано с хора с които са дълго време заедно и знаят какво правят и какви са им последствията. И аз честно казано съм против, тва на 13 вече 10 пъти да си правил секс с някой с които ходиш от по - малко от седмица.. но тва не зависи от мен, всеки ще си прави квото иска, аз или които и да е неможе да го спре. Не се месете където не ви е работа.

bybz
11-14-2010, 14:34
Абе къде се бъркаш в живота на момичето. Каквото си иска това ще прави. Не си и майка нито нищо нали? :lol: :lol: Гледай си себе си :lol: :lol: :lol: И според мен е тъпо да кажеш ''не я прави повече от мен'', 'щото с тази тема показваш обратното :) :) :)

Palpatin
11-15-2010, 13:12
Какво да напиша. Разбира се всеки да се ебе когато иска.

Shia
11-15-2010, 16:26
Мда,прави я по ВИСША,то не всеки ляга с 13г. има 13г. и 13г.,а ти на 15 къде си тръгнала-не правиш секс,защото ти е важно да си девтсвена и ти да станеш по ВИСША като го направиш по-голяма или никой не те ухажва,защото не им допадаш....

TheRing
11-15-2010, 18:01
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x =;

lovemirkoo
11-15-2010, 21:11
никой не живее заради другите.такива момичета не живеят заради мнението на хората и нищо не може да ги спре да правят секс на тази възраст.не е лошо да го направиш на 13 с човек с който си от доста време и в който си сигурен.опасно е на тази възраст да водиш безразборен полов живот.както казаха по горе обаче всеки си има глава на раменете,всеки си избира какво да прави с личния си живот и това,че има хора които са потресени от такива факти никой не го вълнува и нищо няма да промени начина им на живот.секса не е лошо нещо,лошо е когато се практикува безразборно и не безопасно.затова съветвам всички да ползват презервативи не само за предпазване от нежелана бременност ами и за предпазване от опасни болести.а пък ако искате го правете и на 9 години

Gamedzilla
11-16-2010, 07:29
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x Може и на 8... :lol:

NomNomNom
11-16-2010, 07:35
Ще го напиша за 100 път...ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ЖИВОТА,какво само обсъждате другите...ако иска и на 10 ще го направи.................................... .................................................. ....................... :x
А така , бисквитке.
Аман от досадни девствени хора, които ти обясняват, че не ставаш за нищо, защото водиш полов живот .
Ако такива хора девствеността ги впечатлява, мен ме впечатлява доброто образование. Ама не съм тръгнала да се бъркам на хората, които са решили да поемат по друг път в живота.

radizz
11-24-2010, 16:14
ама чакай малко .. коя си ти че да съдиш другите кога са ги отворили .. т'ва си е техния живот .. гледай себе си .. бъди си девствена никой не ти пречи .. ама тва че те се чукат .. не тее бърка .. :)

bashman
11-24-2010, 17:19
нз защо те интересуват другите? те ако искът нека да го правят и на 5-6 години...ти ако искъш го направи и на 20 това си е твоя работа секи сам решава кога да го прави.

DarkTemplar
11-25-2010, 08:12
Индивидуално е, всеки избира и отговаря за избора си. А и сексът освен повод за запознанство, не е повод и за гордост (макар че за доста хора е нещо свръхвелико).

ledenakrasota
11-25-2010, 08:53
Гледай филма "40 годишен девственик".Много отговори ще получиш.Но както казаха,всеки отговаря сам за себе си!Всеки минава през това,което ти минаваш в момента и се нарича-пубертет.А как ще го изживееш си е твой проблем и никой освен теб не носи отговорност за последствията. :)

iLovePussyJuice
11-25-2010, 17:43
е то няма секс без чувства все изпитваш нещо ...ти ше кажеш, че нема 8-)

TheBeliever
11-25-2010, 18:02
В сексът няма нищо лошо, стига да се прави от зрели, разумни и отговорни хора, които са в състояние да приемат евентуалните физически и психически последствия от действията си. А 13-14 годишните не са такива. Знам, че се мислят за достатъчно големи, "готови" и какво ли още не, но истината е, че са си още деца.
Сега ще последват коментари от рода на "Има 13 годишни с повече акъл от 20 годишни". Да ама не. Има 13 годишни, които си въобразяват, че е така.

Въпроса кой е "по висш" няма да го коментирам. Комплексарски истории всякакви. Но все пак е факт, че болшинството от полови активни 12-14 годишни правят секс само за престиж, защото било модерно и защото си мислят, че това ще ги направи "готини".

cride
11-25-2010, 19:22
приятелките ти не са виновни, че ти си грозна :Р

kremen4eto
11-26-2010, 08:56
Това, че си девствена не те прави по-висша от нея. Сексът не е престъпление.
Това, че написа тема, също не те прави по-висша от нея. Смешно е секса да се обсъжда толкова много и вече е по-смешно да се парадира с девственост, отколкото с липсата и. :)

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:34
Темата я отворих защото доста съм мислила по тоя въпрос и ми се искаше да споделя с някой..Благодаря ако сте прочели малкия ми роман :))

Следващия път като имаш супер ценни мисли - извикай ги от балкона :lol:

glamourr
11-26-2010, 17:16
май проблема не идва от това че тя се мисли за по-висша от теб ,а от това че ти я мислиш за по-висша :D всеки си решава сам за себе си кое е добре за него и кое не .. и коя си ти че да съдиш хората и да пускаш тъпи теми по форумите ? гледай си живота и се радвай за себе си че няма да има от какво да се притесняваш като трябва да обясняваш на децата си кога ти е бил първия път :)

SwEeTMuFFiN
11-26-2010, 20:22
и мен тва много ме дразни. а още повече тия дето са много грозни и с грамадно самучуствие. :-x :-x :-x :-x

sabaton94
11-26-2010, 20:31
Всяко второ момче иска да спи с тая и оная, но съм сигурна, че ако има дъщеря ще иска да я опази..


Айде стига с тоя феминизъм бе, да не я е насилвал, курвето само си е било съгласно...

Eclipsercho
11-26-2010, 23:21
От тези теми край няма.

И какво искаш, браво да ти кажем? Защо се бъркаш в живота на другите? Свой нямаш ли си? Правела секс, пушела, била на 13. Да, лошо е. Да, рано й е. И к'во? Тя родители няма ли, че ти ще я съдиш? Не я правело повече от теб.. а това, че ти си мишка, която търси подкрепа зад екрана на машина и се зомбира по цял ден, прави ли те повече от нея?

Спрете да гледате чуждия, имате си собствен живот. Кой какво прави си е изцяло негов/неин личен проблем, не ваш. :-o

Rhoads
11-27-2010, 18:11
мноо ясно че е по висша
вече ще почнат да отварят момичетата докато са в коремите на майките дори : - )
напрао през пъпа с 1 бургия праят дупка и глей к'во става ш'се раздаваме : - )

ElectricFuneral
11-27-2010, 18:13
мноо ясно че е по висша
вече ще почнат да отварят момичетата докато са в коремите на майките дори : - )
напрао през пъпа с 1 бургия праят дупка и глей к'во става ш'се раздаваме : - )

ттва бих го пробвал : - )