PDA

View Full Version : .........



kocaki1996
11-13-2010, 23:17
.......

mkio
11-14-2010, 07:29
И аз на 14 си задавах същите въпроси.. :) Проблемът не е в теб, просто сте във възраст, в която чувствата ви не са осъзнати, не сте наясно какво точно искате от една връзка и за това рядко започвате такава. След година-две всичко ще си дойде на мястото и ще се появи и твоето момиче :wink:

kocaki1996
11-14-2010, 11:02
И аз на 14 си задавах същите въпроси.. :) Проблемът не е в теб, просто сте във възраст, в която чувствата ви не са осъзнати, не сте наясно какво точно искате от една връзка и за това рядко започвате такава. След година-две всичко ще си дойде на мястото и ще се появи и твоето момиче :wink: Blagodarq .... :grin: :)

Candice
11-14-2010, 15:15
Ехх.. До колкото разбрах си търсиш ПЕРФЕКТНО момиче... :-D .. Няма да го намериш! Хаха.. Пък и свестните момичета са много малко.. Или си стой без гадже.. Или си хфани няк'ва.. К'вато и да е.. :D .. Пък и .. Има още време.. К'во още от сега мислиш за момичета.. ;dd

Baby_b
11-14-2010, 15:31
Хмм..на 14 е нормално да ти минават през главата такива мисли. Почти всеки го е изпитвал. Единственият ми съвет е да не се затормозяваш много с такива депресарски мисли, тъй като след 2-3 години ще гледаш на нещата по друг начин, а ако си прекалено отчаян сега това ще си личи, а никой не иска да общува с некомуникативни личности. Не си мисли, че всяка нова любов е единствена и неповторима, защото много хора срещат любовта на живота си в старчески дом, та ти тук на 14 се оплакваш. :)

tigity
11-14-2010, 15:48
14 -15 годишните просто нз кфо искате//... или поне имам някфо такова откачено чувство :Х //.... :shock: :shock: :shock: .... особено момчетата сте някви... дет не са ви избистрени чувствата а У ... :lol:

kocaki1996
11-14-2010, 17:16
14 -15 годишните просто нз кфо искате//... или поне имам някфо такова откачено чувство :Х //.... :shock: :shock: :shock: .... особено момчетата сте някви... дет не са ви избистрени чувствата а У ... :lol:
:razz: :razz: :razz: :D :D :D

tigity
12-01-2010, 15:25
14 -15 годишните просто нз кфо искате//... или поне имам някфо такова откачено чувство :Х //.... :shock: :shock: :shock: .... особено момчетата сте някви... дет не са ви избистрени чувствата а У ... :lol:
:razz: :razz: :razz: :D :D :D
не ми се смей тфа е самата истина :D :P

AnzaRe
12-01-2010, 15:29
Всеки е минал по този път...

ziky
12-01-2010, 17:33
Нека да започна с това ,че съм на 14 години ! До сега не съм имал гадже , но съм предлагал на две момичета . Едното ми каза , че не иска връзка ( явно е така , защото не си е имала гадже , до сега ) , а другото ми каза " не знам " ,когато ми каза " не знам " ми стана ясно , че не се отнася на сериозно към нещата . В момента съм си харесал едно момиче от другия клас , но ми казаха , че тя харесвала само ЕМО-та малк0 странно е това за мен . ;д Казаха ми , че няма да ми обърне внимание дори .... ! Не бих се променил зарадй момиче! Търся си перфектно момиче , но това май е доста трудно , дори няма такива (поне така мисля) , дори и да имаше те щяха да са заети . Някои от моя клас имат гаджета и някакси това ме дразни , когато вземат да казват колко гаджета са имали . На последак просто ми е гадно от една страна ,че до сега не съм си имал гадже и не съм целувал момиче . Разбира се не съм единственият , който не си е имал гадже има и още хора от моя клас. А и когато изляза с момиче винаги се затапвам самичак , просто не знам какво да споделя с нея . Дори по скайп е същата работа . А и в нашия град е малко трудно да си намериш хубаво момиче , което да не е заето :D Не ходя по дискотеки , както повечето кукли нека така да ги нареча :D Просто в последно време изпитвам самота и то много. Няма с кого да излизам , защото повечето ми приятели играят на компа. Само лятото се събираме. Ако имах поне момиче до себе си нямаше да ми е толкова скучно и да бъда затворен в къщи всяка Събота и Неделя пред компа. Разбира се не съм чак толкова отцепен от света :D Все пак си пиша по скайп, в училище общувам естествено и рядко излизаме с приятели. Ами това беше от мен .. :) Много ми е интерестно , какво ще кажете за това исках да споделя това с вас. :smt024 :neutral:

Какво да ти кажа човеко..
Да започна с това за възрастта.. - Сори , ма и да искаш да си намериш хубаво и читаво момиче , както казваш ти "Перфектно" на тия години е абс нулев шанс.Но въпреки всичко ти разбирам проблема със самотата :) Знаеш ли, преди време мнооого подобно бях и аз , смисъл не че нямах момичета около себе си или нещо такова, но не мърдах от компа.започнах да се занимавам със сайтове, с програми, преинсталиране на Windows-и , поддръжка на сървъри и изобщо абе с две думи не ставах от компа.После направих онлайн радио станция с поздрави.Издържа цели 4 години.Но в един момент си викаш стига.. ПОчваш да излизаш едно друго.Тва за приятелите ми е ясно.. - НИКВИ ги няма.. Не разчитам на тях за каквото и да било :) Опитай се да си разнообразиш живота.Бъди естествен, общувай с хората повече, не търси гадже във всяко момиче с което се запознаеш, още повече че възрастта ти е много деликатна и честно казано е малко трудно на тия години, но едно ше ти кажа.. - Живей си живота докато е време, щото после става.. Олеле майко..Иска ми се и на мене да съм колкото тебе - мацки, купони, разходки по НДК, мама и тате дават пари, спим си до късно, излизам си до късно..пиеме си биричка, говориме си глупости, белиме семки едно друго..А сега какво.. - Пари няма, бензин няма, нищо разнообразно няма...жените изпростеха.. Компютрите дотъпеха..Абе мани мани.. Гледай си живота, пробвай от всичко по малко, бъди естествен, лафги си с приятели с момичета с момчета.. То само ше си дойде от самосебе си :) Успех човек.. :)

DeVilTerroR
12-01-2010, 18:07
Какво им се вързваш на тези дето викат, че са имали по 20 гаджета. Я са имали 2 я не. Нормално е да се чувстваш самотен та и дори депресиран. Пубертета е коварно нещо :D А за перфектното момиче, то такова няма ,но може да намериш такава която за теб ще е перфектна :-P

SwEeTMuFFiN
12-01-2010, 19:11
почти сме на еднаква възраст ама и аз съм като теб. нямала съм гаджета преди и много искам някои който да ме харесва истински а не повърхностно. но маи не са останали такива. аз харесвам едно момче (имам темичка). а много се заинтересоваи и искам да напрая анкетка да видя колко момчета ще излизам с момиче зареди външния вид. :oops:

experiment_m
12-01-2010, 19:26
Съдейки по разказа ти бих казал, че си доста напреднал за възраста ти. Всички около теб, които си седят по домовете и се забавляват със своите компютри, все още не са порастнали за нещо по-сериозно, но и това ще стане. И естествено ще си намериш компания, с която да делиш цялото си свободно време. А именно в компаниите възникват най-готините връзки.
Успех с начинанието!

antifashionshit
12-01-2010, 19:57
чети книги.