PDA

View Full Version : Може ли малко помощ?WoW



shokoladchety
11-14-2010, 06:00
Така,дръпнах WoW ||| -Frozen Throne ...Да ама при инсталацията ми исписва,,Моля инстралирайте WoW 3 и тогава...." И нз кфо да прая? Някой ще ми помогне ли? :?

DarkAngelOfHope
11-14-2010, 07:33
Ами инсталирай wow3 ... :) явно patch-a иска да имаш инсталирана самата игра ...

Destroyer89
11-14-2010, 07:49
Инсталираш Warcraft 3 - Reign of chaos, като го изтеглиш от тука: http://zamunda.net/details.php?id=2964 .И след това продължението frozen throne .

Tempest
11-14-2010, 12:42
изобщо мозъка ти проумява ли, че WoW е смотания MMORPG вариант на една велика RTS-ка? Май не! Ужасяващо си тъп, Саше!

Destroyer89
11-14-2010, 14:59
Дам, wow e world of Warcraft, а warcraft 3 е друго, но не сметнах за нужно да го подхващам...

Tempest
11-14-2010, 16:25
оо.. да сравняват рпг боклук с една от най-добрите ртс-и правени някога... и още е най-добрия!

shokoladchety
11-14-2010, 17:35
изобщо мозъка ти проумява ли, че WoW е смотания MMORPG вариант на една велика RTS-ка? Май не! Ужасяващо си тъп, Саше!
Само да отбележа Александра са казвам... :?
П.Т.-мерси много.... :oops:

Destroyer89
11-14-2010, 19:23
Това дали е най-доброто РТС правено някога доста можем да поспорим.Например за мен най-добрата стратегия е age of empires 2. Перфектен баланс на различните единици, голямо разнообразие от раси, всяка от които си има специални бонуси.Баланс между икономическо и военно развитие и предлага много повече възможностти от warcraft.

Пп Какво се учудваш, че ги бъркат. Има хора, които не знаят какво е valve или blizzard..

Nam3less3
11-14-2010, 21:11
изобщо мозъка ти проумява ли, че WoW е смотания MMORPG вариант на една велика RTS-ка? Май не! Ужасяващо си тъп, Саше!WoW пък е най-великото MMORPG създавано някога, и WarCraft е нищо, в сравнение с мащабите на игра като WoW(която предлага милион пъти повече възможности и контент). А нима очакваш от момиче да разбира от компютърни игри?!

Destroyer89
11-14-2010, 21:30
WoW определено не е най-великото ММРПГ.Най-масовото е и най- достъпното за масите.Guild Wars за сега е най-доброто ММРПГ.

80% от хората играещи WoW си нямат и представа за историята на Warcraft, която е невероятно богата.

Nam3less3
11-14-2010, 21:35
WoW определено не е най-великото ММРПГ.Най-масовото е и най- достъпното за масите.Guild Wars за сега е най-доброто ММРПГ.

80% от хората играещи WoW си нямат и представа за историята на Warcraft, която е невероятно богата.Даже повече и от невероятно. Но не мисля, че Guild Wars предлага нещо революционно, че да е най-доброто(а и в WoW има повече съдържание, като територии, куестове и т.н.). Всъщност ако трябва да съм честен, за най-най-MMORPG бих определил EVE Online.

Destroyer89
11-14-2010, 21:50
Всъщност като се замислиш няма най-добро ММРПГ. Зависи от предпочитанията на човека. За хората, които предпочитат предимно пвп схватките или рийдването Aion е доста по-добър избор от колкото WoW.За тези, които предпочитат отборната игра най-добрите избори са LOTRO или Guild Wars, вече въпрос на лично предпочитание.За хората, които предпочитат лесно достъпен геймплей с интересна история и голям свят WoW e добър избор....

dPa3HuTeJl
11-14-2010, 21:57
изобщо мозъка ти проумява ли, че WoW е смотания MMORPG вариант на една велика RTS-ка? Май не! Ужасяващо си тъп, Саше! Земи млъкни че цепиш от простотия,Саше!

Tempest
11-15-2010, 15:24
изобщо мозъка ти проумява ли, че WoW е смотания MMORPG вариант на една велика RTS-ка? Май не! Ужасяващо си тъп, Саше! Земи млъкни че цепиш от простотия,Саше!

какво ше ми кажеш, бе Ванка, че WoW е най-великото нещо? А ако го нямаше WC3, къде щеше да е WoW - у курец! Графиката е супер зле откъм реалност - адски рисуваното.. а геймплея е потресаващо тъп, също като Сашето...

Destroyer89
11-15-2010, 16:02
Геймплея на WoW е като на близо 60% от на останалите ММРПГ. Графиката е въпрос на вкус.

Nam3less3
11-15-2010, 20:11
Геймплея на WoW може да предложи невероятен experience и забавление, аз такива преживявания съм имал в тая игра, каквито в никоя друга и да искам няма да мога. Особено в world pvp и рейдовете с приятелите, това се казва игра.
А графиката не трябва да е прекалено хубава, за да може да тръгва на максимално много брой хора.

Tempest
11-17-2010, 13:40
всеки с вкуса си.. аз съм крайно разочарован от WoW, не знам за вас... аз лично съм фен на L2 :)