PDA

View Full Version : За филм от 90те с Адам Сандлър



SuNsEt
11-13-2010, 21:16
Даваха го по Нова тв преди извесно време.Знам,че Адам Сандлър играеше в него като млад и мисля,че Киано Риивс също.Помня само,че приятеля на Адам Сандлър(т.е. ако не греша Киано Риивс) имаше приятелка,с която уж са си само дружки,но не са гаджета тъй като той е излизал със най-добата й приятелка,но тя го е зарязала.Та с най-добтата му приятелка започват да излизат и да се забавляват,те са студенти ии...той я измъква когато е на скучни срещи под предтекст,че майка им е зле и той й е брат.После тя го води на дискотека,където той й казва,че не знае да танцува,но дансинга изглежда много яко и по едно време докато всички танцуват пускат няква пяна ли вода ли какво беше...И всички танцуват в такт и по един и същ начин.После двамата се влюбват и правят секс,обаче не помня точно кво стана и той трябваше да замине,а тя искаше да го спре.Пък другото момиче си помислило,че е лезбийка и се влюбва във приятелката си.Накрая Адам Сандлър се събира с оная уж лезбийка,а Киано Риивс със приятелката й. Нещо такова...Търсих в нета,обаче не можах да намеря нищо.Гледах биографии не знам си какво...Някой сеща ли се как се казва филма?

vaniliika
11-14-2010, 07:57
е*баси сюжета :lol: .... пък и щом като знаеш артиста,че и двамата защо не хванеш там imdb-то или wikipedia-та и го виж кой е...

TheNewReligion
11-14-2010, 12:43
http://www.fandango.com/adamsandler/filmography/p62990

Ако не бъркаш актьорите, трябва да е някъде тука...

cunt
11-14-2010, 14:59
според мен бъркаш нещо..гледал съм почти всички филми на Сандлър ,но не си спомням да е участвал някъде с Киану Рийвс.

SuNsEt
11-14-2010, 17:21
е*баси сюжета :lol: .... пък и щом като знаеш артиста,че и двамата защо не хванеш там imdb-то или wikipedia-та и го виж кой е... Щото гледах и в 2те и не го намерих.

Ако не е Адам Сандлър,то е някой,който много прилича на него. 8-) Косата му беше сресана на път и имаше малко дебилно изражение.

Проверих в програмата на Нова тв ,обаче те пазят само от миналата седмица,а аз филма го гледах малко по-отдавна. :-o

SuNsEt
11-14-2010, 17:44
http://www.imdb.com/title/tt0204175/maindetails намерих го 8-)

Adam Sandler всъщност бил Jason Biggs ,а Киано -Freddie Prinze Jr. е добре де,не си ли приличат?? :-D