PDA

View Full Version : помощ ...



amy1lee
11-14-2010, 11:01
Така реших и аз да ви помоля за помощ ... Обичам едно момче обаче той е адски далече ... но от друга страна е първата (и може би истинска) любов.Сложното в тази ситуацие е че първата ми любов ме иска само за секс (или поне така знам) а аз искам не само да са ни слени телата но и душите ... Какво да правя?

Paramour
11-14-2010, 11:43
Един въпрос: как разбра че го обичаш?

DREAM95
11-14-2010, 12:17
Добре аз как мога да ти помогна?
Кажи ми?

Fr3shxgirl
11-14-2010, 12:49
Ами виж сега... Щом те иска само за секс значи такова нещо като теб и него НИКОГА няма да има. Намери си друг. :? Случва се! Пък и сте далеч... Не видени очи скоро се забравят... Запомни! :P

amy1lee
11-14-2010, 13:44
Става въпрос за 2 различни момчета (явно не се изразих правилно) едното го обичам защото сме заедно вече 4 месеца (замина преди 1 месец така че сме заедно от преди заминаванeто му) а другото момче е както казах първата,истинска и може би единствена любов.И както вече казах приятелят ми ме обича адски много но и е много далече,а второто момче (с което се познаваме от 12 години) иска да се виждаме тайно само заради секса и нищо друго.Въпроса е че аз го обичам адски много,а любовта към приятелят ми избледнява.Какво да правя?Кого да избера?

Paramour
11-14-2010, 14:01
Ако искаш само секс- започни нещо ново със старата си любов.
А иначе си прецени.. дали все още изпитваш нещо към сегашния си приятел и колко са силни чувствата ти към него. Ако си сигурна, че чувствата наистина ги няма по-добре му кажи.
А това за разстоянието.. знам, че е гадно. Аз съм в същата ситуация. Но ако държиш на момчето все някак ще се справите. А и той няма да е толкова далече завинаги :)

amy1lee
11-14-2010, 15:02
Не може ли да си правя кефа със старата ми любов и нищо да ни казвам на приятелят ми или ставам голяма кучка?

Di
11-14-2010, 15:04
Не може ли да си правя кефа със старата ми любов и нищо да ни казвам на приятелят ми или ставам голяма кучка?

ако искаш да бъдеш използвана - ок
не мисля че е проблем