PDA

View Full Version : Проблем от ФДТ... или???? Хелп



reAL_TRuth
11-14-2010, 05:47
До преди няколко месеца бях започнала да си слагам ФДТ. Слагах си не всеки ден, но да кажем, че през 2-3 дни... И така. Уж нямах почти никакви проблеми с кожата, пък и ползвах хубава марка(Манхатън) и не мислех, че може да стане проблем(пък и не съм сигурна дали е от това), но почнах да се изривам периодично, особено в областта около брадичката. От няколко месеца вече не се гримирам, но проблемите продължават. Освен това ми излизат някакви подкожни подутини. Имали ли сте подобен проблем при ползването на ФДТ? Дали е възможно да е от него?
И по принцип понеже почти съм нямала проблеми с кожата, сега като ми се появяват, постоянно ги чопля.. и май и от там си усложнявам проблема. Какво да правя? Случвало ли ви се е?

Infinity
11-14-2010, 06:56
Първо , да напълно възможно е да е от фон дьо тена.
Второ , кой те излъга , че Манхатън е добра марка ? :-o
Няма такова нещо , просто приемлива. 8-)
На мен лично не ми се е случвало , но може би , защото винаги съм използвала по-качествени фон дьо тени.
На Манхатън , да кажем не бих се доверила за кожата на лицето си.
Претенциозна ми е кожата и не би го понесла. 8-)
И забрави за това чоплене на пъпките , защото наистина ще стане по-зле. :?

neeDaBosS
11-14-2010, 06:57
Преди около 2 години на мен ми излязоха под брадичката ужасно много дребни пъпчици..с крем ги мажа,спиртове ..неща против акне и пак не се махат..майка ми каза че от самосебе си ще се махнат..и подутини са ми излизали но малко спирт наистина помага,знам ли пробвай и ти. : ))

kiki1991
11-14-2010, 07:41
на манхатан кой?и на мен миналата година ми излязоха от фон дьо тенa age renau такива подутини и малки ситни пъпчици,спри да го слегаш,и ако имаш акне аут ги намажи ще спаднат за 1-2 дена,дано само не ти останат белези някакви.

reAL_TRuth
11-14-2010, 07:47
на манхатан кой?и на мен миналата година ми излязоха от фон дьо тенa age renau такива подутини и малки ситни пъпчици,спри да го слегаш,и ако имаш акне аут ги намажи ще спаднат за 1-2 дена,дано само не ти останат белези някакви.от серията за мазна кожа... уж бях мн доволна от него, пък какво стана... :( колкото до акне аут, мажа се с него вече няколко месеца и никак не ми помага. Не знам какво стана...

kiki1991
11-14-2010, 07:55
на манхатан кой?и на мен миналата година ми излязоха от фон дьо тенa age renau такива подутини и малки ситни пъпчици,спри да го слегаш,и ако имаш акне аут ги намажи ще спаднат за 1-2 дена,дано само не ти останат белези някакви.от серията за мазна кожа... уж бях мн доволна от него, пък какво стана... :( колкото до акне аут, мажа се с него вече няколко месеца и никак не ми помага. Не знам какво стана...

как се казва???знаеш ли може и да не е от това..на колко си год?може да е нещо на хормонална основа,защото подкожни пъпки по брадичката и встрани отдолу по бузите..излизат често при хормонални проблеми...на мен ми излизаха и защото ядях много мазно и сладко,също и като кача някое колце пак почват да излизат.

vIKToriYa
11-14-2010, 08:03
според мен е алергична реакция ! т.е от фдт-на е... не го използвай и се допитай до дерматолог :)

reAL_TRuth
11-14-2010, 08:10
на манхатан кой?и на мен миналата година ми излязоха от фон дьо тенa age renau такива подутини и малки ситни пъпчици,спри да го слегаш,и ако имаш акне аут ги намажи ще спаднат за 1-2 дена,дано само не ти останат белези някакви.от серията за мазна кожа... уж бях мн доволна от него, пък какво стана... :( колкото до акне аут, мажа се с него вече няколко месеца и никак не ми помага. Не знам какво стана...

как се казва???знаеш ли може и да не е от това..на колко си год?може да е нещо на хормонална основа,защото подкожни пъпки по брадичката и встрани отдолу по бузите..излизат често при хормонални проблеми...на мен ми излизаха и защото ядях много мазно и сладко,също и като кача някое колце пак почват да излизат.На 19 съм. Не мога да се сетя как се казваше серията. Знам, че беше специално за мазна кожа, антибактериален.

kiki1991
11-14-2010, 08:15
да мисля че се сещам то има и пудра такава,не го използвай пък дано се махнат

neeDaBosS
11-14-2010, 08:26
да не би да е такъв http://www.korsnas.se/PageFiles/2825/Manhattan-350x320.jpg ?

reAL_TRuth
11-14-2010, 08:39
да не би да е такъв http://www.korsnas.se/PageFiles/2825/Manhattan-350x320.jpg ?да, същият е

neeDaBosS
11-14-2010, 08:54
мисля че точно този не е добър,смени си фдт ако имаш възможност си купи нещо от сорта на Виши,Макс Фактор или Лореал

kiki1991
11-14-2010, 08:55
мисля че точно този не е добър,смени си фдт ако имаш възможност си купи нещо от сорта на Виши,Макс Фактор или Лореал


и аз мисля същото!най добре на виши

reAL_TRuth
11-14-2010, 09:37
мисля че точно този не е добър,смени си фдт ако имаш възможност си купи нещо от сорта на Виши,Макс Фактор или ЛореалНе смятам изобщо да си купувам повече такова нещо :-o Каквато и да е марката, явно е по-добре кожата да се остави да диша.

titinkaa
11-14-2010, 09:48
Или е от фдт-на или е на хормонална основа.но най-добре щом с нищо не минават иди на дерматолог.

koni
11-14-2010, 10:08
По описание не може да се каже, но е съвсем възможно. Просто използвай козметика на ниво. Най добре естествена или професионална.

xxcherry
11-15-2010, 18:28
И на мен от фдт-на ми излязоха още повече. Спрях да си слагам, започнах да се мажа с какво ли не и отново не се махат.